Similar lots by type
-
#627ReplogleEen wereldbol in metalen staander van de collectie ‘Le monde classique’.
Globe dans une monture en métal. De la collection “Le monde classique”.No longer availableDim. h: 123 cmEstimate: € 180 / 220 -
#580Een schaaltje van sterling zilver met gegraveerde randen.
Petit plat en argent sterling aux bords gravés.No longer availableDim. 166,65 gEstimate: € 100 / 150 -
#647Een art nouveau fotolijst van smeedijzer, versierd met rozen.
Cadre à photographies art nouveau en fer forgé décoré de roses.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#625Giorgio Armani“Pocket line”. Vijf dezelfde toiletzakken. Nieuwstaat.
“Pocket line”. Cinq sacs de toilette identiques. Etat neuf.No longer availableEstimate: € 50 / 100 -
#615JoopZeventien kleine en twee grote sjaaltjes
Dix-sept petits et deux grands foulards.No longer availableEstimate: € 50 / 100 -
#583Een grote partij gravures. 4 diverse kleurenlitho’s van oude maritieme scènes (telkens 100 exemplaren) en het ontwerp voor 12 postkaarten met zichten op Gent door Herman Verbaere (100 exemplaren). Drukkerij Weissenbruch, “imprimerie du roi”.
Grand lot de gravures dont 4 lithos en couleurs de scènes maritimes anciennes (chaque fois 100 pièces) et le croquis de 12 cartes postales aux vues de Gand par Herman Verbaere (100 exemplaires). Imprimerie Weissenbruch, imprimerie du roi.No longer availableEstimate: € 200 / 300 -
#638Een Birmaans wandtapijt (Kalagas) met afbeeldingen van paarden, personages, Fo-honden en olifanten.
Tapisserie birmane (Kalagas) représentant des chevaux, des personnages, des chiens de Fo et des éléphants.No longer availableEstimate: € 100 / 140 -
#10Een handtas van croco met binnenvoering van daim en met bijpassende kam en geldbeugel. We voegen er een avondtasje aan toe.
Sac à main en croco à doublure en daim. Avec peigne et porte-monnaie assortis. Nous ajoutons un petit sac de soir.No longer availableEstimate: € 50 / 100 -
#484Ingekleurde art deco ets van een vrouw met een pauw. Genummerd en gesigneerd J. Haron.
Eau forte colorée art déco représentant une femme et un paon. Numérotée et signée J. Haron.No longer availableDim. 67 x 53 cmEstimate: € 70 / 80 -
#584Een lot chromolitho’s door o.m. Henri Cassiers, Flor Van Acker, Jean Droit, linosneden door J.J. De Grave, talrijke litho’s, vaak buiten de plaat gesigneerd, door Herman Verbaere.
Lot de chromolithos par e.a. Henri Cassiers, Flor Van Acker, Jean Droit, linogravures par J.J. De Grave, nombreuses lithos, Par Herman Verbaere, souvent signées hors planche.No longer availableEstimate: € 200 / 300 -
#385Een poppenhuis met keukentje met drie popjes.
Maison de poupées avec cuisine et trois petites poupées.No longer availableEstimate: € 40 / 80 -
#635Een jaren ‘60 bureau met aan weerskanten vier en drie laden.
Bureau des années 60 avec trois respectivement quatre tiroirs latéraux.No longer availableEstimate: € 200 / 240 -
#592Negen cartoons m.b.t. Belgisch voetbal uit de jaren 40-50. Oost-Indische inkt en waterverf op papier. Sommige in slechte staat.
Neuf cartoons traitant le football belge des années 40-50. Encre de Chine et aquarelle sur papier. Certains en mauvais état.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#633Vierkante art nouveau cachepot van polychroom aardewerk versierd met draken. Klein letsel onderaan.
Cache-pot carré art nouveau en faïence polychrome décoré de dragons. Petit dégât à la base.No longer availableDim. H. 29 cmEstimate: € 50 / 80 -
#591Jos SpeybrouckSerie van 24 liturgische chromolitho’s. Drukkerij Goffart, Brussel. Ed. Apostolat Liturgique, Abbaye de St-André par Lophem-lez-Bruges. Jaren dertig. Enkele kleine letsels.
Suite de 24 chromolithos liturgiques. Imprimerie Goffart, Bruxelles. Ed. Apostolat Liturgique, Abbaye de St-André par Lophem-lez-Bruges. Années 30. Quelques petits dégâts.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#639Voorsnijbestek van zilver, hoorn en staal. Keuren van Sheffield en J.B.
Couvert de service à viande en argent, corne et acier. Poinçons de Sheffield et “J.B.”No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#802Een zeer mooie tweedeurskast van gebeeldhouwd en gemoulureerd eikenhout. Centraal bovenaan versierd met een imposante rocaille. Onderaan twee laden. Schuine, concave hoeken, gebogen kap. Frankrijk, tijdperk Lodewijk XV.
Une très jolie armoire à deux portes en chêne mouluré et sculpté. Corniche en chapeau de gendarme décoré vers le centre avec une importante rocaille asymétrique. Le bas à deux tiroirs juxtaposés, les coins coupés et concaves. France, époque Louis XV.No longer availableDim. 247 x 178 x 69 cmEstimate: € 1000 / 1200 -
#804Een oude waaier van struisvogelveren. In originele doos van Vandenbroeck te Antwerpen.
