Similar lots by type
-
#22Romain Malfliet
“Vlaaikensgang”. Een ets. Gesigneerd en genummerd 16/50 buiten de plaat.
“Vlaaikensgang”. Eau forte. Signée et numérotée 16/50 hors planche.No longer availableDim. 35,5 x 27 cmEstimate: € 50/70 -
#4
Drie oude Brusselse affiches, waarbij twee uit 1914 naar aanleiding van de Duitse invasie en één met betrekking tot de bevrijding.
Trois affiches bruxelloises dont deux de 1914 suite à l’invasion des Allemands et une concernant la libération.No longer availableDim. 44 x 34; 57 x 68 & 72 x 54 cmEstimate: € 100/120 -
#582G. Corneille
“L’Egyptienne”. Een litho. Gesigneerd en gedateerd ‘98 buiten de plaat. Artiestenproef.
“L’Egyptienne”. Litho. Signée et datée ‘98 hors planche. Epreuve d’artiste.No longer availableDim. 55,5 x 74 cmEstimate: € 350/450 -
#409
Een map met diverse gravures, tekeningen, affiches, etc. met betrekking tot militaria, veldslagen, alsook oorkondes, oorlogskranten, enz.
Farde contenant des gravures, dessins, affiches etc. concernant la guerre, ainsi que des journaux de la guerre, des chartes etc.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#2
Twee kleine hangaffiches uit de Eerste Wereldoorlog, waarbij één voor een winkelsluiting naar aanleiding van de (verboden) nationale feestdag en de andere ter bescherming van een woonst in eventuele gevechtssituaties.
Deux petites affiches de la Grande Guerre dont une pour la fermeture d’un magasin pour la fête nationale interdite, l’autre pour la protection de la maison dans des situations de combat.No longer availableDim. 14 x 21 & 18 x 24 cmEstimate: € 40/50 -
#462
“De jazzspeler uit de verdrukking”. Twee etsen, samenwerkingen rond hetzelfde thema, waarbij één gesigneerd door Sluyds & Kennes en de andere door Logine & Van Akeleyen. Genummerd op respectievelijk 52 en 51 exemplaren.
“Je musicien de jazz et la répression”. Deux eaux fortes dont une signée Sluyds & Kennes et l’autre Logine & Van Akeleyen. Numérotées sur 52 et 51 exemplaires.No longer availableDim. 39 x 29,5 cmEstimate: € 100/120 -
#12
Een antieke kaart van Antwerpen. Gravure, afkomstig uit een Atlas.
Carte d’Anvers ancienne. Gravure prise d’un Atlas.No longer availableDim. 15 x 18 cmEstimate: € 20/30 -
#474A. Regnier
“La Madonna di Melazzano”. Een kleurenlitho. Gesigneerd en gedateerd ‘82 en genummerd op 2 exemplaren buiten de plaat.
“La Madonna di Melazzano”. Litho en couleurs. Signée et datée ‘82 et numérotée sur deux exemplaires hors planche.No longer availableDim. 56 x 38 cmEstimate: € 50/100 -
#354Alfons BlommePeriod: Roeselare 1889-1979
“Vissershutten”. Een ets. Gesigneerd en gedateerd 1933 binnen de plaat.
“Cabanes de pêcheurs”. Eau forte. Signée et datée 1933 dans la planche.No longer availableDim. 31 x 33 cmEstimate: € 30/40 -
#24
Een lot van twee gravures:“Saint Mary’s Abbey, York”. 1721“Voorstelling van de industriële vooruitgang in de XIXe eeuw”.
Deux gravures: “Saint Mary’s Abbey, York”. 1721. Et “Le progrès industriel au XIXe siècle.”No longer availableDim. 18,5 x 37 & 18,5 x 30 cmEstimate: € 45/55 -
#592G. Corneille
“L’oiseau du paradis”. Een lithografie. Gesigneerd, genummerd 34/200 en gedateerd ‘99 buiten de plaat.
“L’Oiseau du paradis”. Litho. Signée, numérotée 34/200 et datée ‘99 hors planche.No longer availableDim. 54 x 73 cmEstimate: € 350/450 -
#449Huysmans
“Viool”. Een lithografie achter glas. Gesigneerd, genummerd 8/8.
