Other lots in this auction
-
#582Camiel Van Breedam“De kooi”. Een prent. Buiten de plaat gesigneerd en genummerd Q/Z.
”La cage”. Une image. Signée hors planche et numérotée Q/Z.No longer availableDim. 70 x 42 cmEstimate: € 40 / 60 -
#371Een lot oude boeken, vooral m.b.t. Antwerpen.
Un lot de livres en relation avec Anvers.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#740Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,15 ct. en een diamant in princess cut van ± 0,50 ct.
Une bague en or blanc 18 ct. sertie de brillants ayant un poids total de +- 0,15 ct. et un diamant taille princesse ayant un poids total de 0,50 ct.No longer availableDim. 5,40 gEstimate: € 700 / 800 -
#352Romain MalflietPeriod: 1910 - 2006“Kathedraal - Brabo - Antwerpen”. Een ets. Gesigneerd en genummerd 55/100 buiten de plaat.
”Cathédrale - Brabo - Anvers”. Une eau-forte. Signée et numérotée 55/100 hors planche.No longer availableDim. 49 x 37 cmEstimate: € 55 / 65 -
#302Alex Van Cuyck“Brug over de Nete te Lier”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Pont au dessus de la Nèthe à Lierre”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 40 x 52 cmEstimate: € 100 / 150 -
#676Een handgeknoopt Oosters wollen karpet. Slijtage.
Une carpette d’Orient en laine nouée main. Usures.No longer availableDim. 248 x 168 cmEstimate: € 120 / 200 -
#462LiebigEen gemengd lot Chromo’s en postkaarten.
Un lot de Chromos et de cartes postales.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#6“Soft Self Portrait With Fried Bacon”. Een beeldje van kunststof. Interpretatie van een detail van een schilderij van Salvador Dali.
”Soft Self Portrait With Fried Bacon”. Une statue en plastique. Interprétation d’un détail d’une peinture par Salvador Dali.No longer availableDim. h: 12 cmEstimate: € 100 / 150 -
#188Een paar bronzen girandoles met zes lichtpunten, versierd met kristallen pendeloques. Gemonteerd op elektriciteit.
Une paire de girandoles en bronze à six points lumineux et pendeloques en cristal.No longer availableDim. h: 64 cmEstimate: € 220 / 280 -
#537Een lot van vier verschillende borden van meerkleurig Chinees porselein.
Un lot de quatre assiettes différentes en porcelaine de Chine.No longer availableDim. Ø: 25 cmEstimate: € 40 / 50 -
#45Een 18 karaats geel gouden ketting bezet met goudpareltjes.
Chaîne en or jaune 18 ct sertie de petites perles d’or.No longer availableDim. 5,55 gEstimate: € 120 / 140 -
#117Een Westerwaldkruik van steengoed met een blauw bloemendecor.
Un cruche Westerwald en faïence , décor floral bleu.No longer availableDim. h: 41 cmEstimate: € 40 / 60

