#361
Verrekijker in etui.
#632François BlommaertsPeriod: °1955
“Abstract”. Een wandtapijt. Met certificaat.
#200
Une broche rodée en or blanc 18 ct sertie de diamants ancienne taille monté sur argent ayant un poids total de ± 5 ct et de perles. +- 1880.No longer availableDim. 37,32 gEstimate: € 2000 / 2400 -
#25
Een gouden munt van 5 dollars. Elizabeth II. Canada 1986.
#548
“Oude man en vrouw.” Twee benen netsukes.
#451
Een lot van vier chocoladevormen.
#205
Une broche rodée en or blanc 18 ct sertie de diamants ancienne taille ayant un poids total de ± 1 ct. +- 1880.No longer availableDim. 12,53 gEstimate: € 1000 / 1200 -
#35
Een gouden munt van Edward VII. 1905.
#483
Een beschilderde Gerbino Valains vaas.
Un vase Gerbino Valains peint.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 32 / 40
#163
“De boogschutter”. Een bronzen beeld op arduinen sokkel.
Een plantentafel in Lodewijk XV stijl.
#415
Een eikenhouten eendeurs kastje waarop een scribaan werd gemonteerd.
Une petite armoire en chêne à une porte, un scriban monté par dessus.No longer availableDim. h: 80 cmEstimate: € 50 / 80 -
#325
Une paire de boucles d’oreilles en forme de coeurs en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,12 ct.No longer availableDim. 1,54 gEstimate: € 250 / 300 -
#801
#235
#710
Een 18 karaats geel gouden schakelketting.
#874
#307
#540
Une bague en forme de fleur en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de 0,46 ct. Couleur D-F VVS.No longer availableDim. 1,62 gEstimate: € 600 / 700 -
#37
Twee oude poppen van Belgische makelij. De grootste draagt het merk Unica.
Deux anciennes poupées, fabrication belge. Une porte la marque Unica.No longer availableDim. h: 44 en 29 cmEstimate: € 30 / 40 -
#727
Un vase tulipe en porcelaine chinoise polychrome, décor de dragons et fleurs.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 120 / 200