Similar lots by type
-
#76
Een oude eerste hulp trainingspop van plaaster en hout. Schade aan de voeten.
Un mannequin d’entraînement premiers secours en bois et plâtre. Endommagé aux pieds.No longer availableDim. h: 130 cmEstimate: € 40/60 -
#297
“Guinness for strength”. Een klein geëmailleerd reclamepaneel.
“Guinness for strength”. Panneau publicitaire en émail.No longer availableDim. 25 x 18 cmEstimate: € 45/55 -
#631
Een glazenset in opbergkistje in de vorm van vier boeken in trompe-l’oeil.
Suite de verres dans un coffret en forme de quatre livres en trompe-l’oeil.No longer availableEstimate: € 100/120
Other lots in this auction
-
#733
Een wassen Mariabeeld onder stolp.
Statuette de la Sainte-Vierge en cire. Sous globe en verre.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 25/40 -
#622Richard K. Kron
Een grote zittende adelaar met jongen van gesculpteerd hout.
Grand aigle assis et son petit en bois sculpté.No longer availableDim. h: 78 cmEstimate: € 200/240 -
#613
Een regulateur met een leeuwenkopje in het opzet en met een geëmailleerde wijzerplaat.
Régulateur surmonté d’une tête de lion et au cadran émaillé.No longer availableDim. h: 100 cmEstimate: € 30/40 -
#514Guy SéradourPeriod: 1922 - 2007
“Lezende dame op het strand”. Lithografie. Gesigneerd en genummerd 9/20
“Dame lisant sur la plage”. Litho. Signée et numérotée 9/20.No longer availableDim. 49 x 69 cmEstimate: € 40/60 -
#390
Een lot messing, bestaande uit twee kleine en twee grote vuurbokken, een haardstel en twee gedreven wandschalen.
Lot de laiton dont deux grands et deux petits chenets, une garniture de cheminée et deux plats muraux repoussés.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#226
Een eikenhouten wisseltafel. Gedateerd 1782.
Une table d’échange en chêne datée de 1782.No longer availableDim. 118 x 11 cmEstimate: € 200/400 -
#48
Een hoornvaas van meerkleurig en verguld porselein met een decor van bloemen en vogels in cartouches op groene fond. Op losstaande voet. Onderaan gemerkt.
Cornet en porcelaine polychrome et dorée décoré de fleurs et d’oiseaux dans des cartouches sur fond vert. Pied amovible. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 40/50 -
#239
Een stenen tuinbeeld in de vorm van een adelaar.
Statue de jardin en forme d’aigle.No longer availableDim. h: 92 cmEstimate: € 300/400 -
#445
Een cadeauverpakking met 25 luxestalen voor parfum, waaronder Armani, Cacharel, Davidoff, Guerlin, Scherrer, enz.
Emballage cadeau contenant 25 échantillons de parfum dont Armani, Cacharel, Davidoff, Guérlin, Scherrer etc.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#46
Een rechthoekige plantenstaander met dwarsverbinding, de zijpanelen versierd met bas-reliëfs met bloemen van gedreven geel koper.
Un piédestal avec entretoise, décoré avec des bas-reliefs avec fleurs en cuivre jaune.No longer availableDim. b: 72 cmEstimate: € 50/80 -
#500
Een sierezel van gesculpteerd hout in barokke inspiratie.
Chevalet en bois sculpté de style baroque.No longer availableDim. h: 210 cmEstimate: € 100/120 -
#768
Een siercoupe van meerkleurig porselein, versierd met musicerende engeltjes, druiven en een roos in hoogreliëf en afgewerkt met een handgeschilderd decor van bloemetjes. Onderaan gemerkt.
Une coupe en porcelaine avec décor d’anges, roses et raisins et fleurs. Signée.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 120/180