Other lots in this auction
-
#541“Handstand”. Een beeldje van meerkleurig glas in de geest van Botero
“Handstand”. Une figurine en verre multicolore dans l'esprit de Botero.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 90 / 110 -
#504“Compositie”. Een papiercollage met plakaatverf. Draagt handtekening.
“Composition”. Un collage de papier à la gouache. Signé.No longer availableDim. 93 x 64 cmEstimate: € 200 / 300 -
#138Een rechthoekige schotel van 800‰ zilver. Gemerkt van Delheid. 1554,3 gram.
Un plat rectangulaire en argent 800‰. Poinçonné par Delheid. 1554,3 grammes.No longer availableDim. 46 x 32 cmEstimate: € 700 / 800 -
#84Tony ReniersPeriod: 1923 - 2013“Ma maman” & “Mon papa”. Olieverf op paneel. Beide gesigneerd en gedateerd 1987.
“Ma maman” & “Mon papa”. Huile sur panneau. Tous deux signés et datés 1987.No longer availableDim. 65 x 50 & 60 x 50 cmEstimate: € 40 / 60 -
#345Een paar gefineerde nachtkastjes met bronzen plaquettes.
Paire de tables de chevet en placage avec plaques en bronze.No longer availableDim. 69 x 40 x 40 cmEstimate: € 60 / 100 -
#125Een 18 karaats geel gouden hanger en of broche van jade bezet met parels en diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,50 ct.
Pendentif en or jaune 18 ct qui peut servir comme broche, en jade serti de perles et de diamants ayant un poids totald e ± 0,50 ct.No longer availableDim. 46,33 gEstimate: € 550 / 650 -
#552Een paar vazen van japans aardewerk, versierd met een decor van pioenen en vogels.
Une paire de vases en poterie japonaise décorés de pivoines et d'oiseaux.No longer availableDim. h: 54 cmEstimate: € 60 / 100 -
#91Een paar driehoekige kandelaars van gedreven messing. Amsterdam, tijdperk art deco.
Paire de candélabres triangulaires en laiton repoussé. Amsterdam, période art déco.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 300 / 350 -
#41Een messingen tabaksdoos. Datum 1876 gegraveerd in het deksel.
Une boîte à tabac en laiton. Date 1876 gravée dans le couvercle.No longer availableDim. 13 x 7 cmEstimate: € 40 / 50 -
#695Een kleine kopie van een Friese staartklok.
Une petite copie d'une horloge à queue frisonne.No longer availableDim. h: 78 cmEstimate: € 80 / 100 -
#62Van Overbeek“Trekpaarden in de haven te Rotterdam”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Des chevaux de trait dans le port de Rotterdam”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 24 x 50 cmEstimate: € 180 / 240 -
#301Een schrijfset met gedraaide handvaten in origineel etui.
Ensemble d'écriture aux manches tournés dans son étui d'origine.No longer availableEstimate: € 40 / 60

