#567
Statuette de maternité en ivoire sculpté. Yombé, D.R.Congo. Vers 1900.No longer availableDim. h: 16 cmEstimate: € 150/180 -
“Sage” & “Bouddha de prospérité”. Deux statues en bois sculpté chinois.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 40/60 -
#641
Een beeld van gesculpteerd houten beeld. Songye, D.R.Congo.
#546
Wandconsole van gebronzeerd hout met marmeren blad in Lodewijk XV-stijl.
Une console en bois bronze et tablette en marbre, style Louis XV.No longer availableDim. b: 129 cmEstimate: € 500/550
#725
“Paar jachthonden”. Een litho.
“Chiens de chasse”. Une lithographie.No longer availableDim. 48 x 64 cmEstimate: € 30/60 -
#470
Een paar gravures met religieuze taferelen.
Une paire de gravures représentant des scènes religieuses.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#838Alphonse BerengerPeriod: 1785-1866
M. Alphonse BERENGER, De la justice criminelle en France, Paris, L’imprimerie de C. - F. Patris, 1818 . Reliure carton. Très bon état.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#593
HIPPOLYTE MARSILIIS BONONIENSIS, Celeberrimi singularia septingenta, Venetiis, 1505. In-octavo, perkamenten band.
HIPPOLYTE MARSILIIS BONONIENSIS, Celeberrimi singularia septingenta, Venetiis, 1505. In-octavo, reliure en parchemin.No longer availableEstimate: € 500/650 -
#419Marten Melsen
“De Smid”. Een ets. Gesigneerd buiten de plaat.
“Le maréchal ferrant”. Une eau-forte. Signée hors planche.No longer availableDim. 19,5 x 28 cmEstimate: € 30/50 -
#379De Bas
“Petit chemin forestier”. Une épreuve d’artiste, signée hors planche.No longer availableDim. 17 x 26 cmEstimate: € 20/30 -
#770
Een groot lot affiches voor Christelijke feesten, parochies, vieringen enz. uit de eerste helft van de XXe eeuw.
Un grand lot de diverses affiches relatif aux fêtes de Pâques, paroisses, célébrations, ... etc. Première partie XXième siècle.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#718
Een paar Imari Chinees porseleinen vazen. Geperforeerde bodem.
Une paire de vases Imari en porcelaine chinoise. Dessous perforés.No longer availableDim. h 25 cmEstimate: € 40/60 -
#499
Un lot de deux eaux-fortes:- “Vieilles maisons le long de la Dyle “. J. Verschueren. Signée hors planche. - “La prière”. Albert Geudens. Signée et numérotée 115/300.No longer availableDim. 51,5 x 40,5 & 51 x 38,5 cmEstimate: € 30/40 -
#4Edgard FarasynPeriod: 1858-1938
“Heidezicht”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Vue sur la lande”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 14 x 23 cmEstimate: € 80/100 -
#142
#284René De Lannoy
“Weelderige bloemenvaas.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Vase richement fleuri”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 74 x 119 cmEstimate: € 100/160