#510Een Chinese sokkel van gebeeldhouwd hardhout met een roze marmeren blad.
#18Een geelkoperen toeter.
Klaxon en cuivre jaune.No longer availableDim. H. 35 cmEstimate: € 25 / 30 -
#297Een paardenkoets en een koppel van meerkleurig Duits porselein. Beide gemerkt onderaan.
#757Een grote loep op verstelbare voet.
#585Een wassen Madonna met kind onder stolp.
#21Een lot losse prentkaarten, postkaarten en gefrankeerde enveloppen. Einde XIXde, begin XXste eeuw. Daaronder een aantal kaarten van Antwerpen en publicitaire kaarten van de Red Star Line, tussen 1900 en 1907.
Lot de cartes postales en vrac, cartes postales et enveloppes timbrées. Fin XIXème, début XXème siècle. Parmi elles, un certain nombre de cartes d'Anvers et de cartes publicitaires de la Red Star Line, entre 1900 et 1907.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#220Een 18 karaats wit gouden bloemvormige ring bezet met briljanten en diamant baguetten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,70 ct. en een centrale briljant cushion shape van +- 1,03 ct.
Une bague en forme de fleur en or blanc 18 carats sertie de brillants et de baguettes de diamants d'un poids combiné de + - 0,70 ct. Et d'une forme centrale en coussin brillant de + - 1,03 ct.No longer availableDim. 5,64 gEstimate: € 2500 / 2600 -
#448Een schaalmodel van een racewagen uit de jaren ‘20.
Une maquette d'une voiture de course des années 1920.No longer availableDim. l: 41 cmEstimate: € 50 / 70