Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een oud chinees geldstuk. Met inscripties.

Een oud Chinees geldstuk. Met inscripties.

Une ancienne pièce de monnaie chinoise, avec inscriptions.
Dim. l: 20 cm
SKU: 2602190787.
Categories: Aziatisch, curiosa, Metaal.
Auction day: 27 February 2019 19:00
Catalogue #787
Estimate: € 40 / 60
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #874

    “Parade”. Gouache op zijde. Chinees werk.

    ”Parade”. Gouache sur soie. Travail chinois.
    No longer available
    Dim. 19 x 31 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #627

    Een paar grote balustervazen van Chinees porselein met een meerkleurig decor van de Keizerlijke hofhouding in cartouches in een celadonkleurige achtergrond van bloemen, fruit en vogels. De hals en de schouder versierd met fabeldieren in hoogreliëf. Met bijpassende houten sokkels.

    Une paire de vases balustre en porcelaine de Chine à décor polychrome de la Cour Impériale en cartouches sur fond de couleur céladon de fleurs, fruits et oiseaux. Le col et l’épaule au décor d’animaux fantastiques en relief. Avec socles en bois assortis.
    No longer available
    Dim. h: 112 cm
    Estimate: € 1000 / 1500
  • #703

    Een gevarieerd lot Imariporselein, bestaande uit een kopje met bordje, een kom, twee kleine en een groot bord en vier ruitvormige schaaltjes.

    Un lot d’objets en porcelaine Imari, comprenant une tasse et sous-tasse, un plat, deux petites assiettes, une grande assiette et quatre coupelles en forme de losange.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 80
  • #216

    Een Chinese buffetkast met twee dubbele deuren en vier laden en met messingen monturen.

    Un buffet chinois à deux doubles portes et quatre tiroirs et montures en laiton.
    No longer available
    Dim. 95 x 190 x 63 cm
    Estimate: € 200 / 400
  • #657

    Een paar dekselpotten met fohonden.

    Une paire de pots à couvercle, décor de chiens Pho.
    No longer available
    Dim. h: 44 cm
    Estimate: € 160 / 180
  • #637

    Een bronzen beeld van een Boeddha op een Fo-hond.

    Une statue en bronze d’un Bouddha sur un chien Pho.
    No longer available
    Dim. H: 94 cm
    Estimate: € 1200 / 1400
  • #682

    “Rijstteelt”. Twee Chinese gouachetekeningen op zijde in één kader. Gesigneerd.

    ”La riziculture”. Deux dessins gouache sur soie dans un cadre. Signé.
    No longer available
    Dim. 27 x 33 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #708

    Een schotel van Chinees porselein met een meerkleurig decor van lange lijzen en pioenen.

    Un plat en porcelaine de Chine à décor polychrome de pivoines et élises.
    No longer available
    Dim. Ø 35 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #678

    Een Japanse doos van papier-maché , versierd met een bloemendecor.

    Une boîte japonaise en papier mâché, décorations de fleurs.
    No longer available
    Dim. 25 x 50 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #540

    Een grote balustervaas van meerkleurig porselein met een decor van bloesems en bamboe.

    Un grand vase balustre en porcelaine polychrome, décor de floraisons et bambou.
    No longer available
    Dim. h: 88 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #500

    Een Chinees schrijftafeltje van roodgelakt hout met een gevacheteerd blad.

    Ecritoire chinois en bois laqué rouge. Tablette recouverte de vachette.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
  • #780

    Een verguld houten butlerspiegel.

    Un miroir de butler à encadrement en bois doré.
    No longer available
    Dim. Ø 56 cm
    Estimate: € 65 / 100
  • #496

    Een roodgelakt Chinees houten paneel met een fijn uitgestoken en verguld decor. Vermoedelijk als onderdeel van een bed.

    Un panneau en laque rouge chinoise, décor doré. Probablement une pièce d’un lit.
    No longer available
    Dim. 113 x 48 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #633

    Een houten beeld van een Chinese krijger met glaive.

    Une statue en bois d’un guerrier chinois avec un glaive.
    No longer available
    Dim. h: 95 cm
    Estimate: € 1500 / 1600
  • #628

    Een bloempot van Chinees porselein met onderschotel.

    Un pot à fleurs en porcelaine chinoise avec une assiette.
    No longer available
    Estimate: € 320 / 360
  • #506

    Een Chinees wandrekje van rood en groen gelakt hout in ongelijke niveaus en bovenaan getooid met een bronzen drakenkopje. Eind XIXe eeuw.

    Etagère murale chinois en bois laqué rouge et vert. Niveaux inégaux surmonté d’une tête de dragon en bronze. Fin XIXe siècle.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 240
  • #746

    Een Chinees televisiemeubel van roodgelakt hout met twee kleine paneeldeuren onder een grote, telkens versierd met een uitgestoken decor van personages.

    Meuble de télévision chinois en bois laqué rouge et avec deux petites portes pleines en dessous d’une grande, chaque fois avec un décor de personnages en relief.
    No longer available
    Dim. 137 x 84 x 50 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #550

    Een vaas van meerkleurig Chinees porselein met een famille-noir decor van bloemen en draken. Onderaan gemerkt. Op houten sokkeltje.

