Other lots in this auction
-
#152Jef Louis Van Leemputten“Kippen nabij het hok.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
Poulets près du poulailler. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 25 x 37 cmEstimate: € 360 / 440 -
#38Een paar geslepen kleurloos kristallen coupes op voet.
Une paire de coupes en cristal incolore taillé à pied.No longer availableDim. Ø: 24,5 cmEstimate: € 60 / 80 -
#440Een majolica vaas met meerkleurig bloemen- en plantendecor en met koppen als handvatten.
Vase en majolique à décor de fleurs et de plantes multicolores et anses pour tasses.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 40 / 50 -
#567Een hoornvaas van Brussels porselein met een handgeschilderd meerkleurig bloemendecor en vergulde motieven.
Vase en corne de porcelaine de Bruxelles à décor floral multicolore peint à la main et motifs dorés.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 40 / 60 -
#186Een rijkelijk gebeeldhouwde eikenhouten jachtvitrine met leggers naast de gevitreerde deuren en onderaan twee kwartronde deuren naast twee paneeldeuren en met vier laden in de gordel. Het geheel versierd met leeuwenkoppen, bloemen, vruchten en jachtbuit.
Une vitrine de chasse en chêne richement sculpté avec des étagères à côté des portes vitrées et en bas deux portes en quart de rond à côté de deux portes à panneaux et avec quatre tiroirs en ceinture. Le tout décoré de têtes de lion, fleurs, fruits et butin de chasse.No longer availableDim. 267 x 210 x 56 cmEstimate: € 400 / 600 -
#487Een vaas van gecraqueleerd celadonporselein.
Un vase en porcelaine céladon craquelée.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 220 / 240 -
#262Edmond De MeulenaerePeriod: 1884 - 1963“Vissersboten”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Lichte verfschade.
Bateaux de pêche. Huile sur toile. Signé. Légers dégâts de peinture.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 100 / 150 -
#412Albert De DekenPeriod: 1915 - 2003“Paardenkoets”. Tekening op papier. Gesigneerd.
“Carrosse à cheval”. Dessin sur papier. Signé.No longer availableDim. 29 x 41 cmEstimate: € 100 / 120 -
#439Kuniyoshi UtagawaPeriod: 1798 - 1861“Nambyo Ryoji”. Een Japanse houtsnede. Late Edo.
Nambyo Ryoji. Une estampe japonaise. La fin d'Edo.No longer availableDim. 35 x 24 cmEstimate: € 120 / 200 -
#507“Vrouw met bloemen”. Een zeer fijn gesculpteerd ivoren beeldje op houten voetstuk. Kleine restauratie aan een kwast onderaan. Peking, XXe eeuw.
Femme aux fleurs. Figurine en ivoire très finement sculptée sur socle en bois. Petite restauration sur un pinceau en bas. Pékin, XXème siècle.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 500 / 550 -
#525Eikenhouten kleerkast met twee paneeldeuren, mooi gemoulureerd. Onderaan twee laden. XIXde eeuw.
Armoire en chêne à deux portes joliment moulurées. Deux tiroirs vers le bas. XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#630Een handgeknoopt wandkleedje met een romantische scène.
Une tapisserie nouée à la main avec une scène romantique.No longer availableDim. 125 x 125 cmEstimate: € 40 / 50

