#232Henri Joseph PauwelsPeriod: Haasdonk 1903 - Beveren 1983“Havenzicht te Antwerpen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Vue portuaire, Anvers”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 65 x 80 cmEstimate: € 100 / 150 -
#567Een antieke zittende Boeddha van brons.
#495Een 18 karaats geel gouden ring bezet met een diamant oude slijp van ± 0,25 ct.
Bague en or jaune 18 ct sertie d’un diamant de taille ancienne de ± 0,25 ct.No longer availableDim. 6,29 gEstimate: € 80 / 120 -
#398Een lot van 9 kunstboeken, ed. Arcade en andere:- “Sint Martens Latem”.- “Veranneman”.- “Het glas in België”.- “Pol Bury”.- enz.
Un lot de 9 livres d’Art:- “Sint Martens Latem”.- “Veranneman”.- “Het glas in België”.- “Pol Bury”et autres.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#592Gelakt ladenkastje.
#82Aubert“Vissers”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Pêcheurs”. Huile sur toile. Signature illisible.No longer availableDim. 60 x 80 cmEstimate: € 100 / 120 -
#760VincentiEen dubbele ketting met hanger bezet met half edelsteen.
#557Een Chinees houten tafelschermpje met een gesculpteerde plaquette van schildpad.
Un paravent de table en bois chinois à plaquette sculptée en tortue.No longer availableDim. h: 37 cmEstimate: € 160 / 180 -
#310Een 18 karaats geel gouden ring bezet met diamanten en baguettes met een gezamenlijk gewicht van ± 1,50 ct. en een centrala saffier van ± 2 ct.
Bague en or jaune 18 ct sertie de diamants et de baguettes ayant un poids total de ± 1,50 ct et d’un saphir de ± 2,00 ct.No longer availableDim. 9,30 gEstimate: € 800 / 1000 -
#170Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht ± 2,39 ct. F. VS1.
Bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 2,39 ct. Couleur F. VS1.No longer availableDim. 13,84 gEstimate: € 1800 / 2000 -
#366Een handgekoopt Afghaans wollen karpet.
#81Een kastje met een reeks boeken van Hendrik Conscience.
Une petite armoire et des livres par Hendrik Conscience.No longer availableDim. 100 x 67 cmEstimate: € 40 / 60