Other lots in this auction
-
#52
“Man met biggetje”. Olieverf op paneel. Vlaamse school, XVIIe eeuw.
Homme au porcelet . Huile sur panneau. Ecole flamande, XVIIème siècle.No longer availableDim. 24 x 21 cmEstimate: € 500/550 -
#650
Een kwartrond kastje van gefineerd mahoniehout, ingelegd met een messingen bies. Wit marmeren blad. Kleine letsels aan fineer. XIXde eeuw.
Meuble en quart de rond en placage d’acajou, incrusté d’un filet de laiton. Tablette en marbre. Petits dégâts au placage. XIXe siècle.No longer availableDim. 98 x 53 cmEstimate: € 120/200 -
#401
Een lot van vijf ronde Arabische sierschotels van messing met verschillende gegraveerde decors.
Lot de cinq plats décoratifs arabes en laiton à différents décors gravés.No longer availableDim. Ø: 82 cmEstimate: € 80/100 -
#204Joost KampenPeriod: ° Amsterdam
“Kustlandschap bij nacht”. Olieverf op gemaroufleerd doek. Gesigneerd.
“Paysage nocture à la côte”. Huile sur toile marouflée. Signée.No longer availableDim. 46 x 66 cmEstimate: € 200/300 -
#371
Een lot van drie koppels van meerkleurig Duits porselein, waarbij twee onderaan gemerkt.
Un lot de trois couples de porcelaine allemande multicolore, dont deux sont marqués en bas.No longer availableDim. h: 10 - 16 cmEstimate: € 50/80 -
#687
Een art nouveau vaas van geel koper en tin.
Vase art nouveau en cuivre jaune et étain.No longer availableDim. H. 41 cmEstimate: € 150/200 -
#710Mori
Een handgeknoopt Pakistaans wollen tapijt.
Tapis en laine. Noué main.No longer availableDim. 263 x 189 cmEstimate: € 40/60 -
#366
Een zware metalen kandelaar, gemonteerd als lamp.
Candélabre massif en métal. Monté en lampe.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#410Rado
Een dameshorloge van zwart glazend keramiek en titanium. Model Jubilé. Met extra schakeltje.
Montre de dame en céramique noire et titane. Modèle Jubilé. Avec maillon extra.No longer availableEstimate: € 150/200 -
#308Gloria
Een mokkaserviesje van bordeauxrood en verguld Duits porselein. Voor zes personen. (Eén oortje gerestaureerd). Onderaan gemerkt.
Un ensemble moka en porcelaine allemande bordeaux et dorée. Pour six personnes. (Une anse restaurée). Marqué en bas.No longer availableEstimate: € 25/35 -
#239
“Charles X”. Een terracotta buste.
Charles X . Un buste en terre cuite.No longer availableDim. h: 73 cmEstimate: € 300/500 -
#664Jan Imbrechts (?)
“Straatzicht”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1925.
“Vue d’une rue”. Huile sur panneau. Signé et daté 1925.No longer availableDim. 52 x 63 cmEstimate: € 100/120