#846
Salongarnituur in Lodewijk XV-stijl.
Une garniture de salon style Louis XV.No longer availableEstimate: € 80/100 -
#432Julien Celos
“Kasteel van Laarne”. Kleurenets. Gesigneerd buiten de plaat en E.A.
”Kasteel van Laarne”. Une eau-forte en couleurs. Signée hors planche.No longer availableDim. 44 x 57 cmEstimate: € 30/50 -
#183
Een ovale spiegel, gedragen door een zittende beer van donkergepatineerd brons.
#181Louis Vuitton
Een tasje van cognackleurig epi-leder met datacode AR1915.
#670Indo-Bidjar
Een handgeknoopt wollen tapijt.
#541
Een vaas van Chinees porselein met een blauw en wit decor van krijgers.
#231
Une paire de vases sur pied en cristal bleu et incolore. Un vase porte un éclat. Modèles légèrement différents.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 80/120 -
#431
Een paar aardewerken liggende Yorkshire terriers. Italiaans werk.
#519Peter Jan Schuin
“Bloementuil”. Litho. Gesigneerd in de plaat.
”Bouquet de fleurs”. Une lithographie. Signée dans la planche.No longer availableDim. 68 x 97 cmEstimate: € 80/100 -
#203
Een vrouwentorso van donkergepatineerd brons.
#887
Een vaas van gesculpteerd ivoor met een decor van olifanten en bomen. Kongo, eerste helft XXste eeuw.
Un vase en ivoire sculptée décor d'éléphants et d’arbres. Congo, première partie XXème siècle.No longer availableDim. H. 27 cmEstimate: € 60/80 -
#675Julia RamalhoPeriod: °1946
“Christus aan het kruis”, “Bok en kat” & “Haan”. Drie beelden van geglazuurd aardewerk. Allen gemonogrammeerd.
”Le Christ et crucifix”, “ Bouc et chat” et “Coq”. Trois statues en faïence glaçurée. Monogrammées.No longer availableDim. h: 24 - 39 cmEstimate: € 40/60