#502Jef Van Brabant“Boszicht”. Gouache op papier. Gesigneerd.
“Paysage boisé”. Gouache sur papier. Signé.No longer availableDim. 33 x 40 cmEstimate: € 80 / 120 -
#553Royal BochEen paar vazen van witgeglazuurd aardewerk naar een ontwerp van Charles Catteaux.
Paire de vases en faïence à glaçure blanche d’après un modèle de Charles Catteau.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 100 / 150 -
#413Een aardewerken beeldje met sporen van polychromie. Qi-dynastie?
#427GoebelDrie muziekanten van bruin gepatineerd aardewerk.
Trois musiciens en faïence à patine brune.No longer availableDim. h 18 cmEstimate: € 30 / 50 -
#119Pierre Cremers“Bloemsentilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nature morte aux fleurs”. Huile sur toile. Signée.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#557Een paar gemberpotten van Chinees porselein met een blauw op wit floraal decor. Restauratie aan één van de deksels. Onderaan gemerkt.
Paire de pots à gingembre en porcelaine de Chine bleue et blanche à décor floral. Restauration à l’un des couvercles. Marque sous la base.No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#457Een zilveren riksha. Aziatisch werk. 835‰.
#87Een pennenkoker met deksel en een set van vier stapelbare asbakken van albast met koperen monturen en bovenaan getooid met een steigerend ezeltje. Medio XXe eeuw.
#271Een zilveren theepot met een houten handvat en het deksel getooid met een adelaar. XIXe eeuw.
Théière en argent à anche en bois et au couvercle surmonté d’un aigle. XIXe siècle.No longer availableDim. 816,3 g BrutoEstimate: € 60 / 100 -
Service à thé pour quatre personnes en faïence bleue et blanche à décor à la chinoise d’après William Adams.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#16KirmanEen handgeknoopt Perzisch tapijt van wol op katoen.
Gourde en forme de gland à monture en argent et décorée d’une frise aux cavaliers arabes.No longer availableDim. brutto 304 gEstimate: € 80 / 120