#371Een lot oude boeken, vooral m.b.t. Antwerpen.
#173Hermés Paris“Brides de Gala”. Een kleurrijke zijden sjaal. Gemerkt en in originele doos.
#666Een paar beige langgerekte struisvogellederen stoelen.
Une paire de chaises longues en cuir d’autruche beige.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#598Een zittende Boeddha van verguld brons.
Un Bouddha assis en bronze doré.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 250 / 300 -
#597Een vaas van Chinees porselein met een meerkleurig decor van personages, pioenen en vogels. Restauratie aan de kraag. Omstreeks 1900.
Un vase en porcelaine de Chine, décor polychrome de personnages, pivoines et oiseaux. Restauration au col. +- 1900.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 200 / 240 -
#786Een handgeknoopt Afghaans wollen bidkarpetje.
#140Een 18 karaats wit gouden ketting met hanger bezet met een centrale diamant van ± 1 ct. en briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,30 ct. en onyx.
Chaîne en or blanc 18 ct et son pendentif serti d’un diamant central de ± 1,00 ct et de brillants ayant un poids total de ± 0,30 ct.No longer availableDim. 18,31 gEstimate: € 1400 / 1600 -
#233“Moeder met kind”. Een gepatineerd plaasteren beeld op marmeren voetstuk.
”Mère et enfant”. Une statue en plâtre à patine sur socle en marbre.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#795Een 18 karaats geel gouden gegraveerde zakhorloge.
Montre de gousset en or jaune 18 ct.No longer availableEstimate: € 200 / 300 -
#69Armand JamarPeriod: 1870-1946“l’Enfer”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1937.
”l’Enfer”. Huile sur toile. Signée et datée 1937.No longer availableDim. 35 x 44 cmEstimate: € 100 / 150 -
#24Een paar gravures met mythologische voorstellingen.
#424Een luchter naar art nouveau voorbeeld.
Un lustre d’après l’Art Nouveau.No longer availableEstimate: € 60 / 100