Similar lots by type
-
#67
“De lezer”. Bronzen hoogreliëf. Duits werk omstreeks 1900.
”Le lecteur”. Un haut-relief en bronze. Travail allemand, +- 1900.No longer availableDim. 20 x 18 cmEstimate: € 80 / 120 -
#1
Een paar fazanten van verzilverd metaal als tafelversiering.
Une paire de faisans en métal argenté.No longer availableDim. L. 29 cmEstimate: € 30 / 40 -
#894
Tweedeurskastje met marmeren blad en met koperen versiering op de deuren. Omstreeks 1900.
Une petite armoire à deux portes à tablette en marbre et décorations en cuivre sur les portes. +- 1900.No longer availableDim. 120 x 74 x 42 cmEstimate: € 40 / 50 -
#91
“Liggend naakt”. Een bronzen beeld. Niet gesigneerd.
”Nu couché”. Une statue en bronze. Pas de signature.No longer availableDim. L. 41 cmEstimate: € 100 / 140 -
#887
Een vaas van gesculpteerd ivoor met een decor van olifanten en bomen. Kongo, eerste helft XXste eeuw.
Un vase en ivoire sculptée décor d'éléphants et d’arbres. Congo, première partie XXème siècle.No longer availableDim. H. 27 cmEstimate: € 60 / 80 -
#188
Een grote staande Guanyin van gepolychromeerd hout. XIXe eeuw. Enkele vingers manco.
Grande Guanyin debout en bois polychrome. XIXe siècle. Quelques doigts manquent.No longer availableDim. h: 161 cmEstimate: € 500 / 600 -
#852Vitus GevaertPeriod: 1846-±1927
Buffetpiano. Gemerkt V. Gevaert. Te reviseren.
Un piano Buffet. Marque V. Gevaert. A faire réviser.No longer availableEstimate: € 200 / 300 -
#868
Twee demonteerbare Masai speren.
Deux lances Masaï démontables.No longer availableDim. L: 238 cmEstimate: € 30 / 50 -
#31
Drie diverse glazen van veelkleurig opaalglas, evenals een paar kandelaars van Italiaans porselein met gedrukt decor (onderaan gemerkt).
Trois verres différents en verre opaline et deux candélabres en porcelaine italienne à décor imprimé. Marque sous la base.No longer availableDim. H. 30 à 35 cmEstimate: € 25 / 35 -
#873Lladro
Een verliefd burgerpaar op een bank. Groep van meerkleurig porselein. Onderaan gemerkt. Handvat van parasol ontbreekt.
Un couple amoureux sur un banc. Un groupe en porcelaine polychrome. Marque sous la base. Le manche du parasol est manquant.No longer availableDim. H. 30 cmEstimate: € 80 / 120 -
#854
Bibliiotheek van kersenhout met twee beglaasde deuren. Louis-Philippe stijl.
Une bibliothèque en cerisier à deux portes en verre. Style Louis Philippe.No longer availableDim. 199 x 120 x 42 cmEstimate: € 40 / 50 -
#878
Een Japanse porseleinen theepot op komfoor met een famille rose decor van een tuin, onderaan gemerkt. “The Meadowland Bird Vase” van polychroom porselein (H. 30 cm, ontwerp Basil Ede, uitgave Franklin). Een dekselvaas van aardewerk met blauw en wit decor (H. 31 cm, onderaan gemerkt G. Giotto). Een koperen schemerlampje versierd met een gestileerde eend (H. eend 21 cm).
Théière et rechaud en porcelaine du Japon à décor famille rose d’un jardin, marque sous la bae. “The Meadowland Bird Vase” en porcelaine polychrome (H. 30 cm, d’après Basil Ede, Ed. Franklin). Un vase couvert en faïence à décor bleu et blanc (H. 31 cm, marque sous la base G. Giotto). Un lampadaire en cuivre décoré d’un canard stylisé (H. canard 21 cm).No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#377
Een messingen kerkkandelaar in Renaissancestijl.
Un candélabre d’église en laiton style Renaissance.No longer availableDim. H. 65 cmEstimate: € 30 / 50 -
#827
Een oude autokoffer van leder met koperen sluitingen. Binnenin twee uitneembare lades.
Un bagage de voiture en cuir et fermoirs en cuivre. A l’intérieur deux tiroirs amovibles.No longer availableDim. 38 x 85 x 49 cmEstimate: € 42 / 46 -
#855
Een gebeeldhouwd eikenhouten wandconsole in Lodewijk XV-stijl met een groen marmeren blad.
Une console en chêne sculpté style Louis XV à tablette en marbre vert.No longer availableDim. b: 92 cmEstimate: € 100 / 150 -
#6
Een klein Engels bijzettafeltje met een lade en twee klapblaadjes.
Une petite table anglaise à un tiroir et deux tablettes rabattables.No longer availableDim. 47 x 37 cmEstimate: € 20 / 30 -
#836
Een tweezitsbank van grijs leder.
Un divan pour deux personnes en cuir gris.No longer availableDim. b: 147 cmEstimate: € 100 / 120 -
#869
Een Minerva met merk van Kopenhagen (H. 41 cm, ontbrekende lans) en een elf (H. 34 cm, restauratie aan voet en vleugel) van monochroom wit biscuit.
