#586
Un tapis de laine persan noué à la main.No longer availableDim. 310 x 199 cm -
#115Val Saint-Lambert
Een paar conische vazen met voetstuk van geslepen kristal, deels in de massa lichtblauw gekleurd. Onderaan gemerkt. En met label.
#688
Een vaas in Booms glas. Lichte schade aan de rand.
#185
Een verguld houten wandconsole in rococostijl met een wit marmeren blad.
#106
Een mahoniehouten tafel met gecontourneerd blad.
#394Natacha Pirnay
“Dreams”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 22/150.
"Rêves". Une lithographie. Signée et numérotée 22/150.No longer availableDim. 35 cm x 35 cmEstimate: € 60 / 80 -
#103
Een meisjesbuste van wit composiet.
#67
Een aardewerken dekselvaas met decor van herten. Op voet.
Vase à couvercle en faïence à décor de cerf. Sur piédouche.No longer availableDim. h: 63 cmEstimate: € 80 / 120 -
#574
“Paarden”. Een paar gouaches op doek. Indisch werk.
"Chevaux". Une paire de gouaches sur toile. Travail indien.No longer availableDim. 44 x 57 & 41 x 54 cmEstimate: € 60 / 80 -
#486
Een handgeknoopt Perzisch wollen karpetje.
#416
Een handgeknoopt Oosters wollen vloerkleedje.
#687
Een paar zittende hondjes van crackleware.
Une paire de chiens assis en faïence craquelés.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 60 / 80