Similar lots by type
-
#799
Een XIXe eeuws dubbelloops geweer met vuursteenmechanisme.
Fusil de chasse du XIXe siècle à deux canons juxtaposés, système à silex.No longer availableEstimate: € 200 / 240 -
#478
Een kukrimes in lederen schede, versierd met messing en kraaltjes. Eén klein mesje ontbreekt. Bijgevoegd een kruithoorn van gedreven messing en hout.
Un couteau Kukri dans un fourreau en cuir, décoration de perles et laiton. Un petit couteau manquant. Nous ajoutons une corne à poudre en laiton repoussé et bois.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#27
Een vermoedelijk XVIIe eeuws vuursteenpistool, met messingen versieringen en gegraveerde motieven in het hout en op de loop. Schade aan het hout rond het mechanisme.
Un pistolet à platine à silex, probablement XVIIème siècle, décorations en laiton et motifs gravées dans le bois. Dégâts au bois autour du mécanisme.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#758
Drie Russische zwaardbajonetten.
Trois baïonnettes à épées russes.No longer availableDim. l: 50 cmEstimate: € 160 / 180
Other lots in this auction
-
#639
Een eikenhouten tweedeursbuffet met een lade bovenaan. Schuine hoeken, bolpoten vooraan toegevoegd. XVIIIde eeuw.
Une armoire à deux portes en chêne à tiroir au dessus.No longer availableDim. h: 160 x b: 120 cmEstimate: € 100 / 150 -
#751Valenti, Italy
Een vintage vloerlamp. Model “Tama Red & White” naar ontwerp Isao Hosoe. 1975.
Un lampadaire vintage. Modèle “Tama Red & White”, d’après une création par Isao Hosoe. 1975.No longer availableDim. h: 36 cmEstimate: € 50 / 80 -
#817
Twee stuks Afrikaans brons als betaalmiddel.
Deux pièces en bronze africain, mode de paiement.No longer availableDim. l: 26 & 15 cmEstimate: € 45 / 60 -
#18
Drie herinneringsalbums van fotografische kring ‘Iris’ van 1932 t.e.m. 1938. Hardcovers, gesigneerd.
Trois albums souvenirs du cercle photograhique ‘Iris’ de 1932 -1938. Couvertures dures, signés.No longer availableEstimate: € 25 / 35 -
#479
“Cabaretscène”. Olieverf op paneel.
”Scène de cabaret”. Huile sur panneau.No longer availableDim. 20 x 20 cmEstimate: € 60 / 100 -
#628
Een verlengbare eettafel en een reeks van zes eikenhouten stoelen met imitatie kalfslederen bekleding.
Une table à rallonges et une série de six chaises, revêtement en imitation cuir de veau.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#121Val St. Lambert
Een rode kristallen vaas model Jupiter. Gekrast aan de hoeken van de voet.
Un vase en cristal rouge, modèle Jupiter. Éraflures au coin du pied.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 100 / 120 -
#810
Singer naaimachine voor kinderen. In oorspronkelijke doos.
Une machine à coudre Singer pour enfants. Emballage d’origine.No longer availableDim. 17 x 19 cmEstimate: € 50 / 60 -
#94Raoul PharasynPeriod: 1908 - 1991
“Hoeve-interieur”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1942.
“Intérieur de ferme”. Huile sur toile. Signée et datée 1942.No longer availableDim. 70 x 80 cmEstimate: € 75 / 100 -
#153
Een meesterstuk in de vorm van een wenteltrap.
Une pièce de maître en forme d’escalier.No longer availableDim. h: 64 cmEstimate: € 130 / 150 -
#686Gabbeh
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Un tapis persan en laine nouée main.No longer availableDim. 200 x 288 cmEstimate: € 100 / 160 -
#803
Een Japans theeservies van Kutani-porselein, bestaande uit een theepot en tien kopjes. in originele doos.
Un service à thé japonais en porcelaine Kutani.No longer availableEstimate: € 60 / 80