Similar lots by type
-
#727Een paar oude gelijkaardige ceremoniële sabels, waarvan één met schede.
Paire de sabres de cérémonie anciens dont un avec fourreau.No longer availableDim. h: 98 cmEstimate: € 180 / 220 -
#461Een lot van vier verschillende Afrikaanse dolken.
Lot de quatre dagues africaines.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#483Drie dolken en een kapmes. Afrikaans werk.
Trois dagues et une hache. Travail africain.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#721Twee ceremoniesabels, waarvan één voor een Franse infanterieofficier uit 1918 van Chatellerault en het andere uit 1897.
Deux sabres de cérémonie dont un d’officier de l’infanterie française de 1918 par Chatellerault. L’autre de 1897.No longer availableEstimate: € 200 / 240 -
#719Twee oude bajonetten in schede. Einde XIXe eeuw.
Deux baïonnettes anciennes et leurs fourreaux. Fin du XIXe siècle.No longer availableDim. l: 65 & 56 cmEstimate: € 100 / 180 -
#678Een Kukrimes met een kleiner exemplaar met ivoren handvatten in lederen schede.
Couteau Khukuri et son Karda aux poignées en ivoire. Dans le fourreau de cuir.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#723Een paar officierssabels, waarvan één van Debonnaire uit Brussel.
Paire de sabres d’officier dont un par Debonnaire à Bruxelles.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#661Een reeks van vier lederen schedes met Kukrimessen in oplopende groottes. Drie kleine exemplaartjes manco.
Suite de quatre fourreaux aux couteaux Khukuri de tailles ascendantes. Trois petits exemplaires manquent.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#488Een lot van vijf Afrikaanse kapmessen met houten handvat.
Lot de cinq haches africaines à manches en bois.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#728Een Duits officierssabel met schede. 1897.
Sabre d’officier allemand. Avec fourreau. 1897.No longer availableDim. l: 89 cmEstimate: € 120 / 200 -
#532Een oude Afrikaanse ‘vogelhoofd’ werpbijl. Kang.
Hache de jet en tête d’oiseau ancienne. Travail africain des Kang.No longer availableDim. l: 31 cmEstimate: € 80 / 120 -
#714Een metalen borstplaat van een XIXe eeuws harnas. Gedateerd 1831.
Une cuirasse en métal. XIXe siècle. Daté 1831.No longer availableDim. h: 41 cmEstimate: € 100 / 120 -
#734Een lot van vier kleine knuppels van gedraaid hout.
Lot de quatre matraques en bois tourné.No longer availableEstimate: € 5à / 80 -
#433Een Duitse zwaardbajonet met zaagrug. Gemerkt ‘Erfurt’. 1915.
Baïonnette allemande à lame à dents de scie. Marque Erfurt. 1915.No longer availableEstimate: € 100 / 160 -
#630Een oude Afrikaanse speer.
Ancienne lance africaine.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 60 / 100 -
#548Een Imperiaal Duitse zwaardbajonet met zaagrug en met schede van leder en geel koper. Solingen.
Sabre-baïonnette impériale allemande à lame à dents de scie et fourreau en cuir et laiton. Solingen.No longer availableDim. h: 59 cmEstimate: € 120 / 180 -
#731Een militaire ceremoniële degen in schede met rijkelijk uitgewerkt handvat van koper en ivoor.
Sabre de cérémonie militaire avec fourreau. Poignée richement décorée en cuivre et ivoire.No longer availableDim. l: 89 cmEstimate: € 120 / 180 -
#694Een lot wapens, bestaande uit drie kleine bogen, een sikkelmes, een replica van een éénhander met bronzen handvat en een speerpunt.
Lot d’armes comprenant trois petits arcs, une hache, une réplique d’une glaive à poignée en bronze et une pointe de lance.No longer availableEstimate: € 120 / 180 -
#724Een ceremoniële bijl, versierd met hoofden. Afrikaans werk
Hache cérémonielle décorée de têtes. Travail africain.No longer availableDim. 52 x 37 cmEstimate: € 100 / 180 -
#478Een Duitse bajonet, gemerkt ‘J Sch’ K98. Eind jaren ‘30. Met metalen schede en lederen koppelriem. Serienummers verschillend.
