Similar lots by type
-
#570Een armstoel van gebeeldhouwd notenhout in Lodewijk XIII-stijl, bekleed met naaldwerk.
Un fauteuil en noyer sculpté, style Louis XIII, revêtement de tapisserie.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#633Een houten beeld van een Chinese krijger met glaive.
Une statue en bois d’un guerrier chinois avec un glaive.No longer availableDim. h: 95 cmEstimate: € 1500 / 1600 -
#426Rechthoekig salontafeltje met voluutpoten en marmeren blad. Engels stijl.
Une table de salon rectangulaire, pieds volutes et tablette en marbre.No longer availableDim. 51 x 71 cmEstimate: € 40 / 60 -
#640Een zwartgelakt ladenkastje met marmeren blad.
Un petit meuble à tiroirs laqué noir à tablette en marbre.No longer availableDim. h: 85 cm; B: 101 cmEstimate: € 220 / 240 -
#850Een medische personenweegschaal met meetlat.
Une balance médicale pour humains, avec une latte de mesurage.No longer availableDim. H. 207 cmEstimate: € 100 / 150 -
#750Elegante gefineerde ovale salontafel van gefineerd notenhout. Vierstammige centrale poot. Tijdperk Edward VII.
Une table de salon ovale en bois de placage. pied central à quatre pattes. période Édouard VII.No longer availableDim. H. 76,5 x 78 x 62 cmEstimate: € 100 / 120 -
#876Ovaal serveerwagentje van wit metaal en hout.
Une desserte ovale en métal blanc et bois.No longer availableDim. H. 62 cmEstimate: € 40 / 50 -
#480Sanborn Co, Cambridge Mass.“Metabulator” in mahoniehouten kast.
”Metabulator” dans une armoire en acajou.No longer availableDim. 81 x 65 x 34 cmEstimate: € 40 / 50 -
#670Een ronde notenhouten tafel in Empirestijl met een zwart marmeren blad.
Une table ronde en noyer style Empire a tablette en marbre noir.No longer availableDim. h: 83 cm; Ø 81 cmEstimate: € 220 / 240 -
#660Een zwartgelakt nachtkastje in Empirestijl.
Une table de chevet, laqué noir, style Empire.No longer availableDim. h: 80 cmEstimate: € 130 / 150 -
#810Een armstoel van gebeeldhouwd notenhout in Lodewijk XV-stijl, bekleed met zijde.
Un fauteuil en noyer sculpté Louis XV, revêtement de soie.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#213Een modern bronzen beeld van een Kat.
Une statue en bronze moderne d’un chat.No longer availableDim. h: 47 cm l: 88 cmEstimate: € 650 / 700 -
#846Een armstoel van gebeeldhouwd notenhout in Engelse stijl, met los kussen.
Un fauteuil en noyer, style anglais, avec coussin détaché.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#455Een armstoeltje van gebeeldhouwd notenhout in Lodewijk XV-stijl, bekleed met naaldwerk.
Un fauteuil en noyer sculpté, style Louis XV, revêtement de tapisserie.No longer availableEstimate: € 25 / 30 -
#866Enkel pianobankje in Chippendalestijl van gevernist hout versierd met gebeeldhouwde schelpen en voluutpoten, bekleed met naaldwerk.
Un banc de piano, style Chippendale, bois vernis, pieds volutes, revêtement de tapisserie.No longer availableDim. L. 65 cmEstimate: € 25 / 40 -
#476Een paar kwartronde armstoeltjes van witgebeitst hout, bekleed met naaldwerk. Lodewijk XVI-inspiratie.
Une paire de fauteuils en quart de rond en bois laqué blanc, recouverts de tapisserie. Inspiration Louis XVI.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#237“Koppensneller”. Een groot beeld van gebeeldhouwd hout.
”Chasseur de têtes”. une grande statue en bois sculpté.No longer availableDim. h: 127 cmEstimate: € 120 / 200 -
#406Bijzetmeubeltje van kersenhout in Louis-Philippe stijl.
Un petit meuble en merisier style Louis Philippe.No longer availableDim. 98 x 50 x 38 cmEstimate: € 40 / 50 -
#856Twee armstoeltjes in Engelse stijl van notenhout, bekleed met naaldwerk.
Deux fauteuils en style anglais en noyer, revêtement de tapisserie.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#860Staande lamp met rond tablet van polychroom hout.
Un lampadaire à tablette ronde en bois polychrome.No longer availableDim. H. 190 cmEstimate: € 40 / 50 -
#770Een verguld houten butlerspiegel.
Un miroir de butler à encadrement en bois doré.No longer availableDim. Ø 65 cmEstimate: € 85 / 100 -
#520Een oud houten klapladdertje. Omstreeks 1900.