Ancien éventail en plumes d’autruche. Dans la boîte d’origine de Vandenbroeck à Anvers.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#803“Drink-o-matic”. Een miniatuur drankautomaat. Recent werk.
“Drink-o-matic”. Un automate à boissons miniature. Exemplaire récent.No longer availableDim. h: 65 cmEstimate: € 50 / 60 -
#623Een bidstoeltje van zwartgelakt hout met rieten zit.
Prie-dieu en bois laqué noir avec siège cannée.No longer availableDim. h: 93 cmEstimate: € 30 / 50 -
#621Map met gravures, gedrukt met oorspronkelijke platen van Plantijn. 10 exemplaren met betrekking tot Antwerpen en 9 oude landkaarten. Drukkerij J.S. Buschmann, Antwerpen.
Carton à gravures imprimées avec des planches d’origine de Plantin. 10 exemplaires concernant Anvers et 9 anciennes cartes géographiques. Imp. J.S. Buschmann, Anvers.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#644“Moeder Gods”. Russische icoon met verzilverde riza.
“Mère de Dieu”. Icône russe à riza en métal argenté.No longer availableDim. 32 x 25 cmEstimate: € 100 / 120 -
#805Een oude Meccano bouwset met aparte opwindmotor. In originele dozen. Jaren ‘60.
Ancien Meccano avec moteur. Dans les boîts d’origine. Vers 1960.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#610Giorgio Armani“Pocket line”. Vijf dezelfde toiletzakken. Nieuwstaat.
“Pocket line”. Cinq sacs de toilette identiques. Etat neuf.No longer availableEstimate: € 50 / 100
Other lots in this auction
-
#693Een Chinese krijgsheer en een wijze met fabeldier van gesculpteerd hardhout.
Chef de guerre chinois et sage sur animal fabuleux en bois dur sculpté.No longer availableDim. h: 36 cmEstimate: € 40 / 50 -
#654Drie reproducties en een foto.
Trois reproductions et une photo.No longer availableEstimate: € 20 / 25 -
#611Twee barokke cachepots van meerkleurig aardewerk met een decor van mythologische figuren en versierd met bronzen monturen. Onderaan gemerkt.
Deux cache-pot baroques en faïence polychrome dans le style des majoliques italiens. Décors mythologiques et montures en bronze.No longer availableDim. h: 42 cmEstimate: € 200 / 240 -
#575Een borstbeeld van een Romeins keizer van donkergepatineerd brons op een voetstuk en zuil van rood marmer.
Buste d’un empereur romain en bronze à patine foncée sur une base et une colonne en marbre rouge.No longer availableDim. h: 96 + 90 cmEstimate: € 500 / 700 -
#250Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,30 ct. en met roze saffieren en een centrale roze kwarts van ± 34 ct.
Bague en or blanc 18 ctx sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,30 ct et de saphirs roses et une quartz rose centrale de ± 34 ct.No longer availableDim. 17,20 gEstimate: € 1900 / 2000 -
#233“Naakt Romeins krijger”. Een beeld van donkergepatineerd brons op zwart marmeren sokkel.
“Guerrier Romain Nu”. Une statue en bronze sur pied en marbre noir.No longer availableDim. h: 66 cmEstimate: € 200 / 300 -
#159Jef VaesPeriod: °1920“Het kabientje van het meerminnetje”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Het kabientje van het meerminnetje”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 10 x 10 cmEstimate: € 50 / 80 -
#359“Zigeunerin met mandoline”. Olieverf op paneel. Onduidelijk gesigneerd.
“Bohémienne à la mandoline”. Huile sur panneau. Illisiblement signé.No longer availableDim. 48 x 38 cmEstimate: € 80 / 100 -
#467Een serie van zes pochons met gechantourneerde rand. Versierd met een roestrood en verguld bloemenmotief. Arita, XIXde eeuw. We voegen een capucine-schoteltje toe met een blauw en wit floraal decor en een theekopje met blauw decor van personages in een landschap, onderaan gemerkt.
Suite de six pochons aux bords chantournés. Décorés de fleurs en rouille et or. Arita, XIXe siècle. Nous ajoutons une soucoupe capucine décorée de fleurs bleues et blanches et une tasse à thé à décor bleu de personnages dans un paysage. Marque sous la base.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#438Een Chinese wijze van gesculpteerd speksteen.
Sage chinois en pierre de lard sculpté.No longer availableDim. h: 26,5 cmEstimate: € 50 / 80 -
#88Volkstedt (?)Een milieu de table van meerkleurig porselein in de vorm van een mandje, gedragen door drie putti. Onderaan gemerkt. Omstreeks 1930.
Milieu de table en porcelaine polychrome en forme d’une corbeille portée par trois putti. Marque sous la base. Vers 1930.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 40 / 60 -
#242Een driedelig salongarnituur van verguld hout in Lodewijk XV-stijl, bestaande uit een grote zitbank en twee armstoelen, bekleed met rood fluweel.
Garniture de salon trois pièces en bois doré de style Louis XV. Comprenant un canapé et deux fauteuils, recouverts de velours rouge.No longer availableEstimate: € 800 / 1000

