Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een opengewerkt siervaasje van oranje- en witgepatineerd aardewerk.

Een opengewerkt siervaasje van oranje- en witgepatineerd aardewerk.

Vase ajouré en faïence orange et blanche.
Dim. h: 13 cm
SKU: 2909200713.
Category: Aardewerk.
Auction day: 30 September 2020 19:00
Catalogue #713
Estimate: € 30 / 50
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #63

    Een lot van 51 Delftse tegels.

    Lot de 51 carreaux en faïence de Delft.
    No longer available
    Dim. 13 x 13 & 15 x 15 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #317

    Een schaal met kreeft en vis van meerkleurig geglazuurd aardewerk in de geest van Palissy.

    Plat à homard et poisson en faïence polychrome dans le goût de Palissy.
    No longer available
    Dim. l: 58 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #77
    Boch La Louvière

    Een aardewerken vaasje met meerkeurig glazuur. Onderaan gemerkt. Vorm nr. 682.

    Petit vase en faïence à glaçure polychrome. Marque sous la base. Forme 682.
    No longer available
    Dim. h: 26 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #323

    Een paar aardewerken vazen met meerkleurige barbotine reliëfversieringen. Begin XXe eeuw.

    Pawire de vases en faïence à décor barbotine en relief. Début du XXe siècle.
    No longer available
    Dim. h: 44 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #1

    Een papegaai van meerkleurig geglazuurd aardewerk. binnenin gemerkt.

    Perroquet en faïence polychrome. Marque à l’intérieur.
    No longer available
    Dim. h: 28 cm
    Estimate: € 100 / 130
  • #818

    Een paar kandelaars van meerkleurig aardewerk van Rouen. Onderaan gemerkt. Enkele haarscheuren bovenaan.

    Paire de bougeoirs en faïence polychrome de Rouen. Marque sous la base, quelques cheveux.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #578
    Guérin

    Een kruik van meerkleurig steengoed, versierd met reliëfdecor. Onderaan gemerkt.

    Cruche en grès polychrome à décor en relief. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 33 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #593

    Een sobere eikenhouten secretaire-bibliotheek met klapblad. Achter het klapblad zes kleine laden, eronder twee deuren. Bovenaan een opzet met twee beglaasde deuren. Medio XIXde eeuw.

    Sobre bibliothèque-secrétaire à abattant, cachant six petits tiroirs. Le bas à deux portes pleines, le haut à deux portes vitrées. Milieu du XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. H. 176 x 104 x 50 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #703
    Guérin

    Een steengoed vaas met meerkleurig glazuur en een gestileerd reliëfdecor. Onderaan gemerkt.

    Vase en grès polychromes avec décor en relief stylisé. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 38 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #278
    Louise / Francoise Damen

    Een terracotta herenbuste op natuurstenen sokkel. Niet gesigneerd.

    Buste d’homme en terre cuite sur socle en pierre naturelle. Sans signature.
    No longer available
    Dim. h: 54 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #707
    C. Delsaux
    Period: 1862 - 1945

    Een bolle vaas van steengoed met meerkleurig druipglazuur.

    Vase sphérique en grès à glaçure coulée.
    No longer available
    Dim. h: 34 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #224

    Een bronzen vrouwencorpus, gemonteerd als wandlamp.

    Torse de femme en bronze, montée en lampe.
    No longer available
    Dim. h: 50 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #378

    Zes kopjes en schoteltjes van lusterware. Staffordshire, XIXe eeuw. Enkele restauraties.

    Six tasses et soucoupes en lusterware. Staffordshire, XIXe siècle. Quelques restaurations.
    No longer available
    Dim. Ø: 8 & 13 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #308

    Een lampenvoet van blauw en wit Italiaans aardewerk.

    Pied de lampe en faïence italienne bleue et blanche.
    No longer available
    Dim. h: 75 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #348

    Een art nouveau jardinière van meerkleurig geglazuurd Belgisch aardewerk op piëdestal.

    Jardinière art nouveau en faïence polychrome belge. Sur piédestal.
    No longer available
    Dim. h: 80 + 30 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #523

    Een cachepot van meerkleurig Chinees aardewerk met een Europees decor van wapenschilden in cartouches en blauwe bloemenmanden op gele fond.

    Cache-pot en porcelaine de Chine polychrome à décor européen de blasons dans des cartouches et de corbeilles de fleurs bleues sur fond jaune.
    No longer available
    Dim. Ø: 36 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #88

    Een terracotta vaas met deels geglazuurd decor. Onderaan gemerkt. Jaren ‘50.

