#374“Mickey en Minnie”. Een kunststoffen groepje. Gemerkt van Disney.
#679Een paar rood marmeren fotokadertjes.
#696Een messingen staande lamp, versierd met draakjes.
#153“Vechtende herten”. Een zamakken groep op sokkel van zwart marmer en onyx.
#595Een groot Oosters tapijt (enige randslijtage).
Un grand tapis oriental (quelques usures sur les bords).No longer availableDim. 390 x 300 cmEstimate: € 500 / 800 -
#270Een briljant van 0,56 ct. G VS2 in gesloten rapport en met certificaat.
Un brillant de 0,56 ct. G VS2 en rapport fermé et avec certificat.No longer availableEstimate: € 700 / 900 -
#651Een XIXe eeuwse kleurloos kristallen drageoir.
Drageoir en cristal incolore du XIXe siècle.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 40 / 50 -
#232Een rustbank van fruithout. XIXde eeuw. Opnieuw te bekleden.
Un canapé en bois fruitier. XIXème siècle. A retapisser.No longer availableDim. 187 x 65 cmEstimate: € 100 / 150 -
Une bague en or blanc 18 kt sertie de diamants taille marquise d'un poids combiné de +- 2 ct.No longer availableDim. 3,75 gEstimate: € 1200 / 1300 -
#663Drie oude glazen kruidenierspotten.
#171Royal BonnEen aardewerken sierjardinière met meerkleurig en verguld bladerdecor. Onderaan gemerkt.
Une jardinière ornementale en poterie à décor de feuilles multicolores et dorées. Marquée en bas.No longer availableDim. b: 44 cmEstimate: € 120 / 200 -
#553Een crapaudzetel met blauwe bekleding.
Une chaise en crapaud avec un rembourrage bleu.No longer availableDim. h: 80 cmEstimate: € 50 / 80