Other lots in this auction
-
#582“Portret”. Olieverf op paneel. Zonder signatuur.
Portrait. Huile sur panneau. Pas de signature.No longer availableDim. 62 x 43,5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#85Een 18 K geelgouden zakhorloge met sleuteltje en vergulde horloge ketting. (schade aan de wijzerplaat).
Une montre de poche en or jaune 18 carats avec clé et chaîne de montre plaquée or. (dégât au cadran).No longer availableDim. bruto 70,18 g Ø 4,5 cmEstimate: € 250 / 350 -
#404“Vogels”. Twee Chinese tekeningen op zijde. Beide gesigneerd.
Oiseaux. Deux dessins chinois sur soie. Tous deux signés.No longer availableDim. 25 x 35Estimate: € 60 / 100 -
#249M. Verheyen“Straatzicht”. Pastel op papier. Gesigneerd.
“Scène de rue”. Pastel sur papier. Signé.No longer availableDim. 48 x 36 cmEstimate: € 60 / 80 -
#219Krynski“Portret”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en op de verso gedateerd 2004.
Portrait. Huile sur panneau. Signé et daté 2004 au dos.No longer availableDim. 22 x 20 cmEstimate: € 250 / 300 -
#190Een 18 K geelgouden zakhorloge met lange vergulde horloge ketting. (lichte schade aan wijzerplaat).
Une montre de poche en or jaune 18 carats avec une longue chaîne de montre plaquée or. (léger endommagement du cadran).No longer availableDim. bruto 35,95 g Ø 3,5 cmEstimate: € 200 / 300 -
#661PhilipsEen vintage draagbare radio, model LX444AB /04. Logo manco. 1954.
Une radio portable vintage, modèle LX444AB /04. Logo défectueux. 1954.No longer availableDim. 25 x 26 cmEstimate: € 35 / 45 -
#332Val St. LambertEen lot kleurloos kristal, bestaande uit een geslepen asbak, een driehoekig vaasje (kleine schilfers), een gelobde asbak en een flessenonderzetter met geslepen rozendecor.
Un lot de cristal incolore, composé d'un cendrier taillé, d'un vase triangulaire (petits éclats), d'un cendrier lobé et d'un sous-bouteille à décor de roses taillées.No longer availableDim. Ø: 14 & 18 cmEstimate: € 30 / 40 -
#118“Danseres”. Een bronzen beeld op marmeren sokkel naar een werk van Chiparus.
Danseuse. Une statue en bronze sur un socle en marbre d'après une oeuvre de Chiparus.No longer availableDim. h: 44,5 cmEstimate: € 200 / 300 -
#28Julius Dressler, AustriaEen tweedelige Boheemse aspergeschotel van aardewerk met een verguld reliëfdecor. Onderaan gemerkt met een vuurtoren in reliëf.
Un plat à asperges en faïence de Bohême en deux parties avec un dessin en relief doré. Marqué en bas d'un phare en relief.No longer availableDim. l: 40 cmEstimate: € 50 / 80 -
#195Een 18 K witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct.
Une bague en or blanc 18 kt sertie de diamants d'un poids combiné de +- 0,20 ct.No longer availableDim. 2,32 gEstimate: € 450 / 550 -
#259Fernand Allard l’OlivierPeriod: 1883 - 1933“Rustende soldaten”. Een studietekening, gemengde techniek op papier.
Soldats au repos. Un dessin d'étude, technique mixte sur papier.No longer availableDim. 46 x 64 cmEstimate: € 100 / 150