    Vase en terre cuite à décor partiellement à glaçure. Marque sous la base. Années ‘50.
    No longer available
    Dim. h: 31 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #58

    Een reeks van vier meerkleurige aardewerken borden. Delft, XVIIIe eeuw.

    Suite de quatre assiettes en faïence polychrome. Delft, XVIIIe siècle.
    No longer available
    Dim. Ø: 23 cm
    Estimate: € 140 / 150
  • #128

    Twee stuks meerkleurig Bretoens aardewerk, bestaande uit een zout- en pepervat en een koetje met melkmeisje. Eén hoorntje bijgewerkt. XIXe eeuw.

    Deux pièces en faïence bretonne comprenant un salier-poivrier et une vache et laitière. Une corne réparée. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. h: 9,5 & 15 , cm
    Estimate: € 120 / 130

Other lots in this auction

  • #304
    Juvenia, Bruxelles

    Een XIXe eeuwse paspop, bekleed met linnen en op gietijzeren voet.

    Mannequin du XIXe siècle recouvert de lin et sur base en fonte.
    No longer available
    Dim. h: 160 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #813

    Porseleinen schotel en bowl van porselein met Imari decor.

    Un plat et un bol en porcelaine , décor Imari.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #484
    Cornelis

    “Jonge vrouwen”. Olieverf op paneel Gesigneerd en gedateerd ‘64.

    “Jeunes femmes”. Huile sur papier. Signé et daté ‘64.
    No longer available
    Dim. 69 x 49 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #602

    Een officierstschako van de Belgische genie, omstreeks 1870.

    Shako d’officier de la génie belge vers 1870.
    No longer available
    Estimate: € 250 / 350
  • #151

    “Liggende dame”. Een bronzen beeld in de geest van de art deco naar een werk van Leonard. Op marmeren sokkel.

    “Femme couchée”. Sculpture en bronze lde style art déco d’après un oeuvre de Leonard. Sur socle en marbre.
    No longer available
    Dim. l: 37 cm
    Estimate: € 180 / 220
  • #786

    Een Engelse wandtafel van massief mahoniehout met tapse poten.

    Console anglaise en acajou massif sur pieds gaines.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 200
  • #717
    Raphael De Buck
    Period: 1902 - 1986

    “Terrasscène”. Aquarel op papier. Gesigneerd.

    “Scène de terrasse”. Aquarelle sur papier. Signature.
    No longer available
    Dim. 30,5 x 22,5 cm
    Estimate: € 75 / 100
  • #186

    Een tweeledige eikenhouten breakfront buffet met onderaan drie paneeldeuren en bovenaan twee paneeldeuren aan weerszijden van een gevitreerde deur en drie laden. Lodewijk XVI-stijl. In 1992 op bestelling gemaakt voor 760.040 BEF (op factuur).

    Buffet breakfront à deux corps en chêne, le bas à trois portes pleines, le haut à deux portes pleines et une porte vitrée et trois tiroirs. Style Louis XVI. Produit sur commande en 1992 pour 760.040 BEF (sur facture).
    No longer available
    Dim. 205 x 179 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #229

    Een mahoniehouten tweedeurs vitrine in Louis Philippestijl.

    Vitrine à deux portes en acajou de style Louis-Philippe.
    No longer available
    Dim. 220 x 126 x 44 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #185

    Een 18 karaats wit gouden geweven slavenarmband bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,42 ct.

    Un bracelet tissé en or blanc 18 carats serti de diamants d'un poids combiné de + - 0,42 ct.
    No longer available
    Dim. 36,92 g
    Estimate: € 2200 / 2400
  • #793

    Een bamboe kapstok met spiegel en twee Franse tegeltjes.

    Porte-manteau en bambou avec miroir et deux carreaux français.
    No longer available
    Dim. 197 x 65 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #694
    Sonia Grootjans

    “Abstract interieur”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd.

    “Intérieur abstrait”. Technique mixte sur papier. Signé.
    No longer available
    Dim. 46x 46 cm
    Estimate: € 80 / 120
View all auction items ›

Veiling van 29 & 30 September 2020

Tentoonstelling van 11.00 tot 18.00 op zaterdag 26 & zondag 27 september.
Veiling is volledig - 835 loten in veiling. Downloads in .pdf en .xls verkrijgbaar.

29 September 2020 19:00
30 September 2020 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 30 September 2020 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More