Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een oud koperen scheepskompas. New York.
Een oud koperen scheepskompas. New York.
Een oud koperen scheepskompas. New York.

Een oud koperen scheepskompas. New York.

Boussole de bateau ancien en cuivre. New York.
SKU: 1403170307.
Category: Koper.
Auction day: 14 March 2017 19:00
Catalogue #307
Estimate: € 30 / 50
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #363

    Een lot geel koper, bestaande uit een ketel, een kolenbak, een vijzel met stamper, een lantaarn, een processielamp en een lasserstoorts.

    Lot de cuivre jaune comprenant un bouilloire, un bac à charbon, un mortier et son pilon, une lanterne, une lampe de procession et une torche de soudeur.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #787

    Twee verschillende vaasvormige lampvoeten van groengepatineerd koper.

    Deux pieds de lampe en forme de vase en cuivre à patine verte.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #81

    Een messingen luchter met zes lichtpunten met een glazen coupe en kapjes.

    Lustre en laiton à six lumières aux coupe et abat-jour en verre.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #217
    Servais frères, Anvers

    Een driedelig klokstel van messing en roodgepatineerd porselein, bestaande uit een pendule en twee kandelaars met zes lichtpunten, versierd met een decor van bomen en de handvatten van de pendule in de vorm van draakjes.

    Garniture de cheminée trois pièces en laiton et en porcelaine rouge comprenant une pendule et deux candélabres à six lumières, décorés d’arbres. Anses de la pendule en forme de dragons.
    No longer available
    Estimate: € 400 / 600
  • #64

    Een hinde van donkergepatineerd koper op marmeren sokkel. Tijdperk art deco.

    Une biche en cuivre à patine foncée sur socle en marbre. Epoque art déco.
    No longer available
    Dim. h: 19 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #767

    Een lot van drie verschillende olielampen van messing, gemonteerd op elektriciteit, waarvan twee met glazen reservoir.

    Lot de trois différentes lampes à huile en laiton montées à l’électricité. Deux avec réservoir en verre.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 80
  • #965

    Een paar haardschermen van verguld brons en ajour messing, waarbij één in Lodewijk XV-stijl en één op voet in de vorm van een gevleugelde leeuw. Vouwen open als een pauwenstaart. XIXe eeuw. De eerste licht beschadigd.

    Paire de pare-feu en bronze doré et laiton ajouré dont un de style Louis XV et un sur pied en forme d’un lion ailé. S’ouvrent comme une queue de paon. XIXe siècle. Petit accident au premier.
    No longer available
    Estimate: € 300 / 400
  • #427

    Een bronzen bel, een Hindoeïstisch offerschaaltje en twee koperen wierrookbranders.

    Cloche en bronze et plat à offrande hindou, ainsi que deux brûle-parfum en cuivre.
    No longer available
    Dim. h: 19,5 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #367

    Een siervaas en een jardinière van messing, gemaakt van twee bewerkte obussen uit WOI.

    Vase décoratif et jardinière en laiton formés par deux obus de la Grande Guerre.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #657

    Een paar Chinese juwelenkistjes, versierd met koperbeslag en een opengewerkte plaquette van jade in het deksel.

    Paire de coffrets à bijoux, une plaquette de jade ajourée dans le couvercle, finitions en cuivre.
    No longer available
    Dim. b: 23 cm
    Estimate: € 120 / 160
  • #388

    Een lot messing, bestaande uit een klepkan, een doosje, een gasbrander en een smeerpomp.

    Lot de laiton comprenant une verseuse couverte, une petite boîte, un chalumeau et une pompe à huile.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #1011

    Een zittende dame met een perkament van donkergepatineerd brons op een voetstuk van groen marmer en verguld brons, versierd met een ridderscène, een wapenschild en draken in reliëf.

    Dame assise tenant un parchemin en bronze à patine foncée sur base en marbre vert et bronze doré décoré d’une scène aux chevaliers, un écusson et des dragons en relief.
    No longer available
    Dim. h: 48 cm
    Estimate: € 200 / 220
  • #792

    “Koorknaapjes”. Een hoogreliëf van geel koper in houten kader.

    “Chanteurs de coeur”. Relief en cuivre jaune dans un cadre en bois.
    No longer available
    Dim. 21 x 51 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #693

    Een pendule van verguld koper, versierd met een allegorische voorstelling op de landbouw. Slinger en sleutel manco.

    Pendule en cuivre doré décorée d’une allégorie sur l’agriculture. Sans clé ni balancier.
    No longer available
    Dim. h: 48 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #561

    Een koperen vaasje met een gegraveerd decor van mythologische wezens.

    Un petit vase en cuivre avec un décor gravé de personnages mythiques.
    No longer available
    Dim. h: 12 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #387

    Een barokke kerkkandelaar van messing, gemonteerd op elektricitieit.

