Other lots in this auction
-
#65Maioliche DerutaEen coupe van meerkleurig majolica met acantusbladvormige handvaten en versierd met meerkleurig en verguld decor. Onderaan gemerkt.
Coupe en faïence multicolore à anses en forme de feuille d'acanthe et ornée d'un décor multicolore et doré. Marquée en bas.No longer availableDim. 44 x 20 x 23 cmEstimate: € 30 / 50 -
#575Een roestkleurig lederen relaxfauteuil, elektrisch verstelbaar. Prima staat.
Un fauteuil inclinable en cuir de couleur rouille, réglable électriquement. Excellent état.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#656Een kleine gebeeldhouwde koffer met landschapsdecors. Chinees werk.
Petite malle sculptée à décors de paysages. Travail chinois.No longer availableDim. 38 x 73 x 36 cmEstimate: € 60 / 100 -
#250Een 18 K geelgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,10 ct. en smaragden met een gezamenlijk gewicht van +- 0,30 ct.
Une bague en or jaune 18 ct sertie de brillants d'un poids combiné de +- 1,10 ct et d'émeraudes d'un poids combiné de +- 0,30 ct.No longer availableDim. 8,22 gEstimate: € 600 / 800 -
#285Twee bierpullen met tinnen deksel, waarbij één van Frans porselein en één van Brussels aardewerk.
Deux chopes à bière avec couvercles en étain, l'une en porcelaine française et l'autre en faïence de Bruxelles.No longer availableEstimate: € 55 / 75 -
#263Twee meerkleurig porseleinen beeldjes. XVIIIe en XIXe eeuw.
Deux figurines en porcelaine multicolore. XVIIIe et XIXe siècle.No longer availableDim. H. 14 & 12 cmEstimate: € 65 / 80 -
#690Een 18 karaats geel gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,25 ct.
Bague en or jaune 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,25 ct.No longer availableDim. 10,93 gEstimate: € 300 / 400 -
#78Een paar metalen eenden.
Une paire de canards en métal.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 80 / 100 -
#32“Romantisch koppel”. Een handgeschilderd miniatuur. Mogelijk tijdperk Napoleon III.
“Couple romantique”. Miniature peinte à la main. Probablement époque Napoléon III.No longer availableDim. 8,5 x 11 cmEstimate: € 60 / 80 -
#229J. Wollenhauven“Korenvelden”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Champs de blé”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 74 cmEstimate: € 120 / 200 -
#560Een 18 K witgouden ring bezet met een solitair briljant van +- 0,40 ct. FVVS1. en diamant baguettes met een gezamenlijk gewicht van +- 0,24 ct.
Une bague en or blanc 18 kt sertie d'un diamant solitaire de +- 0,40 ct. FVVS1. et de diamants baguettes d'un poids combiné de +- 0,24 ct.No longer availableDim. 4,40 gEstimate: € 900 / 1000 -
#526Een handgeknoopt tapijt van wol en zijde. Verschenen. Kashmir.
Un tapis en laine et soie noué à la main. Décoloré. Cachemire.No longer availableDim. 278 x 186 cmEstimate: € 80 / 120

