Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt. Lichte slijtage.
Un tapis de laine persan noué à la main. Usure légère.No longer availableDim. 308 x 210 cmEstimate: € 200/220 -
#399
Een handgeschilderde Ottomaanse scène. Gouache. In ingelegd kadertje.
Une scène ottomane peinte à la main. Gouache. Cadre incrusté.No longer availableDim. 8 x 8 cmEstimate: € 50/80 -
#26Universal statuary corporation, Chicago.
Een witgepatineerd kunststoffen siervaas, gedragen door een engeltje. Op bijpassende zuil, versierd met bloemenguirlande en strikken. Gemerkt.
#584John PermekePeriod: 1914 - 1993
“Abstract”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Abstrait". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 80 x 64 cmEstimate: € 150/200 -
#437
Een Chinese diepe kom van groen crackleware in goudgepatineerd kunststoffen montuur en voet.
Un bol chinois en céramique vert foncé craquelé dans un cadre et une base en plastique patiné or.No longer availableDim. Ø: 32,5 cmEstimate: € 35/45 -
#543
Een paar kleine zamakken cassolettes op marmeren voetstuk.
#460
Een paar 18 K geelgouden oorbellen bezet met koraal.
Une paire de boucles d'oreilles en or jaune 18 carats serties de corail.No longer availableEstimate: € 120/200 -
#592Rimowycz
“Speels bloemenstilleven”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
"Nature morte joyeuse de fleurs". Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 39 cm x 28 cmEstimate: € 100/120 -
#637
Twee Balinese maskers van gepolychromeerd hout.
Deux masques balinais en bois polychrome.No longer availableDim. l: 20 cmEstimate: € 40/60 -
#616Ghoum
Een Perzisch karpet van natuurzijde.
#152Piet VolckaertPeriod: 1902-1973
“Straatzicht met kar”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Vue sur la rue avec chariot". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 250/350 -
#674Val Saint-Lambert
Een paar gegoten glazen kandelaars, op gegivreerde vierpoten. Gemerkt. Minieme schilfer aan een pootje.
Une paire de bougeoirs en verre coulé, sur quatre pieds coulés. Marqués. Petit éclat sur une patte.No longer availableDim. H. 27 cmEstimate: € 25/40