Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een opgezette vos.

Een opgezette vos.

Un renard empaillé.
Dim. l: 89 cm
SKU: 2809210138.
Auction day: 28 September 2021 19:00
Catalogue #138
Estimate: € 25 / 35
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #664
    Busch

    Een oude radio in bakelieten kast. Type DAC. 90. A. Met type G- stekker (Verenigd Koninkrijk). 1950 - 1959.

    Une vieille radio dans un meuble en bakélite. Type DAC. 90. A. Avec prise de type G (Royaume-Uni). 1950 - 1959.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #676

    Een mahoniehouten buffetkastje met twee paneeldeurtjes en een lade, versierd met gesculpteerde motieven.

    Un buffet en acajou avec deux portes à panneaux et un tiroir, décoré de motifs sculptés.
    No longer available
    Dim. 97 x 102 x 42 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #88

    Een art deco schouwklok van albast en arduin, versierd met een zamakken hertje.

    Une pendule de cheminée art déco en albâtre et pierre bleue, décorée d'un cerf en régule.
    No longer available
    Dim. h: 24 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #245

    Een 18 K geelgouden ring bezet met diamant oude slijp van +- 0,15 ct.

    Une bague en or jaune 18 kt sertie d'un diamant taille ancienne de +- 0,15 ct.
    No longer available
    Dim. 3,80
    Estimate: € 150 / 200
  • #420

    Een art deco handtasje met beugel van zilver en been en versierd met fantasiepareltjes en steentjes. (één stukje ontbreekt).

    Une pochette art déco en argent et os et décorée de perles fantaisie et de pierres. (il manque une pièce).
    No longer available
    Dim. 13 x 12 cm
    Estimate: € 50 / 100
  • #163

    “Meisje met bloemen”. Een gepatineerd bronzen beeld. Gemerkt ‘Biondan’.

    “Fille aux fleurs”. Statue en bronze patiné. Marque “Blondan”.
    No longer available
    Dim. h: 57 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #652

    Twee verschillende karaffen van geslepen kleurloos kristal met Sterling zilveren halsmontuur.

    Deux carafes en cristal incolore taillées différentes avec monture de cou en argent sterling.
    No longer available
    Dim. h: 22 & 23 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #66

    Een omvormbare hoge kinderstoel en een kleine wheelback poppenstoel.

    Une chaise haute convertible et une petite chaise de poupée de style wheelback.
    No longer available
    Dim. h: 100 & 60 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #250

    Een 18 K geelgouden lange geweven ketting in vier stukken. Te herstellen.

    Un long collier tressé en or jaune 18 carats en quatre pièces. A réparer.
    No longer available
    Dim. 24,90 g
    Estimate: € 700 / 800
  • #633

    “Gewonde leeuwin”. Een gepatineerd plaasteren beeld. Gesigneerd “Valton”.

    Lionne blessée. Une statue en plâtre patiné. Signée Valton.
    No longer available
    Dim. l: 48 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #551

    Een theeserviesje van Chinees porselein met een blauw op wit decor. Compleet voor negen personen. Onderaan gemerkt.

    Un service à thé en porcelaine de Chine à décor bleu sur blanc. Complet pour neuf personnes. Marqué en bas.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #571

    Een aardewerken vaas met abstract decor. Onderaan gemerkt ‘Foreign’.

    Un vase en céramique à décor abstrait. Marqué 'Foreign' en bas.
    No longer available
    Dim. h: 30 cm
    Estimate: € 50 / 70
View all auction items ›

Veiling van 28 & 29 September 2021

Tentoonstelling op Vrijdag 24 & Zaterdag 25 september van 10.00 tot 17.00.   Veiling volledig - 700 loten.

28 September 2021 19:00
29 September 2021 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 28 September 2021 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More