Other lots in this auction
-
#525“Jonge vrouw met Loan (duivel). Een groep van gesculpteerd jade. Met houten sokkel. In originele doos.
”Jeune femme et Loan (un diable)”. Un groupe en jade sculpté. Avec socle en bois. Dans sa boîte d’origine.No longer availableDim. h: 15 + 4 cmEstimate: € 80 / 120 -
#141Louis LeloupEen kleine ronde vaas van meerkleurig en gesatineerd glaspasta. Onderaan gesigneerd.
Un petit vase rond en pâte de verre satinée polychrome. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 15 cmEstimate: € 160 / 200 -
#265Een 18 karaats wit gouden ketting met briljanten en drie opeenvolgende hangers bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,44 ct.
Une chaîne en or blanc 18 ct sertie de brillants et trois pendentifs sertis de brillants ayant un poids total de ± 1,44 ct.No longer availableDim. 6,57 gEstimate: € 2000 / 2200 -
#734Een moderne Litho. Gesigneerd: ‘ Silvain’ en genummerd buiten de plaat 12/100.
Une lithographie moderne. Signée: ‘Silvain’ et numérotée 12/100 hors planche.No longer availableDim. 35 x 35 cmEstimate: € 42 / 48 -
#732Een lot bundels weekbladen bestaande uit Robbedoes (Nr°11 1942), Bravo (Nr°16 - 1949) en Kleine Zondagsvriend (Nr°9 - 1949)
Un lot de hebdomadaires relies, comprenant : Robbedoes (n° 11 1942), Bravo (n° 16 - 1949), et Kleine Zondagsvriend (n° 9 - 1949).No longer availableEstimate: € 50 / 60 -
#252R. De Badrihaye“Zicht op een plattelandsdorp”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Vue de village de campagne”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 76 x 90 cmEstimate: € 120 / 160 -
#714Paul PermekePeriod: 1918 - 1990“Clown”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Clown”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 40 x 30 cmEstimate: € 400 / 600 -
#862Een Chinees sierstukje van gesculpteerd speksteen, versierd met twee aapjes.
Une pièce de décoration chinoise en pierre de lard, décorée de deux petits singes.No longer availableDim. h: 19 cmEstimate: € 40 / 50 -
#261Twee Victoriaanse daguerro-fotoportretten. Omstreeks 1860.
Deux portraits daguerre Victoriens, +- 1860.No longer availableDim. 9,5 x 8 cmEstimate: € 100 / 120 -
#293Een merkwaardig destilleerapparaat van gietijzer en messing.
Un appareil à distillation remarquable en fonte et laiton.No longer availableDim. h: 37 cmEstimate: € 80 / 120 -
#1Een paar fazanten van verzilverd metaal als tafelversiering.
Une paire de faisans en métal argenté.No longer availableDim. L. 29 cmEstimate: € 30 / 40 -
#277“Kinderkopje”. Een bronzen ornament op houten sokkel.
Petite tête d’enfant.” Un ornement en bronze sur socle en bois.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 80 / 100

