Other lots in this auction
-
#65Een 18 K witgouden ring bezet met diamanten in markies geslepen met een gezamenlijk gewicht van +- 2 ct.
Une bague en or blanc 18 kt sertie de diamants taille marquise d'un poids combiné de +- 2 ct.No longer availableDim. 3,75 gEstimate: € 1200 / 1300 -
#398MNP, LimogesEen paar porseleinen borden met met de hand opgehoogde decors van vogels in een landschap in het plat, met kobaltblauwe vleugel en vergulde rand. Onderaan gemerkt.
Paire d'assiettes en porcelaine à décors d'oiseaux soulevés à la main dans un paysage au centre, avec aile bleu cobalt et tranche dorée. Marquée en bas.No longer availableDim. Ø: 21 cmEstimate: € 40 / 60 -
#264Jan Van der Aa“Molenzicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1949.
Vue du moulin. Huile sur toile. Signée et datée 1949.No longer availableDim. 66 x 55 cmEstimate: € 50 / 70 -
#259Mayasi“Afrikaans dorpszicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Vue d'un village africain. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 70 x 100 cmEstimate: € 100 / 150 -
#356Gebeeldhouwde en gecanneerde eikenhouten stoel. Tijdperk Lodewijk XVI. Enige slijtage.
Chaise en chêne sculpté et canné. Epoque Louis XVI. Quelques usures.No longer availableDim. H. 88 cmEstimate: € 50 / 80 -
#33Een vierdelig koffie- en theestel van verzilverd metaal op dienblad.
Un service à café et thé en métal argenté quatre pièces sur un plateau.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#269Een meerkleurig en verguld Frans theestel met vier kopjes op dienblad. Compleet en gaaf.
Un service à thé français multicolore et doré avec quatre tasses sur un plateau. Complet et intact.No longer availableEstimate: € 70 / 100 -
#586Een Chinees koffertje met uitgestoken paneeltjes.
Un coffret chinois avec des panneaux sculptés.No longer availableDim. 50 x 87 x 42 cmEstimate: € 80 / 120 -
#296Een Duitse refractortelescoop met afneembaar kompas. Met originele doos.
Un télescope réfracteur allemand avec boussole amovible. Avec boîte d'origine.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#379Albert HagersPeriod: 1915-2005“Koppen” en “Paard”. Vijf tekeningen en een aquarel. Allen gesigneerd. 32 x 25 cm à 26 x 20 cm
Têtes et Cheval. Cinq dessins et une aquarelle. Tous signés. 32 x 25 cm à 26 x 20 cmNo longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#84Franz Van Genesen“Rivierlandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Paysage fluvial. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 40 x 60 cmEstimate: € 120 / 200 -
#382“De naaister”. Olieverf op papier. Lichte beschadiging linksboven
La couturière. Huile sur papier. Légers dommages en haut à gauche.No longer availableDim. 38 x 27,5Estimate: € 100 / 150


