#678
#879Meissner
Een vaasje en karaf van geslepen kristal met bloemendecor. Karaf gemerkt met handtekening.
#168
Een bronzen Christus buste op moderne staander.
Un buste de Christ en bronze sur pied moderne.No longer availableDim. h 36 cmEstimate: € 200/220 -
#312
“Roma”. Aquarel op papier. Draagt een handtekening ‘J. Carabain’.
”Roma”. Aquarelle sur papier. Porte une signature: ‘J. Carabain’.No longer availableDim. 23 x 31 cmEstimate: € 35/50 -
#216
Een koppel waterdragers.
#625
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met een parel.
Une bague en or blanc 18 ct sertie d’une perle.No longer availableDim. 2,90 gEstimate: € 200/300 -
#884
Een lot van acht verschillende kristallen champagneglazen.
#501
Een vaas en een gemberpot van Chinees porselein met een meerkleurig decor van allerhande stadstaferelen. Onderaan gemerkt.
Un vase et un pot à gingembre, décor polychrome de plusieurs scènes de ville. Marque en dessous.No longer availableDim. h: 22 & 45 cmEstimate: € 80/100 -
#626Koliai
#785
Gevarieerd lot ivoor (olifantenrij, krokodillen, kandelaartjes enz.).
Un lot d’ivoire divers.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#555
Een 18 karaats geel gouden schakelketting.
#173
Een driedelige doopset van 950‰ zilver. Franse keuren. 1933.
Un ensemble de baptême en trois pièces en argent 950‰. Poinçons français.No longer availableDim. 365,8 gramEstimate: € 100/160