Une pendule en chêne de style breton avec des motifs floraux et végétaux sculptés.No longer availableEstimate: € 200 / 250 -
#605Twee handgeknoopte Oosterse wollen karpetjes.
#553Monique MuylaertEen modern kunstwerk van geglazuurd aardewerk in plexiglazen kastje. Gesigneerd.
Une pièce moderne en faïence émaillée dans une boîte en plexiglas. Signée.No longer availableDim. 20 x 20 cmEstimate: € 80 / 100 -
#671SiemensEen vintage draagbare radio, model Club de Luxe. 1970.
#150Een 18 K witgouden ring bezet een centrale briljant van 0,96 ct. G. VS1. en briljanten met een gezamenlijk gewicht van 0,46 ct. Met Certificaat HRD.
Une bague en or blanc 18 kt sertie d'un brillant au centre G. VS1 de 0,96 ct et de brijans d'un poids combiné de 0,46 ct. Avec certificat HRD.No longer availableDim. 3,32 gEstimate: € 2000 / 2300 -
#125Een 18 K geelgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,88 ct.
Une bague en or jaune 18 kt sertie de diamants d'un poids combiné de +- 0,88 ct.No longer availableDim. 11,13 gEstimate: € 1450 / 1550 -
#610Een handgeknoopt Indisch wollen karpet.
#539Een ronde bronzen hanglantaarn met bol glas.
#392Een carnavalskostuum: Middeleeuwse prinses.
#479“Kinderportret”. Gemengde techniek op papier. Draagt monogram. Kleine beschadiging aan de rechterkant.
Portrait d'enfants. Technique mixte sur papier. Porte monogramme. Légers dommages sur le côté droit.No longer availableDim. 28 x 26,5 cmEstimate: € 150 / 200 -
#336Een houten stoeltje, omplooibaar tot trapladdertje.
Une chaise en bois, pliable en escabeau.No longer availableDim. h: 90 cmEstimate: € 60 / 100