#280Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,10 ct. en een centrale saffier van ± 1,50 ct.
Une bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 1,10 ct et un saphir central de ± 1,50 ct.No longer availableDim. 9,88 gEstimate: € 1300 / 1400 -
#209Paul Joostens“Stilleven met Madonna”. Olieverf op board. Gesigneerd.
#278CapodimonteEen paar biscuit kandelaars in de vorm van waterdragers.
Une paire de candélabres en biscuit, représentant des porteurs d’eau.No longer availableDim. h 57 cmEstimate: € 120 / 200 -
#111Een paar sierzuiltjes van brons. Omstreeks 1900.
#419Zes verschillende kopjes en drie schoteltjes van Capucineporselein met blauw-witte decors binnenin. XVIIIe en XIXe eeuw. Eén schoteltje Europees. (met schilfer).
Six tasses différentes et trois sous-tasses en porcelaine Capucine, décor bleu et blanc à l’intérieur. Une soucoupe européenne avec un éclat.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#179Tony Goossens“Tramhalte Sint-Jansplein”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#212Prosper De Troyer“Stilleven met bloemen en appels”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd.
#347Een lot van twintig strips waaronder twee originele uitgaves van ‘het fritkotmysterie’ van Urbanus. Verder enkele vroege uitgaves van Bessy en enkele Suske en Wiskes . Allen in gelezen staat.
Un lot de vingt bandes dessinées dont deux éditions originales de Urbanus, “Het fritkotmysterie”. Aussi quelques éditions de Bessy et Bob et Bobette. Usures.No longer availableEstimate: € 30 / 40