#733
Een rolkastje van gesculpteerd eikenhout.
Meuble à roulettes en chêne sculpté.No longer availableDim. h: 109 cmEstimate: € 50 / 80 -
#1006
Een serie van zes eikenhouten stoelen met gevlochten rieten zit.
#782
#721
Netsuke en bois fruitier sculpté en forme de trois grenouilles. Signé sous la base.No longer availableDim. h: 4,5 cmEstimate: € 60 / 80 -
#486
#636
#413
Een geelgepatineerde houten emmer. China.
Seau en bois à patine jaune. Travail chinois.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 40 / 80 -
#427
Een staande Boeddha van gepolychromeerd hout.
#178
Sculpture en bois polychrome représentant l’Enfant Jésus. Portugal, XVIIe siècle. Dégâts.No longer availableEstimate: € 400 / 600 -
#1042
Een piëdestal van getorst hout.
Piédestal en bois torsadé.No longer availableDim. h: 67 cmEstimate: € 25 / 45 -
#401
Een beschilderde houten papegaai. Klein letsel.
Perroquet en bois peint. Petit dégât.No longer availableEstimate: € 15 / 20 -
#759
#726
#44
“Sint Joris”. Icoon. XIXde eeuw.
“Saint-Georges”. Icône du XIXe siècle.No longer availableDim. 26 x 22 cmEstimate: € 40 / 60 -
#717
Een erotische netsuke van gesculpteerd fruithout. Onderaan gesigneerd.
Netsuke érotique en bois fruitier sculpté. Signé sous la base.No longer availableDim. l: 5 cmEstimate: € 50 / 80 -
#467
Paire de buffles avec un personnage sur le dos. Bois sculpté chinois. Sur socles.No longer availableDim. h: 15 cmEstimate: € 60 / 100 -
#966
Een eikenhouten commode met drie laden met koperen sleutelgaten en handvatten. XIXe eeuw.
Commode en chêne ouvrant à trois tiroirs aux serrures et anses en cuivre. XIXe siècle.No longer availableDim. b: 124 cmEstimate: € 180 / 240
#355
Een lot van twee hoeden en enkele sjaals van diverse soorten bont.
#698
Een Oost-Afrikaanse trommel.
Tambour de l’Afrique Orientale.No longer availableEstimate: € 35 / 45 -
#878Stein
Vijf bierpullen van melkglas met tinnen deksels. Decor met drinkers, spreuken en één met de dierenriem. Onderaan gemerkt: BMF (C. Koch GmbH, Nürnberg), behalve één, met een soortgelijk decor, maar gemerkt “France”.
#838
Een rechthoekige spiegel van verguld hout.
#623
Een leeuw van gebeeldhouwd marmer met glazen oogjes.
#687
Een glazen snuffbottle met een handgeschilderd landschapsdecor.
#245Cartier
Een roestvrij stalen herenhorloge in originele doos en met certificaat.
#720
Twee verschillende halssnoeren van grote parels bloedkoraal zonder slot.
#1116
Twee gedeeltelijke theeserviesjes, waarbij een Duits en een Engels.
#1055
Een radiomeubel zonder inhoud van gefineerd hout met twee deurtjes en een klapblad.
Meuble radio sans contenu en bois de placage ouvrant à deux portes et à abattant.No longer availableDim. b: 74 cmEstimate: € 80 / 100 -
#680
Zes verschillende halssnoeren van zilver 10 ‰ . Ter plaatse aangekocht 1986.
#242Bremmer
“Vissersboten voor de kust”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Bateaux de pêche devant la côte”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 60 / 80