Similar lots by type
-
#651
Drie antieke Chinese Wajang-Golèkpoppen.
Trois poupées Wajang-Golèk de Chine.No longer availableDim. h: ± 60 cmEstimate: € 120/140 -
#688
Een paar vazen van Satsuma aardewerk met meerkleurig en verguld decor van personages.
Une paire de vases en faïence Satsuma, décor polychrome doré de personnages.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 40/60 -
#772
Een uit acht delen opgebouwde pagode van blauw en wit Chinees porselein.
Une pagode en huit parties en porcelaine de Chine bleue et blanche.No longer availableDim. h: 120 cmEstimate: € 400/500 -
#708
“Krijger”. Een beeldje van monochroom wit porselein in de geest van het Blanc-de-Chine.
”Guerrier”. Une statue en porcelaine monochrome blanche dans l’esprit Blanc-de-Chine.No longer availableDim. h: 12 cmEstimate: € 50/70 -
#653
Drie Chinese hoofden van aardewerk.
Trois têtes en faïence de Chine.No longer availableDim. h: 12 cmEstimate: € 140/160 -
#693
Een bord van Chinees porselein, versierd met een blauw-wit Wanli-decor.
Une assiette en porcelaine de Chine, décor Wanli bleu-blanc.No longer availableDim. Ø: 25 cmEstimate: € 85/95 -
#657
Een porseleinen tegel met Arabische geschriften en motieven in blauw op witte fond.
Un carreau en porcelaine, écritures en arabe et motifs bleu sur fond blanc.No longer availableDim. 20 x 20 cmEstimate: € 160/180 -
#633
Een grote kom van Arita-porselein, versierd met een decor van figuren, bloeiende takken en vogels. Tijdperk Mei-ji.
Un grand bol en porcelaine Arita, décor de figures, floraisons et oiseaux. période Mei-ji.No longer availableDim. Ø: 39 cmEstimate: € 160/180 -
#171
“Edeldames”. Een lot van drie handgeschilderde miniaturen op ivoor in met ivoor belegde lijstjes.
”Dames nobles”. Un lot de trois petites miniatures sur ivoire et cadres en ivoire.No longer availableDim. 14 x 12 cm (lijstje)Estimate: € 280/340 -
#637
Een uit zes delen opgebouwde tulpenvaas van Chinees porselein, versierd met een blauw op wit bloemendecor.
Un vase tulipe en six pièces en porcelaine de Chine, décor fleuri bleu sur blanc.No longer availableDim. h: 85 cmEstimate: € 850/950 -
#703
Een reeks van vijf kopjes en schoteltjes van Japans porselein, versierd met een meerkleurig decor van krijgers.
Une série de cinq tasses et sous-tasses en porcelaine du Japon , décor polychrome de guerriers.No longer availableDim. ø: 10 & 12 cmEstimate: € 40/60 -
#123
Een siervaas van deels verguld porselein, geflankeerd door twee Egyptische figuren.
Un vase partiellement en porcelaine, flanqué par deux figures égyptiens.No longer availableDim. h: 29 cmEstimate: € 60/100 -
#683
Een paar theekommetjes van Chinees porselein met een meerkleurig decor van een draak en een feniks. Onderaan gemerkt: Da Qing Guangxu Nian Zhi, laat XXste eeuw.
Une paire de bols à thé en porcelaine de Chine, décor polychrome de dragons et de phoenix. Marque à la base.No longer availableDim. Ø: 7,5 cmEstimate: € 40/50 -
#686
Twee grote gemberpotten van Chinees porselein, versierd met een blauw op wit decor met florale motieven.
Deux grands pots à gingembre en porcelaine de Chine, décoration de motifs à fleurs bleu sur blanc.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 1500/1600 -
#707
Een gemberpot van Chinees porselein met een blauw op wit decor van lang-levenstekens en florale motieven.
Un pot à gingembre en porcelaine de Chine, décor bleu sur blanc de motifs de fleurs et symboles de longévité.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 50/60 -
#628
Een paar dekselvazen van Chinees porselein met een blauw op wit decor van zotjes.
Une paire de vases à couvercle en porcelaine de Chine, décor bleu sur blanc de petits fous.No longer availableDim. h: 48 cmEstimate: € 200/220 -
#587
Een bankje van Chinees aardewerk met blauw glazuur.
