Other lots in this auction
-
#450
Een Keizer en Keizerin en een berglandschap. Drie Chinese scrolls, gemengde techniek, gouache en aquarel op papier.
Empereur et Impératrice dans un paysage des montagnes. Trois scrolls chinois en technique mixte, gouache et aquarelle sur papier.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#193
Een zilveren sigarettenhouder 800‰. Polen.
Boîte à cigarettes en argent. Poinçons polonais pour 800‰.No longer availableDim. 151,07 gEstimate: € 60/100 -
#391
Een paar kandelaars van verguld zamak en wit opaalglas in barokke stijl. Letsel aan één voet. XIXde eeuw.
Paire de bougeoirs en régule doré et opaline blanche. Style baroque. Dégât à l’un des pieds. XIXe siècle.No longer availableDim. H 36 cmEstimate: € 20/40 -
#624Schelte Adams BolswertPeriod: 1586 - 1659
“Landschap met personages”. Een oude gravure naar een ontwerp van Rubens. XVIIe eeuw.
“Paysage animé”. Ancienne gravure d’après Rubens. XVIIe siècle.No longer availableDim. 29,5 x 47 cmEstimate: € 80/100 -
#10
Een paar 18 karaats geel gouden schakeloorbellen.
Paire de boucles d’oreilles à maillon en or jaune 18 ct.No longer availableDim. 4,75 gEstimate: € 130/200 -
#644
Een wandspiegel van rijkelijk gesculpteerd hout met Afrikaans wild versierd.
Miroir en bois richement sculpté à décor d’animaux africains.No longer availableDim. 122 x 90 cmEstimate: € 100/120 -
#435Loris Azzaro
“Oh la la”. Een vaporisator eau de parfum van 50 ml en een gel parfum.
“Oh la la”. Un vaporisateur à eau de parfum de 50 ml et un gel parfumé.No longer availableEstimate: € 40/80 -
#308Dominique Van den BosschePeriod: 1854 - 1906
“De huisvrouw”. Een beeld van terracotta. Herstelling aan één van de handen.
“La femme de ménage”. Sculpture en terre cuite. Réparation à une main.No longer availableDim. h: 57 cmEstimate: € 200/300 -
#554Henri De BudtPeriod: 1884 - 1967
“De torens van Gent”. Ets. Gesigneerd, genummerd 45/200 en gedateerd 1940 buiten de plaat.
“Les tours de Gand”. Eau forte. Signée numérotée 45/200 et datée 1940 hors planche.No longer availableDim. 50 x 40 cmEstimate: € 50/80 -
#141
“Eugeen Van Mieghem. 1875-1930. An artist of the people”. Erwin Joos. Drukkerij De Brauwere, Antwerpen. Twee delen. In stofhuls.
Erwin Joos. “Eugeen Van Mieghem. 1875-1930. An artist of the people”. Imprimerie De Brauwere, Anvers. Deux volumes. Dans son protège-poussière.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#612
“Collage”. Gemengde techniek. Draagt handtekening.
“Collage”. Technique mixte. Porte une signature.No longer availableDim. 25 x 17 cmEstimate: € 100/160 -
#711
Een vaasje, gedragen door een damesfiguur en een kleine damesbuste van gesculpteerd ivoor, beide op houten sokkel.
Vase porté par une tête de jeune femme et un buste de jeune femme en ivoire sculpté. Les deux sur socle en bois. Travail africain, première moitié du XXe siècle.No longer availableEstimate: € 60/100