#478Een sierschotel van Aritaporselein met een blauw op wit landschapsdecor met vergulde en gekleurde details. Met blindmerk onderaan. Tijdperk Taisho.
#192Een butlerspiegel met verguld houten kader.
#297Een paar messingen scheepslampjes, waarbij één gemonteerd op elektriciteit.
#396Een gebeeldhouwde fauteuil à la reine, bekleed met naaldwerk.
#671Een paar koperen kandelaars.
#146Een gefineerde klapsecretaire in Lodewijk XV-stijl met bronsbeslag.
Un secrétaire pliant de style Louis XV en placage avec garnitures en bronze.No longer availableDim. 110 x 40 x 80 cmEstimate: € 200 / 220 -
#85Een 18 K geelgouden cachetring met initialen.
Une chouette en cristal taillé et partiellement satiné Lalique et deux colombes en verre italien. La première avec une petite fissure sur l'aile.No longer availableDim. h: 8 - 10 cmEstimate: € 40 / 60