Other lots in this auction
-
#354Louise Minne“Landschap”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Paysage”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 54 x 74 cmEstimate: € 30 / 50 -
#705Een kan van meerkleurig en verguld aardewerk met een bloemendecor. Belgisch werk.
Une verseuse en faïence polychrome et doré, décor de fleurs. Travail belge.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 25 / 35 -
#36Drie dezelfde houders van zilver zonder glas en twee dezelfde houders van zilver zonder glas. Belgische importkeur 1814 - 1831.
Trois supports en argent sans verre et deux supports en argent sans verre. Poinçon d’importation belge 1814 - 1831.No longer availableDim. 290 gEstimate: € 30 / 50 -
#889Een lot van vier groepjes van blauw en wit Delfts aardewerk.
Un lot de quatre groupes en faïence de Delft bleue et blanche.No longer availableDim. h: 9 - 19 cmEstimate: € 30 / 40 -
#137Een liggende ree van zamak op een voetstuk van arduin en onyx. Tijdperk Art deco.
Un chevreuil couché en régule sur un socle en pierre de taille et onyx. Art Déco.No longer availableDim. 17 x 31 cmEstimate: € 80 / 120 -
#721Een lot van zes kommen van Imariporselein. XVIIIe en XIXe eeuw. Eén met randschilfers en twee met een haarscheur.
Un lot de six bols en porcelaine Imari. XVIIIème et XIXème siècle. Un avec des éclats et deux avec cheveux.No longer availableDim. Ø: 11,5 - 16 cmEstimate: € 60 / 100 -
#188Een grote staande Guanyin van gepolychromeerd hout. XIXe eeuw. Enkele vingers manco.
Grande Guanyin debout en bois polychrome. XIXe siècle. Quelques doigts manquent.No longer availableDim. h: 161 cmEstimate: € 500 / 600 -
#92Edgard Devos“Molen”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Restauraties.
”Moulin”. Huile sur toile. Signée. Restaurations.No longer availableDim. 85 x 70 cmEstimate: € 60 / 100 -
#818Een lampenvoet van geblazen meerkleurig Muranoglas.
Un pied de lampe en verre soufflé polychrome. Murano.No longer availableDim. h: 41 cmEstimate: € 40 / 50 -
#668Een knielende vrouw van zamak op een voetstuk van arduin en albast. Tijdperk Art deco.
Une femme agenouillée en régule sur socle en pierre de taille et albâtre. Période Art Déco.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#807Een paar Nigeriaanse Ibetji beeldjes.
Une paire de statues du Niger Ibetji.No longer availableDim. H: 36 cmEstimate: € 60 / 100 -
#259Paul Joostens”Schets voor een Kraambed in een interieur”. Potlood op papier. Met atelierstempel.
”Croquis d’un intérieur, post partum”. Crayon sur papier. Avec tampon d’atelier.No longer availableDim. 9 x 14 cmEstimate: € 100 / 120