Baïonnette allemande marqué J.SCH K98. Fin des années ‘30. Avec fourreau en métal et ceinture en cuir. Différents numéros de série.No longer availableDim. l: 38 cmEstimate: € 70 / 80 -
#448Drie ceremoniële sikkels met benen handvat. Mangbitu, Centraal Afrika.
Trois haches cérémonielles aux manches en os. Mangbitu, Afrique Centrale.No longer availableEstimate: € 120 / 180 -
#640Een Arabische dolk met handvat en schede van gedreven geel koper en versieringen op het lemmet.
Dague arabe à poignée et fourreau en cuivre jaune repoussé. Lame décorée.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#463Twee militaire machetes. Gemerkt ‘Legitimus. Collins & Co.’. Amerikaans werk. 1943 & 1945. Met lederen holsters van Canadese makelij.
Deux machettes militaires. Marque Legitimus. Collins & Co. Travail américain 1943 et 1945. Aux fourreaux en cuir de fabrication canadienne.No longer availableDim. l: 50 cmEstimate: € 100 / 120 -
#536Een replica van een harnas met slagzwaard en een hellebaard.
Une réplique de harnais avec épée et hallebarde.No longer availableEstimate: € 200 / 300
Other lots in this auction
-
#792Een gevarieerd lot borden en schotels van aardewerk en porselein, waaronder een gedeeltelijk servies van Brussels porselein.
Lot d’assiettes et de plats en faïence et porcelaine dont un service partiel en porcelaine de Bruxelles.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#245Ralph Lauren“Safari”. Een parfum van 30 ml in cadeauverpakking.
“Safari”. Parfum de 30 ml dans l’emballage de cadeau.No longer availableEstimate: € 40 / 80 -
#589Corneille“Femme et chat”. Lithografie. Gesigneerd, genummerd 147/150 en gedateerd ‘96.
“Femme et chat”. Lithographie. Signée, numérotée 147/150 et datée 1996.No longer availableDim. 74 x 56 cmEstimate: € 260 / 300 -
#523Een grote en een kleine vaas van Chinees porselein met een Cantondecor. Onderaan gemerkt.
Un grand et un plus petit vase en porcelaine de Chine à décor de Canton. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 42 & 32 cmEstimate: € 40 / 60 -
#751Vijf maskers van Chinese wijzen.
Cinq masques de sages chinois.No longer availableDim. h: +/- 21 cmEstimate: € 50 / 80 -
#5Paloma PicassoEen vaporisator eau de parfum van 50 ml een deodorant stick van 53 g en twee bijpassende sjaaltjes.
Vaporisateur d’eau de toilette de 50 ml et un stick à déodorant de 53 g. Avec 2 châles assortis.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#543Een ronde vaas van meerkleurig aardewerk met poëtische geschriften in cartouches. Medio XXe eeuw.
Vase rond en faïence polychrome aux écritures poétiques en cartouches. Milieu du XXe siècle.No longer availableDim. h: 43 cmEstimate: € 150 / 180 -
#480Een bijzettafeltje van gesculpteerd eikenhout in Lodewijk XV-inspiratie.
Table d’appoint en chêne sculpté d’inspiration Louis XV.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#170Een 14 karaats geel gouden ring bezet met een amethist van ± 5 ct.
Bague en or jaune 14 ct sertie d’une améthyste de ± 5 ct.No longer availableDim. 6,78 gEstimate: € 150 / 200 -
#115No 4711Een fles eau de Cologne van 800 ml in originele gesloten verpakking.
Un flacon d’eau de Cologne de 800 ml dans l’emballage d’origine.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#758Vier vissers en een Chinese wijze van gesculpteerd hardhout.
Quatre pêcheurs et un sage chinois en bois dur sculpté.No longer availableDim. h: 25 - 31 cmEstimate: € 60 / 100 -
#80Een 18 karaats geel gouden broche bezet met een camee en één briljant van ± 0,15 ct.
Broche en or jaune 18 ct sertie d’un camée eet d’un brillant de ± 0,15 ct.No longer availableDim. 9,90 gEstimate: € 400 / 500


