#70BuchererEen 18 K witgouden dameshorloge met 18 K witgouden polsband.
#136Een paar gipsen zuilen in art nouveau stijl. Reliëfdecor. Kleine letsels.
#55Lapponia FinlandEen 14 K geelgouden broche bezet met drie pareltjes.
Une broche en or jaune 14K sertie de trois perles.No longer availableDim. 10,10 gEstimate: € 250 / 300 -
#177Een zilveren toasthouder, getooid met een gevleugelde leeuw.
#234Een hoge kantelspiegel van verguld hout in Lodewijk XVI-stijl.
#68BurberryEen handtas met Schots ruitmotief, model ‘Nova Check’.
#281Een Italiaanse tropenhelm uit de Tweede Wereldoorlog.
#448Een vaas van cloisonné op messing. Onderaan gemerkt.
Une radio portable, modèle Trans-Oceanic Royal 3000-1. Signes d'usure.No longer availableDim. 26 x 32 x 13 cmEstimate: € 40 / 45 -
#217Een reeks van twaalf zilveren lepeltjes in etui. Gemerkt.
#238Capodimonte“De jager”. Een beeld van meerkleurig biscuit op houten voetstuk. Gemerkt.
#192Een butlerspiegel met verguld houten kader.
Miroir de majordome avec cadre en bois doré.No longer availableDim. Ø: 46 cmEstimate: € 80 / 100