Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een opgezette roofvogel op tak.
Een opgezette roofvogel op tak.
Een opgezette roofvogel op tak.

Een opgezette roofvogel op tak.

Un oiseau de proie empaillé sur une branche.
Dim. h: 48 cm
SKU: 2604220524.
Auction day: 27 April 2022 19:00
Catalogue #524
Estimate: € 40 / 60
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #265
    Maria Innocentia Hummel

    “Clown & Frühlingsidyll”. Twee aangeklede porseleinen figuren gemerkt en uitgegeven door Goebel Porzellanfabrik. Eén genummerd Hum 203/D.

    "Clown & Fruhlingsidylle". Deux figurines habillées en porcelaine marquées et éditées par Goebel Porzellanfabrik. L'un numéroté Hum 203/D.
    No longer available
    Dim. H. 37 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #278

    “L’album de la guerre 1914 1919, l’illustration”. Een tweedelige documentatie van W.O. I uit het jaar 1923.

    "L'album de la guerre 1914-1919, l'Illustration". Une documentation en deux parties de la Première Guerre mondiale de l'année 1923.
    No longer available
    Dim. l: 40 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #108
    Collection d’art

    Een schouwpendule in verguld metaal getooid met een sater met cimbalen. met een gepatineerde bronzen neushoorn, compleet met sleutel. Naar rococovoorbeeld.

    Pendule de cheminée en métal doré ornée d'un satyre aux cymbales. Avec un rhinocéros en bronze patiné, complète avec clé.
    No longer available
    Dim. 30 x 42 x 23 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #194

    Een Friese staartklok, gedecoreerd met personages boven de wijzerplaat.

    Une horloge à queue frisonne, décorée de personnages au-dessus du cadran.
    No longer available
    Dim. h: 130 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #410

    Een 18 K wit en geelgouden ring bezet met drie briljantjes met een gezamenlijk gewicht van +-0,10 ct.

    Une bague en or blanc et jaune 18 kt sertie de trois diamants taille brillant d'un poids combiné de +-0,10 ct.
    No longer available
    Dim. 3,78 g
    Estimate: € 280 / 350
  • #370

    Een 18 K geelgouden ring bezet met een diamant oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 0,35 ct.

    Une bague en or jaune 18 kt sertie d'un diamant taille ancienne d'un poids combiné de +- 0,35 ct.
    No longer available
    Dim. 2,36 g
    Estimate: € 220 / 280
  • #223

    “Dansend naakt”. Een art deco beeldje van brons.

    "Danseuse nue". Une statue en bronze art déco.
    No longer available
    Dim. h: 25 cm
    Estimate: € 140 / 150
  • #689

    Een XIXde eeuws tinnen kinderserviesje. In houten wandvitrine.

    Un service d'enfants en étain du XIXe siècle. Dans une vitrine murale en bois.
    No longer available
    Dim. 51,5 x 45 x 14 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #12

    “Twee jonge dames”. Olieverf op paneel. Zonder signatuur. Periode art nouveau in kader uit de tijd.

    "Deux demoiselles". Peinture à l'huile sur panneau. Sans signature. Epoque Art Nouveau dans un cadre d’époque.
    No longer available
    Dim. 19 x 12,5 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #314
    Roger Hebbelinck

    “Hoeve langs een kanaal”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 249/300.

    "Ferme au bord d'un canal". Une lithographie. Signée et numérotée 249/300
    No longer available
    Dim. 31 cm x 42 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #399

    Een handgeschilderde Ottomaanse scène. Gouache. In ingelegd kadertje.

    Une scène ottomane peinte à la main. Gouache. Cadre incrusté.
    No longer available
    Dim. 8 x 8 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #237

    “Vrouw met twee windhonden”. Een art deco schouwgarnituur van zamak op een sokkel van onyx.

    "Femme avec deux lévriers". Garniture de cheminée art déco en régule sur socle en onyx.
    No longer available
    Dim. 74,5 x 14 x 48 cm
    Estimate: € 120 / 200
View all auction items ›

Veiling 26 & 27 April 2022

Veiling volledig - 700 loten. Tentoonstelling op Vrijdag 22 & Zaterdag 23 april van 10.00 tot 17.00.

26 April 2022 19:00
27 April 2022 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 27 April 2022 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More