“Violon”. Litho sous verre. Signée et numérotée 8/8.No longer availableDim. 30 x 21 cmEstimate: € 35/50 -
#332
“Le Petit Vingtième” - “Tintin au Congo” & “Le Lotus Bleu”. Twee affiches, uitgegeven door ‘Productions Collection Archives Secrètes’.
“Le Petit Vingtième” - “Tintin au Congo” et “Le Lotus Bleu”. Deux affiches éditées par Productions Collection Archives Secrètes”.No longer availableDim. 50 x 35 cmEstimate: € 100/120
Other lots in this auction
-
#799
Een luchter van koper en glas met kristallen pendeloques. 8 lichtarmen.
Un lustre en cuivre et verre avec pendeloques en cristal. 8 bras de lumière.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#326
Een groen gelakte armstoel in Lodewijk XVI-stijl.
Fauteuil en bois laqué vert de style Louis XVI.No longer availableDim. 91 x 63 x 63 cmEstimate: € 100/120 -
#597
Een grote jardinière van Chinees porselein met een meerkleurig decor van perziken en vleermuizen.
Grande jardinière en porcelaine de Chine à décor de pêches et de chauve-souris.No longer availableDim. Ø: 56 cmEstimate: € 1300/1500 -
#5
Een 18 karaats geel gouden schakelketting met een kruisje van 18 karaats wit en geel goud.
Une chaîne à maillons en or jaune 18 carats avec une croix en or blanc et jaune 18 carats.No longer availableDim. 4,35 gEstimate: € 130/150 -
#158Fabrique Nationale, Herstal
Een Belgische Mauser, model 1889.
Mauser belge, modèle 1889.No longer availableDim. l: 127 cmEstimate: € 180/220 -
#548
Een paar vierhoekige vazen van Cantonporselein, versierd met een decor van bloemen en vlinders. Op houten sokkels.
Paire de vases carrés en porcelaine de Canton décoré de fleurs et de papillons. Sur socles en bois.No longer availableDim. h: 55 cmEstimate: € 120/200 -
#481
Een lot van vier verschillende borden van Imari-porselein.
Lot de quatre assiettes différentes en porcelaine d’Imari.No longer availableDim. Ø: 21 cmEstimate: € 80/100 -
#625
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,30 ct. en 12 amethisten met een gezamenlijk gewicht van +- 4 ct.
Une bague en or blanc 18 carats sertie de brillants avec un poids combiné de + - 0,30 ct. Et 12 améthystes avec un poids combiné de + - 4 ct.No longer availableDim. 6,62 gEstimate: € 1200/1400 -
#723
Twee antieke lederen patroontasjes/gibernes aan riem met insignes van de Belgische medische compagnie.
Deux gibernes en cuir et la ceinture aux insignes de la compagnie médicale belge.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#482Herman GeluyckensPeriod: °1949
“Ruiter te paard”. Wascokrijt op papier. Gesigneerd en gedateerd 1974.
“Chevalier à cheval”. Wasco sur papier. Signé et daté 1974.No longer availableDim. 52 x 44 cmEstimate: € 80/100 -
#246
Een gefineerde violontafel, versierd met verguld beslag en met marmeren blad.
Table violon en bois de placage aux montures dorées et avec tablette en marbre.No longer availableDim. 68 x 106 cmEstimate: € 350/400 -
#418
Een lot borden waarbij twee van het Koninklijk Serment St. Joris te Brussel, één van het Groot Serment ‘Union et Constance’ te Brussel, een Duits Keizerlijk militair bord van het régiment Saarburg uit 1914 en een herdenkingsbord ter gelegenhied van 150 jaar België, op 1500 exemplaren geproduceerd door Villeroy & Boch.Toegevoegd drie tinnen Sermentsborden.
Lot d’assiettes dont deux du Serment Royal St-Georges et une du Grand Serment Union et Constance de Bruxelles, une assiette militaire Empire Allemande du régiment de Saarburg (1914) et une assiette commémorative 150 ans Belgique, sur 1500 exemplaires (Villeroy et Boch). Ainsi que trois assiettes de serment en étain.No longer availableEstimate: € 40/60