#486Hereke
Een handgeknoopt tapijt van wol op katoen.
#409
“Compositie 16”. Olie op paneel. Draagt handtekening op de verso.
Composition 16. Huile sur panneau. Porte une signature au dos.No longer availableDim. 59 x 91 cmEstimate: € 50 / 80 -
#345
Twee paar fantasie manchetknopen.
#408
Een moderne glazen vaas.
Un vase en verre moderne.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 55 / 65 -
#91Bauche à Gueux
Een stalen brandkist.
#706& Tradition
Een reeks van vier vintage Deense designlampjes van metaal in vier kleuren. Model ‘Flowerpot’, ontwerp van Verner Panton. Gemerkt.
Un ensemble de quatre lampes vintage en métal design danois en quatre couleurs. Modèle 'Flowerpot', design par Verner Panton. Signé.No longer availableDim. Ø: 14 cmEstimate: € 60 / 80 -
#580
Een klasseermeubeltje met rolluik.
#433
Een sierschotel van Imariporselein. Tijdperk Meiji.
#621
Een paar grote vazen van Belgisch aardewerk (onderaan gemerkt).
#431
Een Aziatisch gesculpteerd beeld van wortelhout. Een been beschadigd.
Une statue asiatique en bois de racine sculpté. Une jambe endommagée.No longer availableDim. h: 64 cmEstimate: € 100 / 120 -
#157
Ivoren slagtand. 2,05 kg. 68 cm buitenlengte. Met citescertificaat.
#357
Een musicerend aapje van meerkleurig Saksisch porselein. Onderaan gemerkt.
Un singe faisant de la musique en porcelaine saxonne multicolore. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 11,5 cmEstimate: € 40 / 60