Similar lots by type
-
#483Een Aziatische tanto met schede en handvat van gedreven brons.
Tanto japonais aux fourreau et manche en cuivre repoussé.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#477Een Afrikaans houten masker. Bas-Congo. Op metalen staander.
Masque africain en bois. Bas-Congo. Sur support en métal.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 70 / 100 -
#723Een Afrikaans masker van gepolychromeerd hout en een kleine dolk in schede met krokodillenleer.
Masque africain en bois polychrome et une petite dague et fourreau en cuir de crocodile.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#547Een Dogonmasker van gebeeldhouwd hout. Mali.
Un masque Dogon sculpté en bois. Mali.No longer availableDim. h: 41 cmEstimate: € 65 / 80 -
#713Een Afrikaans houten voorouderbeeld. Dogon.
Une statue ancestrale en bois. Dogon.No longer availableDim. h: 46 cmEstimate: € 80 / 100 -
#663Een dubbel voorouderbeeld van gebeeldhouwd hout. Fang, Gabon.
Une sculpture ancestrale double face en bois. Fang, Gabon.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 80 / 100 -
#671Een Fangmasker van deels gepatineerd hout. Gabon.
Un masque Fang en bois partiellement patiné. Gabon.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 65 / 80 -
#681Een Baoulemasker van gepolychromeerd hout. Ivoorkust.
Un masque Baoule en bois polychrome. Côte d’Ivoire.No longer availableDim. h: 49 cmEstimate: € 65 / 80 -
#941Gebeeldhouwde ebbenhouten trom in de vorm van een vrouwenromp met twee benen. Zonder trommelvel. Makonde.
Tambour en ébène sculpté en forme d’un corps féminin sur deux jambes. Makonde.No longer availableDim. H. 80 cmEstimate: € 80 / 100 -
#688Een rokersstelletje van gesculpteerd Afrikaans ivoor met vogeltjes.
Un fumoir en ivoire africaine sculpté orné de petits oiseaux.No longer availableDim. l: 36 cmEstimate: € 75 / 90 -
#661Een voorouderbeeld van gebeeldhouwd hout. Youmbe, DRC.
Une sculpture ancestral en bois. Youmbe, DRC.No longer availableDim. h: 62 cmEstimate: € 100 / 140 -
#1002Een Africaans beeld van gesculpteerd hout. Pende, vermoedelijk Gabon
Une statue en bois sculpté d’origine africaine. Pende, probablement du Gabon.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 80 / 120 -
#491Een oude kris met een handvat van gesculpteerd ivoor in schede met gesculpteerd houten versiering.
Ancien kris à manche en ivoire sculpté. Fourreau en bois sculpté.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#677Een beeldje van gebeeldhouwd hout. Fang, Gabon.
Une statue en bois sculpté. Fang, Gabon.No longer availableDim. h: 46 cmEstimate: € 55 / 75 -
#428Drie Afrikaanse beeldjes van gesculpteerd hout.
Trois statuettes africaines en bois exotique.No longer availableEstimate: € 60 / 80
Other lots in this auction
-
#395Een groot lot fantasiejuwelen waaronder halssnoeren, armbanden en ringen.
Grand lot de bijoux de fantaisie dont colliers, bracelets et bagues.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#233“De eeuwige denker”. Een beeld van donkergepatineerd brons op een zwart marmeren sokkel.
“Le penseur éternel”. Bronze patiné sur socle en marbre noir.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 120 / 160 -
#823Een lot zwart Booms glas, bestaande uit drie verschillende vazen met handgeschilderde bloemendecors.
Un lot de trois vases en verre de Boom, décor fleuri peint à la main.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#1122Een reeks van acht recente eikenhouten stoelen met kunstlederen bekleding.
Suite de huit chaises en chêne aux sièges en simili. Travail récent.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#425Drie verschillende halssnoeren van halfedelstenen en koper, we voegen er een armband en een hanger in de vorm van een hoofd aan toe.
Trois colliers en cuivre et pierres semi-précieuses, nous ajoutons un bracelet et un pendentif en forme d’une tête.No longer availableEstimate: € 80 / 150 -
#756Een lot van negen kleine handgeknoopte wollen tapijtjes en lopertjes.
Lot de neuf petites carpettes et couloirs en laine. Nouées main.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#710Een groot lot fantasiejuwelen van glas, hout en koper.
Un grand lot de bijoux de fantaisie en bois, cuivre et verre.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#1092Een bronzen Napoléon III kandelaar met zes lichtpunten, versierd met geslepen kristallen kralen.
Candélabre Napoléon III en bronze à six lumières décoré de pendeloques en cristal taillé.No longer availableDim. h: 55 cmEstimate: € 40 / 60 -
#726Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
Carpette d’Orient en laine. Nouée main.No longer availableDim. 132 x 193 cmEstimate: € 40 / 50 -
#438Een sobere eikenhouten jardinière op vier gebogen poten met acht meerkleurige tegels met bloemenguirlandes.
Jardinière sobre en chêne. Sur quatre pieds volutes et ornée de huit carreaux polychromes aux guirlandes de fleurs.No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#400Een lot fantasiejuwelen, ringen en armbanden, negen verschillende dames en herenhorloges en een sterling zilveren broche van de luchtmacht.
Lot de bijoux de fantaisie dont bagues, bracelets, neuf montres de dame et d’homme et une broche en argent sterling de la force aérienne.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#898Een lampje met een bolvormig glazen kapje, versierd met drie bronzen engeltjes rondom.
Petite lampadaire à abat-jour sphérique en verre porté par trois angelots en bronze.No longer availableDim. h: 29 cmEstimate: € 100 / 160

