Other lots in this auction
-
#24Abraham OrteliusPeriod: 1527 - 1598.“Flandria comitatus descriptio”. Een met de hand ingekleurde kaart. 1592 - 1598.
Flandria comitatus descriptio. Une carte coloriée à la main. 1592 - 1598.No longer availableDim. 38 x 49 cmEstimate: € 100 / 120 -
#320Een paar 18 K wit en geelgouden oorbellen bezet met twee briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,16 ct.
Une paire de boucles d'oreilles en or blanc et jaune 18 kt serties de deux diamants d'un poids combiné de +- 0,16 ct.No longer availableDim. 2,33 gEstimate: € 300 / 400 -
#396Een gebeeldhouwd Chinees hardhouten sokkel.
Un piédestal chinois en bois dur sculpté.No longer availableDim. h: 82 cmEstimate: € 150 / 200 -
#229Charles HoubenPeriod: 1871 - 1931“Dorpsweg aan een stroom”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Zeer kleine perforatie.
Chemin de village au bord d'un ruisseau. Huile sur toile. Signée. Très petite perforation.No longer availableDim. 51 x 77 cmEstimate: € 120 / 160 -
#321Drie vaasjes van Belgisch aardewerk (onderaan gemerkt).
Trois vases en poterie belge (marqués en bas).No longer availableDim. h: 16 en 12 cmEstimate: € 35 / 45 -
#499H/ Luppens & Co.Een bronzen schouwpendule in rococostijl. Met sleutel en slinger.
Une pendule de cheminée en bronze de style rococo. Avec clé et pendule.No longer availableDim. h: 49 cmEstimate: € 300 / 400 -
#14H. Louis (?)Een paar landschappen, olieverf op paneel. Beide gesigneerd.
Un couple de paysages, huile sur panneau. Tous deux signés.No longer availableDim. 25 x 40 cmEstimate: € 60 / 100 -
#443Een paar vazen van meerkleurig Chinees porselein. Onderaan gemerkt.
Une paire de vases en porcelaine de Chine multicolore. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 46 cmEstimate: € 50 / 80 -
#8Goebel, Germany“Hello”. Een beeldje van meerkleurig porselein uit de reeks van M. I. Hummel. Onderaan gemerkt. Nummer 124/0.
Hallo!. Une figurine en porcelaine multicolore de la série par M. I. Hummel. Marquée en bas. Numérotée 124/0.No longer availableDim. h: 14,5 cmEstimate: € 40 / 50 -
#94Jan Van Pee/ Van PennePeriod: 1640 - 1710“Personages in een landschap”. Olieverf op paneel. Antwerpse school. Toegeschreven aan. Te restaureren.
“Personnages dans un paysage”. Huile sur panneau. Ecole anversoise. Attribué à. A restaurer.No longer availableDim. 23 x 37 cmEstimate: € 300 / 500 -
#233“Hollands meisje”. Een bronzen buste. Tijdperk art nouveau.
Fille hollandaise. Un buste en bronze. Epoque Art Nouveau.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 250 / 350 -
#311AlmazanEen verzilverd metalen kaarsenhouder met drie lichtpunten.
Un candélabre en métal argenté avec trois bougeoirs.No longer availableDim. 47 x 20 cmEstimate: € 40 / 50

