#769
Afrikaans sculptuur met talrijke personages. Ebbenhout.
#247
“Sylphide”. Een bronzen beeld op grijs geaderd marmer.
#846
Een handgeknoopt wollen Mori-Bochara-karpetje.
#140
Une chaîne en or blanc 18 ct avec un pendentif en or de trois couleurs serti de brillants ayant un poids total de ± 0,64 ct.No longer availableDim. 3,20 gEstimate: € 700 / 800 -
#513
Twee verschillende Boeddhahoofden van geglazuurd aardewerk.
#876
Een étagère met getorste stijltjes en met een klapblad bovenaan.
#471
Un lot d’étain, comprenant un candélabre basculant, une boîte, une corne, un coupe-papier et une corne ainsi qu’une lampe à huile.No longer availableEstimate: € 50 / 60 -
#505
Een Chinese cache-pot met een famille noire decor van pioenen en goudfazanten.
#213
#267
Een gepolychromeerd houten schommelvarken.
#549
“Abstracte compositie”. Gemengde techniek. Draagt een monogram.
”Composition abstraite”. Techniques mixtes. Porte un monogramme.No longer availableDim. 48 x 39 cmEstimate: € 100 / 150 -
#780
Une paire de boucles d’oreilles en or blanc et jaune 18 ct sertie de diamants ancienne taille ayant un poids total de ± 0,12 ct, deux rubis et deux perles.No longer availableDim. 1,98 gEstimate: € 300 / 400