Other lots in this auction
-
#287
Een smalle degen met lederen schede.
Epée et sa gaine en cuir.No longer availableDim. l: 70 cmEstimate: € 40 / 60 -
#51
“Jongetje”. Een porseleinen beeldje. Gemerkt in blauw onder glazuur: Volkstedt - Ruldolstadt.
“Petit gamin”. Statuette en porcelaine. Marque en bleu sous couverte: Volkstedt-Rudolstadt.No longer availableDim. h: 12 cmEstimate: € 60 / 80 -
#139
“Vissersboten en personages op het strand”. Olieverf op doek. Apocrief gesigneerd.
“Bateaux de pêche et personnages sur la plage”. Huile sur toile. Signature apocryphe.No longer availableDim. 27 x 22 cmEstimate: € 80 / 120 -
#110American Waltham Watch
Een 14 karaats geel gouden zakhorloge gegraveerd met rozen. Einde XIXe eeuw.
Montre de poche en or jaune 14 K décorée de roses gravées.No longer availableDim. 148,78 g 5,5 cmEstimate: € 1800 / 2400 -
#235
Een 18 karaats geel gouden armband in de vorm van een slang bezet met één robijntje, één ontbreekt.
Bracelet en or jaune 18 K en forme de serpent serti d’un petit rubis, l’autre manque.No longer availableDim. 47,75 gEstimate: € 1500 / 1700 -
#217
“De polospeler”. Een bronzen groep op zwart marmeren sokkel naar een werk van John Willis-Good.
“Le joueur de polo”. Groupe en bronze sur socle en marbre noir d’après John Willis-Good.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 180 / 220 -
#131Montjoye - Legras
Een siervaas van bruingroen glas met een met zuur geëtst, handgeschilderd en geëmailleerd decor van bloemen. Onderaan gemerkt. Frankrijk, omstreeks 1890.
Vase décoratif en verre brun et verre décoré à l’eau forte et peint et émaillé à la main représentant des fleurs. Marque sous la base. Epoque Art Nouveau.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 250 / 350 -
#253Christofle France
Een vierdelig koffie- en theestel van verzilverd metaal op dienblad. Onderaan gemerkt. In originele dozen (op dienblad na).
Service à café et à thé quatre piéces et avec plateau. Marque sous la base. Dans les boîtes d’origine (sauf le plateau).No longer availableDim. h: 10 - 21 cmEstimate: € 400 / 500 -
#214Adrianus Van der Schouw
“Plattelandsgezicht met vee”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Vue de campagne avec bétail”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 120 / 180 -
#455
Glazen designvaas genre Murano met oranje tint.
Vase design en verre dans le genre de Murano de couleur orange.No longer availableDim. H. 25 cmEstimate: € 40 / 50 -
#473
Een Afrikaanse wandelstok met getorste ivoren knop. Bevestigd met metalen spanklemmetje.
Canne Africaine à manche en ivoire torsadé.No longer availableDim. l: 94 cmEstimate: € 40 / 60 -
#330
Een paar wit gouden oorbellen.
Paire de boucles d’oreilles en or blanc.No longer availableDim. 1,76 gEstimate: € 100 / 150