#257
Een lot van drie stenen kruiken. Waarvan 1 gedateerd 1856.
#355
Een houten regulateur met geëmailleerde wijzerplaat.
#115Val Saint-Lambert
#480
#583
Een scheerbekken van veelkleurig porselein. Imari, omstreeks 1900.
Een paar geglazuurd aardewerken vazen.
#478
“Nijlpaarden”. Een bronzen fonteingroep.
#388
Een lot Satsuma-aardewerk, bestaande uit twee eironde vaasjes en een theepot.
#300
#61
Een opgezette roofvogel.
#557
Drie diverse kopjes en vijf schoteltjes van Chinees porselein. Een klein kopje en schoteltje met een Imari-decor. Twee grotere met famille rose decor en twee blauw-witte schoteltjes met Kangxi decors. XVIIIde en XIXde eeuw.
Trois tasses et cinq soucoupes diverses en porcelaine de Chine. Une petite tasse et soucoupe à décor Imari. Deux plus grandes à décor famille rose et deux soucoupes bleues et blanches à décors Kangxi. XVIIIème et XIXème siècles.No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#687
Een paar zittende hondjes van crackleware.
Une paire de chiens assis en faïence craquelés.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 60 / 80