Other lots in this auction
-
#636Twee handgeknoopte wollen Heriztapijtjes.
Deux tapis en laine Heriz noués à la main.No longer availableDim. 190 x 75 & 159 x 88 cmEstimate: € 25 / 35 -
#569Joseph Leyzen“Hyacinthara”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Ara hyancinthe. Huile sur toile. Signé.No longer availableDim. 100 x 80 cmEstimate: € 80 / 100 -
#457Een vaas van meerkleurig Muranoglas.
Un vase en verre de Murano multicolore.No longer availableDim. h: 34,5 cmEstimate: € 120 / 140 -
#266Een paar grijsgepatineerde fauteuils in Lodewijk XVI-stijl met groen fluwelen bekleding.
Paire de fauteuils de style Louis XVI patine grise avec revêtement en velours vert.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#398Een dekselpotje van Chinees porselein met een meerkleurig decor van hanen.
Un pot à couvercle en porcelaine de Chine à décor de coq multicolore.No longer availableDim. h: 12 cmEstimate: € 35 / 45 -
#121Een fotokader met rand van gedreven Sterlingzilver met barokke motieven. Engelse keuren.
Un cadre photo avec un bord en argent sterling gaufré avec des motifs baroques. Poinçons anglais.No longer availableDim. 29 X 21 cmEstimate: € 140 / 160 -
#104Karel MoersPeriod: 1932 - 2016“De oude havenarbeider”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Le vieux docker. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 60 x 60 cmEstimate: € 100 / 120 -
#18Een schemerlampje gedragen door drie dansende vrouwen met een bloemenguirlande.
Une lampe de table portée par trois femmes dansantes avec une guirlande de fleurs.No longer availableDim. cmEstimate: € 40 / 60 -
#206Een eikenhouten tweedeursgarderobe in régencestijl met gemoulureerde deuren met uitgestoken versieringen.
Une armoire à deux portes de style Renaissance en chêne avec des portes moulurées avec des décorations sculptées.No longer availableDim. 214 x 177 x 64 cmEstimate: € 200 / 300 -
#409“Compositie 16”. Olie op paneel. Draagt handtekening op de verso.
Composition 16. Huile sur panneau. Porte une signature au dos.No longer availableDim. 59 x 91 cmEstimate: € 50 / 80 -
#355Een fantasiebroche in de vorm van een insect. Versierd met een parel, rode, blauwe en witte stenen. Begin XXste eeuw.
Broche fantaisie en forme d'insecte. Ornée d'une perle, de pierres rouges, bleues et blanches. Début XXe siècle.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#591Een bord van Japans porselein met een decor van een goudfazant in een bloeiende pioenenstruik. Onderaan gemerkt.
Une assiette en porcelaine japonaise à décor d'un faisan doré dans un buisson de pivoines en fleurs. Marquée en bas.No longer availableDim. Ø: 31 cmEstimate: € 40 / 60



