#632Een rechthoekige spiegel in mahoniehouten lijst.
#20Een halssnoer van parels met 18 karaats geel gouden slot.
#116Een bleek houten commode Charles X met vier laden, geflankeerd door twee zuiltjes.
Une commode Charles X en bois clair à quatre tiroirs flanqués de deux colonnes.No longer availableDim. b: 116 cmEstimate: € 80 / 100 -
#380Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,46 ct.
#355Een 18 karaats wit en geel gouden speld bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van ± 1 ct. en saffieren met een gezamenlijk gewicht van ± 0,80 ct.
Une pince en or blanc et jaune 18 ct sertie de diamants ancienne taille ayant un poids total de ± 1 ct et de saphirs ayant un poids total de ± 0,80 ct.No longer availableDim. 5,67 gEstimate: € 400 / 500 -
#348Bolle vaas van bruin glas met vlekkenmotief. Onderaan gemerkt.
Un vase sphérique en verre brun et motifs tachetées. Marque sous la base.No longer availableDim. H.20 cmEstimate: € 50 / 60 -
#369Max Olsson“Drinkend Koppel” . Olieverf op doek. gesigneerd en op verso gedateerd: 09/96.
”Couple qui boit”. Huile sur toile. Signée et datée au verso: 09/96.No longer availableDim. 48 x 37 cmEstimate: € 80 / 120 -
#92“Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Doek in slechte staat.
#834Vier diverse karaffen van kleurloos kristal en glas.
#419Een oud houten biervaatje van Brouwerij Moortgat te Breendonk.
#465Twee paar 18 karaats geel gouden oorbellen, één paar met fantasiestenen.
Deux paires de boucles d’oreilles en or jaune 18 ct, dont une paire sertie de pierres de fantaisie.No longer availableDim. 5,89 gEstimate: € 100 / 150 -
#194Roger Van GindertaelPeriod: 1899 - 1988“Paardenstal”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Etable de chevaux”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 46 x 54 cmEstimate: € 1200 / 1500