Un petit banc en faïence de Chine à glaçure bleue.No longer availableDim. b: 26 cmEstimate: € 170/190 -
#588
Een paar wandvaasjes van Chinees porselein met een meerkleurig decor van bloemen en vogels.
Une paire de vases en porcelaine de Chine, décor polychrome d’oiseaux et de fleurs.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 170/190 -
#658
Een rond dekselpotje van Chinees porselein met een meerkleurig decor van hanen.
Un petit pot à couvercle en porcelaine de Chine, décor polychrome de coqs.No longer availableDim. h: 11 cmEstimate: € 30/50 -
#698
Een schotel van Swatow-porselein, versierd met een blauw decor op celadonkleurige fond.
Un plat de porcelaine Swatow, décoration bleu sur fond Céladon.No longer availableDim. Ø: 28 cmEstimate: € 55/65 -
#641
Een plaquette van blauw-wit Chinees porselein met een Boeddhistische voorstelling in reliëf. In houten lijst.
Une plaquette en porcelaine de Chine bleue et blanche, représentation Bouddhique en relief. Encadrement en bois.No longer availableDim. 88 x 45 cm (met lijst)Estimate: € 190/210 -
#687
Een slagtandfragment, versierd met een gesneden decor van olifanten onder een boom. Afrikaans werk.
Une partie d’une défense , décoration d’éléphants sous un arbre. Travail africain.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 120/140 -
#627
Een Chinese buikvaas van blauw porselein.
Un vase pansu en porcelaine bleue.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 420/460 -
#604
“Personages in een decor”. Een paar ingekleurde Chinese houtsneden.
”Personnages dans un décor”. Une paire de gravures sur bois japonaise.No longer availableDim. 30 x 23 cmEstimate: € 160/180
Other lots in this auction
-
#342George Karner
“Landschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Paysage”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 31 x 12 cmEstimate: € 80/100 -
#538
Een kom van blauw en wit Chinees porselein met een decor van bloemen en een vogel in het plat.
Un bol en porcelaine de Chine bleue et blanche, décor de fleurs.No longer availableDim. Ø: 22 cmEstimate: € 85/100 -
#768
Een lot strips, bestaande uit 22 albums van Jommeke, 29 albums van Piet Pienter en Bert Bibber en 18 albums allerlei.
Un lot de bandes dessinées, dont 22 albums de Jommeke, 29 albums de Piet Pienter et Bert Bibber et 18 autres albums.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#787
Een eikenhouten salontafel met gedraaide poten in H-verbinding.
Une table de salon en chêne, pieds et entretoise en H torsadés.No longer availableDim. 138 x 57 cmEstimate: € 100/150 -
#119
Een antieke waaier van ivoor en papier, versierd met een romantisch tafereel in gouache. Ingelijst.
Un éventail de papier et d’ivoire, décoré d’un paysage romantique en gouache.No longer availableDim. 63 x 42 cmEstimate: € 120/200 -
#466
Twee handgeknoopte wollen Morikarpetten.
Une paire de carpettes en laine nouée main. Mori.No longer availableDim. 160 x 85 & 185 x 103 cmEstimate: € 35/60 -
#194
“Damesportret Isabelle Meyers”. Olieverf op doek. Belgische school, begin XIXde eeuw.
”Portrait de femme Isabelle Meyers”. Huile sur toile. Ecole belge, début XIXème siècle.No longer availableDim. 104 x 89 cmEstimate: € 800/1200 -
#649
Een ovale spiegel in verguld houten lijst.
Un miroir ovale à encadrement doré en bois.No longer availableDim. 82 x 56 cmEstimate: € 40/50 -
#453Lalique, France
Een eekhoorntje en een vredesduif van deels gesatineerd kleurloos kristal. Gemerkt.
Un écureuil et un pigeon de paix en cristal partiellement incolore. Marque.No longer availableDim. h: 9 & 11 cmEstimate: € 50/80 -
#552
“Elegante jonge dame”. Olieverf op doek.
”Jeune femme élégante”. Huile sur toile.No longer availableDim. 100 x 50 cmEstimate: € 300/500 -
#152Jules De CortPeriod: 1918 - 1999
“Havengezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Vue portuaire”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 70 x 100 cmEstimate: € 100/150 -
#122Venckeleer
“Stilleven met gladiolen”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1949.
”Nature morte, glaïeuls”. Huile sur toile. Signée et datée 1949.No longer availableDim. 80 x 70 cmEstimate: € 180/220