#9
‘Hoevezicht’, olieverf op paneel, getekend L. Segers.
#318
Een lot stereoscopen waaronder een View-Master junior projector, een Sawyers View-Master en een opvouwbare stereoscoop. Met bijhorende schijfjes.
A lot of stereoscopes including a View-Master junior projector, a Sawyers View-Master, and a collapsible stereoscope. With accompanying discs.No longer availableDim. 12,5 x 16 x 18 cmEstimate: € 30/40 -
#686
#100
#43Sanchez
“Maria met kind”. Een vintage polychroom aardewerken wandbeeldje. Verso gesigneerd “Sanchez”, voor Perignem of Amphora.
"Maria with child". A vintage polychrome earthenware wall sculpture. Signed on the back "Sanchez", possibly by Perignem or Amphora.No longer availableDim. 41cmEstimate: € 80/120 -
#230
Een 18 K witgouden ring bezet met een parel.
#616
Een lot van 2 Perzisch handgeknoopte tapijtjes.
#467
Een zwaar bronzen beeld van een Indische danseres op een sokkel met lotusbloem.
A heavy bronze statue of an Indian dancer on a pedestal with a lotus flower.No longer availableDim. h 53 cmEstimate: € 200/300 -
#574Jozef Adriaan Callaerts
“Het Minnewater te Brugge”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
#62Rita Calluy
“Stilleven met pompoen.” Aquarel op papier. Gesigneerd.
#470
Een 18 K geelgouden bloemvormige armband bezet met turkoois.
#261Duralex SIGG
Een koffie-en theeservies bestaande uit een koffiekan, theekan, suikerpot en melkkan op een dienblad. Onderaan gemerkt SIGG, Switserland. Bijgevoegd een set van 6 Duralex France theeglazen op verzilverd dienblad.
A coffee and tea set consisting of a coffee pot, teapot, sugar bowl, and creamer on a tray. Marked SIGG, Switzerland, at the bottom. Accompanied by a set of 6 Duralex France tea glasses on a silver-plated tray.No longer availableEstimate: € 100/150