#427Een lot brons, bestaande uit een staande Thaise Boeddha, een schaaltje met gegraveerd pauwendecor en een Ganesha.
Un lot de bronze, composé d'un bouddha thaïlandais debout, d'un bol à décor de paon gravé et d'un Ganesha.No longer availableDim. h: 14 & 30 cm; l: 26 cmEstimate: € 60 / 80 -
#269Een meerkleurig en verguld Frans theestel met vier kopjes op dienblad. Compleet en gaaf.
Bureau de style Louis XV en laque brillante, montures chromées, tablette en vachette.No longer availableDim. 82 x 140 cmEstimate: € 400 / 600 -
Un vase en verre violet avec un décor de canard et de barge en relief peint à la main. Petit éclat de bord.No longer availableDim. h: 18 cmEstimate: € 50 / 80 -
#559Een moderne salontafel met metalen frame en twee glazen bladen.
#698Een vaas van geslepen kleurloos kristal.
#656Een smal gefineerd houten meubeltje met twee laden in de gordel en drie messingen staven bovenaan.
#502Een klein enkelschots slagpingeweer van rond 1900.
#641Drie chromo-albums: Liebig, Jaques & Aiglon.
#39Een goudgepatineerd ovaal houten spiegeltje in Lodewijk XVI-stijl.
#458Een zittende Thaise Boeddha van brons.
#86Een lot van zeven Windsorstoelen, waarbij drie armstoelen. (Eén licht afwijkend model)
Un lot de sept chaises Windsor, dont trois fauteuils. (Un modèle légèrement différent)No longer availableEstimate: € 120 / 200