    Candélabre d’église de style baroque en laiton monté en lampe à l’électricité.
    No longer available
    Dim. h: 60 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #311

    Ovale coupe met twee oren van messing. Glazen binnenschaal. Lodewijk XVI-stijl.

    Coupe ovale en laiton à deux anses. Intérieur en verre. Style Louis XVI.
    No longer available
    Dim. L. 40 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #777

    Een lot van drie verschillende koperen lampvoeten.

    Lot de trois pieds de lampes en cuivre.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 80
  • #822

    Een paar verguld messingen kandelaars gedragen door twee putti, zittende op een zuil met bloemenguirlandes.

    Paire de candélabres dorés en laiton portés par des putti assis sur une colonnette aux guirlandes de fleurs.
    No longer available
    Dim. h: 33 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #347

    Een lot van drie verschillende koperen kandelaars, waarvan één met albast.

    Lot de trois candélabres différents en cuivre dont un avec albâtre.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 50
  • #784

    Twee koperen lampjes, waarbij één met een glazen kapje en het andere in art nouveaustijl, versierd met een vrouwenhoofd.

    Deux lampes en cuivre dont une à abat-jour en verre, l’autre de style art nouveau décorée d’une tête de femme.
    No longer available
    Dim. h: 38 & 31 cm
    Estimate: € 40 / 60

Other lots in this auction

  • #628

    Een paar wandbakjes van Chinees porselein met een meerkleurig decor van een vogeltje met bloemen.

    Deux boîtiers muraux en porcelaine chinoise multicolore, décor fleuri avec un oiseau.
    No longer available
    Dim. h: 26 cm
    Estimate: € 160 / 180
  • #1038

    Een lot Booms glas, bestaande uit drie verschillende vazen met gouden details, waarvan een groen, een blauwe en een goudkleurige.

    Trois vases en verre de Boom, dont un en vert, un en bleu et un doré.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #994

    Een paar bronzen sierkannen, versierd met een reliëfdecor van dansende en musicerende putti en druivenranken op de buik en bovenaan getooid met een zittend engeltje en een duif. XIXe eeuw.

    Paire de cruches décoratives à décor en relief de putti dansant et jouant de la musique, grappes de raisin sur la panse et surmonté d’un angelot assis et un pigeon. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. h: 57 cm
    Estimate: € 100 / 180
  • #847
    Nimy

    Een schenkkan van meerkleurig aardewerk met een reliëfdecor van een jongen met bel en bierpul. Onderaan gemerkt. Medio XIXe eeuw.

    Une carafe en faïence multicolore avec relief représentant un garçon avec une cloche et une chope. Marqué en dessous. Milieu du XIXième.
    No longer available
    Dim. h: 26 cm
    Estimate: € 35 / 40
  • #335

    Een 18 karaats wit en geel gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,32 ct. en een centrale saffier van ± 0,99 ct.

    Bague en or blanc et jaune 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,32 ct et d’un saphir central de ± 0,99 ct.
    No longer available
    Dim. 6,50 g
    Estimate: € 1400 / 1500
  • #1004

    “Landschap met huizen”. Olieverf op paneel. Draagt een handtekening.

    “Paysage aux maisons”. Huile sur panneau. Porte une signature.
    No longer available
    Dim. 27 x 38 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #624

    “Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Draagt een handtekening: Redes (?).

    “Nature morte aux fleurs”. Huile sur toile. Porte une signature : Redes (?) .
    No longer available
    Dim. 79 x 58 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #495
    India

    Twee verschillende halssnoeren van zilver en half edelstenen.

    Deux colliers en argent aux pierres précieuses.
    No longer available
    Dim. 184,93 g
    Estimate: € 80 / 120
  • #447

    Een grote pijp op wieltjes van gepolychromeerd en gedraaid hout. Als souvenir meegenomen uit Sarajevo.

    Grande pipe sur roulettes en bois tourné polychrome. Souvenir de Sarajévo.
    No longer available
    Dim. L 135 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #673

    Een paar vazen van meerkleurig Chinees porselein met een famille-rozedecor van bloemen en perzikken. Onderaan gemerkt.

    Deux vases en porcelaine de Chine multicolore, décor aux pêches et fleurs. Marqués en dessous.
    No longer available
    Dim. h: 46 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #352
    G. Van Sintjan

    “Interieur met commode”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Intérieur à la commode”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 60 x 50 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #1056

    Rond bijzettafeltje in Lodewijk XV-stijl met marmeren blad.

    Table d’appoint ronde de style Louis XV à tablette en marbre.
    No longer available
    Dim. 73 x 38 cm
    Estimate: € 60 / 80
View all auction items ›

Veiling van 14, 15 & 16 maart 2017

De veiling is volledig - 1130 loten online De catalogus is te downloaden in .pdf en .xls

14 March 2017 19:00
15 March 2017 19:00
16 March 2017 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 14 March 2017 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More