#26
Een eikenhouten hangvitrine met één deur.
#393
Deux livres:- “Brugge”. Valentin Vermeersch. Ed. Mercatorfonds.- “Georges de la Tour”. Ed. Arcade, 1976.No longer availableEstimate: € 25/35 -
#788
Een hanglamp van smeedijzer met een glazen kap.
#212Constant CapPeriod: 1842-1915
“De Godsdienstles of Waar is God”. Olieverf op doek. Gesigneerd en “Antwerpen”.
”La leçon de religion ou Ou est Dieu”. Huile sur toile. Signée et Anvers.No longer availableDim. 68 x 94 cmEstimate: € 2000/3000 -
#758
#784
Een bonheur du jour van notenhout.
#456
Een Caucaze karpet van wol.
#136
Semainier met zes laden, Louis XV-stijl, met roodmarmeren blad.
Semainier à six tiroirs, style Louis XV, tablette en marbre rouge.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#101
Bronzen kerkkandelaar gemonteerd als lamp.
#279K.M. Claessens
“Stilleven met bloemenvaas”. Olieverf op doek. Gesigneerd en “Antwerpen”.
”Nature morte, vase à fleurs”. Huile sur toile. Signée et Anvers.No longer availableDim. 49 x 39 cmEstimate: € 100/150 -
#416
Een armstoel met rieten zit. Régencestijl.
#12
Un lot d’objets divers en relation avec la Famille Royale belge.No longer availableEstimate: € 20/30