Other lots in this auction
-
#160
Een 18 karaats wit en roze gouden ring bezet met Russische briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,70 ct.
Une bague en or blanc et or rose sertie de brillants russe ayant un poids total de ± 0,70 ct.No longer availableDim. 4,56 gEstimate: € 1200/1400 -
#116
Een eikenhouten credenza in renaissancestijl met twee gesculpteerde paneeldeuren en een lade.
Une crédence de style Renaissance en chêne à deux portes panneaux sculptés et un tiroir.No longer availableDim. 11’ x 97 x 55 cmEstimate: € 180/200 -
#735
Jardinière van Belgisch aardewerk. Op voetstuk.
Une jardinière en faïence belge. Sur socle.No longer availableEstimate: € 50/60 -
#667
Twee glazen snuffbottles, waarbij één met een rood reliëfdecor van een draak, en het andere met een handgeschilderd decor van krijgers.
Deux flacons en verre, dont un au relief rouge dragon et l’autre décor peint à la main de guerriers.No longer availableDim. h: 8 & 6,5 cmEstimate: € 80/120 -
#722
Een theekommetje met bordje van Chinees porselein met bianco-sopra-bianco- decor en een meerkleurige scène met personages. XVIIIe eeuw.
Un petit bol à thé et soucoupe en porcelaine de Chine, décor bianco-sopra-bianco et une scène de personnages polychrome. XVIIIème siècle.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#692
Een ingekleurde oude kaart van Frankrijk in de late XVIIde eeuw.
Une carte géographique représentant la France, en couleurs, fin XVIIième siècle.No longer availableDim. 19 x 15 cmEstimate: € 80/100 -
#670Indo-Bidjar
Een handgeknoopt wollen tapijt.
Un tapis en laine noué main.No longer availableDim. 177 x 123 cmEstimate: € 200/300 -
#648Casper D.
“Zuid-Afrikaans stamhoofd”. Een bronzen buste. gesigneerd en genummerd 265/300.
”Chef de tribu sud-africain”. Un buste en bronze. Signé et numéroté 265/300.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 200/220 -
#229
Een klapsecretaire met Italiaanse bloemenmarqueterie met twee grote laden onder het klapblad en twee schuifjes binnenin. Marqueterie getrokken bovenaan.
Un secrétaire à abattant, marqueterie de fleurs, à deux tiroirs sous la tablette et deux petits tiroirs à l’intérieur.No longer availableDim. 100 x 90 x 42 cmEstimate: € 200/240 -
#131
Een serie van acht ronde zilveren schaaltjes met een mooie gedreven druivelaarrand. Zonder merken.
Une série de huit petit plats ronds en argent, une vigne repoussé au bord. Pas de marque.No longer availableDim. 1424 g h: 5 cm Ø 11cmEstimate: € 140/180 -
#852Vitus GevaertPeriod: 1846-±1927
Buffetpiano. Gemerkt V. Gevaert. Te reviseren.
Un piano Buffet. Marque V. Gevaert. A faire réviser.No longer availableEstimate: € 200/300 -
#232Alfons A. Van UffelenPeriod: 1895-1983
Serie van 39 tekeningen naar oude en andere meesters. Diverse technieken. Gesigneerd en meestal gedateerd (jaren ‘40 tot ‘60).
Une série de 39 dessins d’après des maîtres anciens et actuels. Techniques mixtes. Signés et la plupart datés (années ‘40 et ‘60).No longer availableEstimate: € 120/200