#592Een art deco schouwpendule van meersoortig marmer.
#402Een lot van achttien souvenirkoppen van Vieux Paris/ Bruxelles. Met vergulde en meerkleurige decors. XIXe eeuw.
Lot de dix-huit coupes souvenirs du Vieux Paris / Bruxelles. Décors dorés et multicolores. XIXème siècle.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#778Twee verschillende vaasjes van meerkleurig aardewerk, waarvan één gemerkt van Boch.
#719Val St. LambertEen coupe van geslepen kleurloos en groen kristal. Gemerkt.
#399Een notenhouten salontafeltje met glazen blad.
#216Goebel, GermanyEen grote vitrinekast met verlichting. Gemerkt.
#686HerizEen handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#623Een brede houten tuinbank.
#675Een paar gefineerd houten plantenstaanders met ingelegde wapens.
#780Capodimonte“Man met hond”. Een beeld van meerkleurig biscuit. Onderaan gemerkt en achteraan gesigneerd ‘Tosca’. Gaaf.
“Homme et chien”. statuette en biscuit polychrome. Marque sous la base et signature Tosca. En bon état.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 50 / 80 -
#450Een lang halssnoer met grijze parels.
#766Twee handgeknoopte Pakistaanse bidkleden van wol.
Deux tapis de prière Mori en laine. Noués main.No longer availableDim. 143 x 93 & 153 x 88 cmEstimate: € 25 / 40