Similar lots by type
-
#799
Een XIXe eeuws dubbelloops geweer met vuursteenmechanisme.
Fusil de chasse du XIXe siècle à deux canons juxtaposés, système à silex.No longer availableEstimate: € 200/240 -
#478
Een kukrimes in lederen schede, versierd met messing en kraaltjes. Eén klein mesje ontbreekt. Bijgevoegd een kruithoorn van gedreven messing en hout.
Un couteau Kukri dans un fourreau en cuir, décoration de perles et laiton. Un petit couteau manquant. Nous ajoutons une corne à poudre en laiton repoussé et bois.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#27
Een vermoedelijk XVIIe eeuws vuursteenpistool, met messingen versieringen en gegraveerde motieven in het hout en op de loop. Schade aan het hout rond het mechanisme.
Un pistolet à platine à silex, probablement XVIIème siècle, décorations en laiton et motifs gravées dans le bois. Dégâts au bois autour du mécanisme.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#758
Drie Russische zwaardbajonetten.
Trois baïonnettes à épées russes.No longer availableDim. l: 50 cmEstimate: € 160/180
Other lots in this auction
-
#767
“Horen, zien en zwijgen” drie Afrikaanse beeldjes. En een dito sculptuur met personages. Vier stuks.
”Singes de la sagesse”. Trois statues africaines. Et une sculpture dito. Quatre pièces.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 80/120 -
#524
“Strandscènes met jonge baders”. Olieverf op paneel. Pendanten.
”Scènes de plage et jeunes nageurs”. Huile sur panneau. Pendants.No longer availableDim. 23 x 23 cmEstimate: € 100/150 -
#37Symphonion Simplex
Een oude mechanische muziekdoos met twaalf stalen muziekschijven.
Une boîte à musique et douze disques en métal.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#733Cristal d’arques
Een glazenservies van kleurloos kristal. 37 stuks in drie modellen. In originele dozen.
Un service de verres en cristal incolore. 37 pièces en trois modèles. Emballages d’origine.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#741
Een lot zeeschelpen, een zeeëgel en een woestijnroos.
Un lot de coquillages de mer, un oursin et une rose du désert.No longer availableEstimate: € 120/160 -
#299Ida Vander Veken
“Marina met meeuwen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Marine et mouettes”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 65 cmEstimate: € 80/120 -
#725
Twee paar 18 karaats geel gouden oorbellen.
Deux paires de boucles d’oreilles en or jaune 18 ct.No longer availableDim. 8,48 gEstimate: € 250/350 -
#504
“Geisha”. Een Japanse houtsnede met aquarel. Gesigneerd.
“Geisha”. Gravure sur bois japonaise rehaussée en aquarelle. Signée.No longer availableDim. 25 x 18 cmEstimate: € 50/60 -
#692Jozef PeeterPeriod: 1895 - 1960
“Vlakkencompositie”. Een linosnede. Gemonogrameerd en gedateerd ‘23 in de plaat, Gesigneerd en genummerd 108/250 buiten de plaat.
”Composition de surfaces”. Une lino. Monogramme et datée ‘23 dans la planche.No longer availableDim. 36 x 30 cmEstimate: € 45/65 -
#536
Een handgeknoopt wollen Mori-karpet.
Une carpette Mori en laine nouée main.No longer availableDim. 190 x 132 cmEstimate: € 40/50 -
#646Tabriz
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Un tapis persan en laine nouée main.No longer availableDim. 305 x 195 cmEstimate: € 120/200 -
#43A. Fagotto
“Leeuwin op een rots”. Een groep van wit terracotta. Gesigneerd.
”Lionne sur un rocher”. Un groupe en terre-cuite blanche. Signé.No longer availableDim. h: 16 cmEstimate: € 40/50