#266Een reeks van zes stoelen in Chippendalestijl met groen fluwelen zittingen.
#173Scheibe-Alsbach“Vierspan, de bruiloftskoets van Napoléon I en Joséphine”. Grote groep van veelkleurig porselein met talrijke personages. Gemerkt achteraan.
Quatre en main, le carrosse nuptial de Napoléon Ier et de Joséphine. Grand groupe de porcelaine multicolore avec de nombreux personnages. Marqué au dos.No longer availableDim. L. 68 cmEstimate: € 600 / 1000 -
#412“Wagner”. Een handgeschilderd miniatuurportret op porselein.
#548Een bord van veelkleurig Chinees porselein met een famille rose decor van personages omringd door bloemen en vogels. Met een verguld metalen montuur met twee oren en vier pootjes. Canton, XIXde eeuw.
#491Een serie van één plat en vier diepe borden en twee grotere schotels met een famille rose decor met een paar pauwen en bloeiende pioenen. China, tijdperk Kianlong. Enkele randschilfers, een schotel en een diep bord met haarscheur.
#477Een dekselvaas van veelkleurig porselein met een famille rose decor met personages in uitsparingen, omgeven door vogels, vlinders en planten. Dekselknop in de vorm van een Fo-hond. Canton, XIXde eeuw.
Vase à couvercle en porcelaine multicolore à décor famille rose de personnages en cartouches entourées d'oiseaux, de papillons et de végétaux. Bouton de couvercle en forme de chien de Fo. Canton, XIXème siècle.No longer availableDim. h: 85 cmEstimate: € 800 / 1000 -
#194Een Friese staartklok, gedecoreerd met personages boven de wijzerplaat.
#560Een 18 K witgouden slavenarmband bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,60 ct. en verschillende kleuren citrine met een gezamenlijk gewicht van +- 1,80 ct.
Un bracelet esclave en or blanc 18 kt serti de brillants d'un poids combiné de +- 1,60 ct et de différentes couleurs de citrine d'un poids combiné de +- 1,80 ct.No longer availableDim. 16,93 gEstimate: € 1200 / 1300 -
#522Jos De SwertsEen origineel ontwerp voor de IJzerbedevaart.
#674Val Saint-LambertEen paar gegoten glazen kandelaars, op gegivreerde vierpoten. Gemerkt. Minieme schilfer aan een pootje.
Une paire de bougeoirs en verre coulé, sur quatre pieds coulés. Marqués. Petit éclat sur une patte.No longer availableDim. H. 27 cmEstimate: € 25 / 40