Een broche van 18 karaats geel goud met een gesculpteerd ivoren gezicht.
#43A. Fagotto
“Leeuwin op een rots”. Een groep van wit terracotta. Gesigneerd.
”Lionne sur un rocher”. Un groupe en terre-cuite blanche. Signé.No longer availableDim. h: 16 cmEstimate: € 40 / 50 -
#304Bernard De Pooter
“Kruisberg & Begijnhof te Herentals.” Een paar schilderijen, olieverf op doek. Gesigneerd.
”Renaix et Béguinage de Herentals”. Une paire de peintures, huile sur toile. Signées.No longer availableDim. 48 x 35 cm x2Estimate: € 100 / 120 -
#414
Une série de quatre chaises antiques sculptées, représentation de loup dans le dos.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#249
Een butler-spiegel.
Un miroir majordome.No longer availableDim. ø 81 cmEstimate: € 160 / 180 -
#111
Een polychroom houten beeld van een ruiter.
#771
#839
Een wassen Madonna met kind onder stolp.
#884
Een lot van acht verschillende kristallen champagneglazen.
#897
Een lot van vijf kristallen champagnecoupes met gedecoreerde steel.
#776Metro
Een mechanisch geknoopt wollen tapijt. Belgische makelij.
#653
Een tuinbankje in wit metaal. schade.
Un banc de jardin en métal blanc. Dégâts.No longer availableEstimate: € 80 / 120