#184Charles De GrouxPeriod: 1825 - 1870
“De Bewening van Christus”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
#100
Een 18 karaats wit en geel gouden schakelhalssnoer.
Un collier à maillons en or blanc et jaune 18 ct.No longer availableDim. 51,90 gEstimate: € 1100 / 1300 -
#290
Une bague en or blanc 18 ct sertie de diamants baguettes ayant un poids total de ± 1 ct et une topaze London blue de ± 1,25 ct.No longer availableDim. 4,98 gEstimate: € 1500 / 1600 -
#605
Een plantentafel in Lodewijk XV stijl.
#362
Een lot van vier verschillende zilveren doosjes.
#408
#28
#65
Une bague en or jaune 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,35 ct et un rubis taille marquise de ± 0,20 ct.No longer availableDim. 4,39 gEstimate: € 650 / 750 -
#96
Un fauteuil en noyer sculpté style Régence. Nous ajoutons un rouleau de revêtement.No longer availableDim. h: 100 cmEstimate: € 100 / 150 -
#804
”De haven van Antwerpen”. Een lithografie.
#906
Een uitgebreid kristallen glasservies. Glazen in verschillende uitvoeringen.
Un service de verres en cristal. Verres différents.No longer availableEstimate: € 120 / 180 -
#348Herman Carlson Levin, Göteborg
Een mandoline.
Une mandoline.No longer availableDim. l: 63 cmEstimate: € 50 / 60