#301Capodimonte
#586
Un tapis de laine persan noué à la main.No longer availableDim. 310 x 199 cm -
#550
Een 18 K witgouden ring bezet met witte en zwarte briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,18 ct.
Une bague en or blanc 18 kt sertie de diamants blancs et noirs d'un poids combiné de +- 1,18 ct.No longer availableDim. 5,83 gEstimate: € 900/1000 -
#695
Een antiek Aziatisch houten kistje met ijzeren hengsels.
#524
Een opgezette roofvogel op tak.
#248
Drie rijkelijk uitgewerkte zilveren haarpinnen/ -kammen.
#3
Een lot van vier XIXe eeuwse maatbekers met tinnen klep, waarbij drie van aardewerk en één van tin.
Lot de quatre mesures du XIXème siècle avec couvercle en étain dont trois en faïence et une en étain.No longer availableDim. h: 17,5 - 23 cmEstimate: € 100/120 -
#566
Een handgeknoopt Indisch wollen karpet.
#199
Spiegel van gebeeldhouwd hout in rococostijl. Letsels.
Miroir à cadre en bois sculpté de style rococo. Dégâts.No longer availableDim. 196 x 75 cmEstimate: € 200/240 -
#543
Een paar kleine zamakken cassolettes op marmeren voetstuk.
#106
Een mahoniehouten tafel met gecontourneerd blad.
#98Lladro
“Twee Reigers”. Een grote groep in Spaans porselein. Onderaan gemerkt.
"Deux hérons". Un grand groupe en porcelaine espagnole. Marqué en bas.No longer availableDim. 53 cm x 61 cm x 37 cmEstimate: € 60/100