#677
Een beeldje van gebeeldhouwd hout. Fang, Gabon.
Une statue en bois sculpté. Fang, Gabon.No longer availableDim. h: 46 cmEstimate: € 55/75 -
#483
Een Aziatische tanto met schede en handvat van gedreven brons.
#428
Drie Afrikaanse beeldjes van gesculpteerd hout.
#681
Een Baoulemasker van gepolychromeerd hout. Ivoorkust.
Un masque Baoule en bois polychrome. Côte d’Ivoire.No longer availableDim. h: 49 cmEstimate: € 65/80 -
#477
Een Afrikaans houten masker. Bas-Congo. Op metalen staander.
#713
Een Afrikaans houten voorouderbeeld. Dogon.
#661
Een voorouderbeeld van gebeeldhouwd hout. Youmbe, DRC.
#663
Een dubbel voorouderbeeld van gebeeldhouwd hout. Fang, Gabon.
#491
Ancien kris à manche en ivoire sculpté. Fourreau en bois sculpté.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#1002
Een Africaans beeld van gesculpteerd hout. Pende, vermoedelijk Gabon
Une statue en bois sculpté d’origine africaine. Pende, probablement du Gabon.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 80/120 -
#688
Een rokersstelletje van gesculpteerd Afrikaans ivoor met vogeltjes.
#723
Masque africain en bois polychrome et une petite dague et fourreau en cuir de crocodile.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#547
Een Dogonmasker van gebeeldhouwd hout. Mali.
Un masque Dogon sculpté en bois. Mali.No longer availableDim. h: 41 cmEstimate: € 65/80 -
#941
#671
Een Fangmasker van deels gepatineerd hout. Gabon.
Un masque Fang en bois partiellement patiné. Gabon.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 65/80
#993
Een paar wit marmeren zuilen.
Een sobere eikenhouten garderobe. XIXe eeuw.
Garde-robe en chêne. XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 120/200 -
#234Eugène Van der Linden
#925
Een lot van 32 oude gietijzeren strijkijzers in verschillende formaten.
#1074
#852Liiienthal
“Zolderatelier”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Atelier au grenier”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#382A. Haesaerts
“Bocht van de Schelde”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#836
Een naaitafeltje met een klapblad en een lade.
#685
#989
“De golfspeelster”. Een beeldje van bruingepatineerd brons.
“La golfeuse”. Statuette en bronze à patine brune.No longer availableDim. h: 29 cmEstimate: € 65/75 -
#736
Een paar handgeknoopte Oosterse karpetten van wol.
#849
“Jeune élégante”. Statuette en porcelaine polychrome. Sans marque.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 20/30