Petite échelle pliante. Vers 1900.No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#760Een lot van twee ‘vintage’ reiskoffers.
Un lot de deux bagages de voyage vintage.No longer availableDim. l: 52 cmEstimate: € 50 / 80 -
#416Twee diverse spinnenwielen.
Deux anciens rouets.No longer availableEstimate: € 25 / 40
Other lots in this auction
-
#614“Compositie met zand en diverse verfsoorten”. Rond paneel. Draagt een handtekening.
”Composition, sable et peintures”. Un panneau rond. Porte une signature.No longer availableDim. Ø 65 cmEstimate: € 200 / 300 -
#685Een tuinvaas van terracotta.
Un vase d'extérieur en terre-cuite.No longer availableDim. h: 50 Ø 44 cmEstimate: € 100 / 120 -
#462Een houten Chinese doos met gesculpteerde florale motieven en zwevende dames. Slot ontbreekt, lichte schade aan het deksel.
Une boîte en bois chinois, motifs floraux incrusté et dames flottantes. Le fermoir est manquant, légers dégâts au couvercle.No longer availableDim. 30 x 20 cmEstimate: € 40 / 50 -
#525Een lot bestaande uit een vaas, karaf en verstuiver van groen gekleurd geslepen kristal.
Un lot comprenant d’un vase, une carafe et un vaporisateur en cristal vert taillé.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#349“Stadszicht met Kraanbrug over de Dijle”. Olieverf op doek. Zonder signatuur.
”Vue sur la ville et pont”. Huile sur toile. Pas de signature.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 40 / 80 -
#684Mietje Boonen“Twee dames”. Tekening. Gesigneerd.
”Deux dames”. Un dessin. Signé.No longer availableDim. 56 x 76 cmEstimate: € 200 / 240 -
#467Zes boeken over, door of geïllustreerd door Felix Timmermans.
”Six livres portant sur Felix Timmermans.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#400Een lot kunstboeken:- “Die Sammlungen des Prado - Malerei vom 12.-18. Jahrhundert”. Ed. Könemann. Keulen, 1995.- “David Hockney. A bigger exhibition”. Naar aanleiding van de tentoonstelling in het de Young-Museum te San Fransisco. Ed. DelMonico Books - Prestel. 2013.- “New York art museums”. Giovanna Uzzani. Ed. Scala. Florence, 2010.- “Pal Klee”. Jean-Louis Ferrier. Ed. Librero. Kerkdriel, 2001.- “Egon Schiele. Liefde en dood”. Jane Kallir. Ed. Waanders. Zwolle, 2005.- “Rik Wouters. Catal(..)
Un lot de livres en relation avec l’art:- “Die Sammlungen des Prado - Malerei vom 12.-18. Jahrhundert”. Ed. Könemann. Cologne, 1995.- “David Hockney. A bigger exhibition”. A l'occasion de l’exposition au Young-Museum à San Francisco. Ed. DelMonico Books - Prestel. 2013.- “New York art museums”. Giovanna Uzzani. Ed. Scala. Florence, 2010.- “Pal Klee”. Jean-Louis Ferrier. Ed. Librero. Kerkdriel, 2001.- “Egon Schiele. Liefde en dood”. Jane Kallir. Ed. Waanders. Zwolle, 2005.- “Rik Wouters. Ca(..)No longer availableEstimate: € 50 / 60 -
#398Val St. LambertTwee vazen van gegoten kristal, paars in de massa.
Deux vases en cristal coulé, mauve dans la masse.No longer availableDim. h 36 cmEstimate: € 40 / 50 -
#189“Geanimeerd landschap”. Olieverf op doek. XVIIde eeuw. Herdoekt.
”Paysage animé”. Huile sur toile. XVIIème siècle. Retoilée.No longer availableDim. 45 x 58 cmEstimate: € 800 / 1000 -
#351Een lot zilver, bestaande uit een tazza, twee kleine mandjes, een kleurloze vaas met zilveren montuur, peper- en zoutpotjes en een mosterdpotje met blauw glazen recipiënten. Eén gebroken. Duitse en Belgische keuren.
Un lot d’objets en argent, comprenant un tazza, deux petits paniers, un vase incolore aux montures en argent, poivriers et salières et un pot à moutarde à récipients en verre bleu. Un cassé. Poinçons allemands et belges.No longer availableDim. Ø: 26 cmEstimate: € 100 / 120 -
#172W. H. Simmons“Driving a pair”. Een kleurgravure naar een werk van G.B. O’Neill. Gesigneerd.
”Driving a pair”. Une gravure en couleurs par W.H. Simmons d’après G.B. O’Neill.No longer availableDim. 64 x 47 cmEstimate: € 160 / 180