    Un vase en porcelaine chinoise polychrome, famille-noir décor de dragons et fleurs. Marque à la base. Sur socle en bois.
    No longer available
    Dim. h: 63 cm (z.s)
    Estimate: € 100 / 120
  • #243

    Een paar bronzen tafellampen.

    Une paire de lampes de table en bronze.
    No longer available
    Dim. h: 88 cm
    Estimate: € 220 / 260
  • #635

    Een vergulde luchter met kristallen pendeloques.

    Un lustre doré à pendeloques en cristal.
    No longer available
    Estimate: € 460 / 500
  • #560

    Een vierkante Chinese sokkel in Aziatisch mahonie met inlegwerk van parelmoer.

    Un socle chinois en acajou asiatique incrusté de nacre.
    No longer available
    Dim. h:94 cm
    Estimate: € 120 / 140
  • #530

    Een Chinese piëdestal van gesculpteerd ijzerhout met een rond marmeren blaadje.

    Un piédestal chinois en bois de fer à tablette ronde en marbre.
    No longer available
    Dim. h: 94 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #693

    Een kommetje met schoteltje van Chinees porselein met een blauw decor van Chinese tekens. Onderaan gemerkt.

    Un bol et petit plat en porcelaine chinoise à décor de signes chinois.
    No longer available
    Dim. Ø: 9 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #470

    Een oud paardenjuk en enkele oude werktuigen.

    Un joug ancien, avec usures, et quelques outils anciens.
    No longer available
    Dim. l: 86 cm
    Estimate: € 40 / 60

Other lots in this auction

  • #551

    Grote glazen art deco vaas met metalen montuur in de geest van Majorelle.

    Un grand vase en verre Art Déco, montures en métal dans l’esprit de Majorelle.
    No longer available
    Dim. H. 32 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #209
    Edwin Hayes
    Period: 1819 - 1904

    “Stormachtig kustzicht”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1871.

    ”Vue marine en tempête”. Aquarelle sur papier. Signé et daté 1871.
    No longer available
    Dim. 30 x 48 cm
    Estimate: € 500 / 700
  • #261

    Groot houten vrouwelijk voorouderbeeld. Chokwe (Nigeria).

    Une grande tête féminine d’ancêtre. Chokwe, Niger.
    No longer available
    Dim. H. 111 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #885

    Een kleine kroonluchter van koper en lichtblauw porselein. Met zes lichtarmen.

    Un petit lustre en cuivre et porcelaine bleu pâle. A six bras.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 40
  • #121

    Een bronzen echtpaar voor de Ogboni gemeenschap. Yoruba (Nigeria).

    Une statue en bronze d’un couple de la communauté Ogboni. Yoruba, Niger.
    No longer available
    Dim. H. 9 cm
    Estimate: € 150 / 180
  • #288
    Keralux

    Een achthoekige dekselvaas met ‘Fleur de Saxe’ decor. Onderaan gemerkt.

    Un vase à couvercle, décor ‘Fleur de Saxe’. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 52 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #477
    Frans Masereel
    Period: 1889 - 1972

    Negen diverse boeken, geïllustreerd door de kunstenaar.

    Neuf livres différents, illustrations par l’artiste.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 100
  • #144

    “Portret van Jean Corneille Van Reuzel en Marie Isabelle Van Mieghem”. Olieverf op doek. XVIIIe eeuw. Beide herdoekt.

    ”Portrait de Jean Corneille Van Reuzel et de Marie Isabelle Van Mieghem”. Huile sur toile. XVIIIème siècle. Tout deux retoilées.
    No longer available
    Dim. 70 x 58 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #471

    Drie stuks gekleurd kristal/glas. Twee vazen en een coupe.

    Trois pièces en verre et cristal de couleur, dont deux vases et une coupe.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 40
  • #95

    Een 18 karaats roze gouden ketting met hanger van wit en roze goud bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,20 ct.

    Une chaîne en or rose 18 ct et pendentif en or blanc et rose serti de diamants ayant un poids total de ± 0,20 ct.
    No longer available
    Dim. 3,70 g
    Estimate: € 600 / 700
  • #445

    Een lot glaswerk, bestaande uit een kleurloze kokervaas, een taartenstaander en een schenkkan. De laatste met barst.

    Un lot de verre, comprenant un vase cylindrique incolore, un plat à tarte sur pied et une verseuse (éclat).
    No longer available
    Dim. h: 31 & 19 cm Ø: 31 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #784
    Lampereur

    “Straatzicht te Luik.” Aquarel op karton. Gesigneerd.

    ”Scène de rue à Liège”. Une aquarelle sur carton. Signé.
    No longer available
    Dim. 28 x 19 cm
    Estimate: € 40 / 50
View all auction items ›

Veiling 26 & 27 Februari 2019

De veiling is volledig - 900 loten. Eerste dag 1 - 450 - tweede dag 451 - 900! Downloads in .pdf en .xlsx verkrijgbaar op de downloads pagina.

26 February 2019 19:00
27 February 2019 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 27 February 2019 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More