Une Minerva avec marque de Copenhague (H41 cm, lance manquante) et une elfe ( H 354 cm, restauration au pied et à une des ailes) en biscuit blanc monochrome.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#891Mats Jonasson, Sweden
“Flower”. Een ronde kristallen fruitschaal van handgemaakt kristal in de vorm van een bloemenkelk. Gemerkt met label en met oorspronkelijke doos.
”Fleur”. Une coupe à fruits ronde en cristal fait main en forme de calice. Marque et label et dans sa boîte d’origine.No longer availableDim. Ø 38 cmEstimate: € 60 / 80 -
#41
Boer en boerin. Een paar beeldjes van zwartgelakt metaal.
”Fermier et fermière”. Une paire de statues en métal laqué noir.No longer availableDim. H. 36 cmEstimate: € 30 / 40 -
#883
Een paar kleine vaasjes van Canton porselein (H. 19 cm, schilfer aan een rand, haarscheur in beide) en een vaasje van Chinees porselein met een famille rose decor van bloemen en vogels (H. 23 cm).
Une paire de petits vases en porcelaine de Canton (H 19 cm, éclat au bord, cheveux dans les deux vases) et un vase en porcelaine de Chine au décor famille-rose de fleurs et d’oiseaux (H 23 cm).No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#78
“Jachthonden”. Een paar Bronzen plaquettes in hoogreliëf.
”Chiens de chasse”. Une paire de plaquettes en bronze haut-relief.No longer availableDim. 18 x 33,5 cmEstimate: € 80 / 100 -
#821
“Koppensneller”. Een groot beeld van gebeeldhouwd hout.
”Chasseur de têtes”. une grande statue en bois sculpté.No longer availableDim. h: 127 cmEstimate: € 120 / 200 -
#879
Een amoureuse scène met een engel, gemerkt Canoval (H. 24 cm, herstelde vleugel) en een moeder en kind (H. 26 cm, kleine schilfer aan de basis) van monochroom wit biscuit.
Une scène d’amour avec un ange, marque Canoval (H 24 cm, aile réparée) et une mère et son enfant (H 26 cm, petit éclat à la base) en biscuit monochrome blanc.No longer availableEstimate: € 40 / 50
Other lots in this auction
-
#807
Een paar Nigeriaanse Ibetji beeldjes.
Une paire de statues du Niger Ibetji.No longer availableDim. H: 36 cmEstimate: € 60 / 100 -
#725
Een grote vaas van Torhouts aardewerk met een gestileerd disteldecor.
Un grand vase en faïence de Torhout, décor de chardons stylisés.No longer availableDim. h: 51 cmEstimate: € 40 / 60 -
#580Samarkand
Een handgeknoopt Afghaans wollen tapijt.
Un tapis d'Afghanistan en laine noué main.No longer availableDim. 180 x 122 cmEstimate: € 200 / 240 -
#103
“Drie puppy’s”. Een art deco groep van geglazuurd aardewerk.
”Trois chiots”. Une groupe Art Déco en faïence à glaçure.No longer availableDim. l: 50 cmEstimate: € 80 / 120 -
#150
Een 14 karaats wit gouden geweven ketting met hanger in de vorm van een kruis bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,60 ct.
Une chaîne en or blanc 14 ct tissé et pendentif en forme de croix sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,60 ct.No longer availableDim. 11,48 gEstimate: € 700 / 800 -
#263
Een groep documenten betreffende Panamarenko voor het cultuurjaar ‘93 Antwerpen. We voegen er een recenter boek aan toe.
Un lot de documents concernant Panamarenko - année culturelle ‘93. Nous ajoutons un livre plus récent.No longer availableEstimate: € 20 / 30 -
#122Jozef Adriaan CallaertsPeriod: 1896-1965
“Zelfportret van de kunstenaar”. Gesigneerd en gedateerd 1958.
”Autoportrait d’un artiste”. Signé et daté 1958.No longer availableDim. 60 x 50 cmEstimate: € 100 / 130 -
#766
Een commode van mahoniehoutfineer met vier laden en een wit marmeren blad. XIXe eeuw.
Une commode en bois de placage d’acajou à quatre tiroirs et une tablette en marbre blanc. XIXième siècle.No longer availableDim. 86 x 106 x 52 cmEstimate: € 120 / 200 -
#705
Een kan van meerkleurig en verguld aardewerk met een bloemendecor. Belgisch werk.
Une verseuse en faïence polychrome et doré, décor de fleurs. Travail belge.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 25 / 35 -
#569
“Rijstvelden.” Aquarel op papier. Draagt handtekening L. Eland.
”Rizières”. Aquarelle sur papier. Porte la signature: L.No longer availableDim. 27 x 40 cmEstimate: € 25 / 35 -
#819
Een zilvergepatineerd wijnflessenrek in de vorm van geweitakken.
Un porte-bouteilles en forme de bois en métal à patine argentée.No longer availableDim. h: 85 cmEstimate: € 85 / 100 -
#542
“Bloemen”. Olieverf op doek, gemaroufleerd. Draagt een handtekening: Altink.
”Fleurs”. Huile sur toile marouflée. Porte une signature: Altink.No longer availableDim. 49 x 46 cmEstimate: € 200 / 300