Other lots in this auction
-
#131Een serie van acht ronde zilveren schaaltjes met een mooie gedreven druivelaarrand. Zonder merken.
Une série de huit petit plats ronds en argent, une vigne repoussé au bord. Pas de marque.No longer availableDim. 1424 g h: 5 cm Ø 11cmEstimate: € 140 / 180 -
#698Twee aardewerken zalfpotjes op arduinen sokkeltjes. Noord-Brabant, omstreeks 1650.
Deux petits pots à pommade en faïence sur socles en pierre de taille. Brabant du Nord. +- 1650.No longer availableDim. h: 4 cmEstimate: € 60 / 100 -
#845Een ophangbaar vitrinekastje.
Une vitrine murale ouvrant à une porte vitrée.No longer availableDim. H: 58 cmEstimate: € 40 / 50 -
#646MahiEen handgeknoopt Indisch wollen tapijt.
Un tapis d’Inde en laine noué main.No longer availableDim. 199 x 151 cmEstimate: € 120 / 200 -
#441MuranoEen vis, een dolfijn en een zwaan van geblazen Italiaans glas. Schilfer aan de rugvin van de dolfijn.
Un poisson, un dauphin et un cygne en verre soufflé italien. Eclat à la nageoire dorsale du dauphin.No longer availableDim. h: 12 & 13 cmEstimate: € 25 / 35 -
#670Indo-BidjarEen handgeknoopt wollen tapijt.
Un tapis en laine noué main.No longer availableDim. 177 x 123 cmEstimate: € 200 / 300 -
#444Cel CrabeelsPeriod: °1958Twee abstracte kunstwerken, waarbij één als litho, de andere met verf en bladgoud op een oude gravure. Beide gesigneerd.
Deux oeuvres abstraites, dont une lithographie et une gravure peinte et dorée. Signées.No longer availableDim. 5 x 20 & 34 x 23 cmEstimate: € 60 / 80 -
#731Een siervaas van blauw glas met vergulde versieringen en een handgeschilderde pastorale scène. We voegen er een opaalglazen schaaltje op voet met emailversieringen aan toe.
Un vase en verre bleu, décorations dorées et une scène pastorale peint à la main. Nous ajoutons un plat sur pied en verre opaline et décorations en émail.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 40 / 50 -
#455Een kom van blauw en wit Delfts aardewerk. Onderaan gemerkt.
Un bol en faïence bleue et blanche de Delft. Marque sous la base.No longer availableDim. Ø: 28 cmEstimate: € 25 / 35 -
#278CapodimonteEen paar biscuit kandelaars in de vorm van waterdragers.
Une paire de candélabres en biscuit, représentant des porteurs d’eau.No longer availableDim. h 57 cmEstimate: € 120 / 200 -
#56Een dekselvaas van meerkleurig aardewerk met een bloemendecor. Gemonteerd als lampenvoet.
Potiche en faïence polychrome à décor de fleurs. Montée en lampe.No longer availableDim. h: 71 cmEstimate: € 50 / 80 -
#394Een lot van vier kristallen siervoorwerpen. Bestaande uit twee schalen, een vaas en een bonbonnière waarvan drie Murano en één Boheems.
Un lot de cristal comprenant deux plats, un vase et une bonbonnière. Les trois premiers Murano et le dernier en cristal de Bohème.No longer availableEstimate: € 30 / 50

