Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een oude elektrische modellocomotief. Enkele kleine manco’s. Beieren.

Een oude elektrische modellocomotief. Enkele kleine manco’s. Beieren.

Ancienne locomotive électrique. Quelques petits manquants. Bavière.
Dim. l: 24 cm
SKU: 2808180037.
Category: Speelgoed.
Auction day: 28 August 2018 19:00
Catalogue #37
Estimate: € 60 / 100
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #321
    Tri-ang Toys, England

    Een metalen speelgoedvrachtwagen. In gebruikte staat, maar zonder mankementen. Jaren ‘50.

    Un camion jouet en métal. Usures, mais pas de manquements. Années ‘50.
    No longer available
    Dim. l: 37 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #28

    Een gevarieerd lot model- en speelgoedautootjes, waaronder Matchbox en Siku. Grotendeels in originele verpakkingen.

    Lot varié de voitures miniature dont Matchbox et Siku. La plupart dans l’emballage d’origine.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 80

Other lots in this auction

  • #38

    Verrekijker in lederen etui.

    Jumelles dans l’étui en cuir.
    No longer available
    Estimate: € 25 / 35
  • #675

    Een schaaltje op voet van Chinees porselein in gelobde ruitvorm met een famille rosedecor van personages in een landschap. Onderaan gemerkt.

    Une coupelle sur pied en porcelaine de Chine, motifs de losanges lobés et famille-rose décor de personnages dans un paysage.
    No longer available
    Dim. 28 x 22 cm
    Estimate: € 120 / 140
  • #283

    Een sierjardinière van monochroom wit biscuit, versierd met een engelenkoppeltje. Onderaan gemerkt.

    Jardinière en biscuit monochrome blanc décorée d’un couple d’angelots. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 19 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #505

    Een eikenhouten commode met vier laden. Omstreeks 1900.

    Une commode à quatre tiroirs en chêne. +- 1900.
    No longer available
    Dim. 105 x 104 x 67 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #738

    Een gietijzeren olieketeltje.

    Un petit réservoir à huile en fonte.
    No longer available
    Dim. h: 15 cm
    Estimate: € 25 / 30
  • #8

    Vier tegels van Delfts aardewerk met blauw-witte decors.

    Quatre carreaux de Delft , décor bleu et blanc.
    No longer available
    Dim. 8 x 8 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #563

    “Chinese wijze met kom”. Een beeldje van gesculpteerd en deels gepolychromeerd ivoor op een ingelegd houten voetstukje. Onderaan gesigneerd.

    “Sage chinois au bol”. Statuette en ivoire sculpté et partiellement polychromé sur base en bois incrusté. Signée sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 23 cm
    Estimate: € 350 / 450
  • #388

    Een taartenschaal en een siervaasje van geëmailleerd metaal uit Limoges.

    Un plat à tarte et un petit vase en métal émaillé de Limoges.
    No longer available
    Dim. 17 cm en 15 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #450

    Een sobere houten dekenkist.

    Une malle à couvertures sobre.
    No longer available
    Dim. b: 108 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #665

    Een Chinese diepe schaal op voet met gelobde rand, versierd met een decor van vrouwen aan een kerselaar. Onderaan gemerkt.

    Un plat Chinois profond sur pied et au rebord lobé. Décor de femmes auprès d’un cerisier.
    No longer available
    Dim. Ø: 30 cm
    Estimate: € 120 / 140
  • #365

    Een 18 karaats geel gouden ring bezet met acht briljantjes en een centrale robijn van ± 0,50 ct.

    Une bague en or jaune 18 ct sertie de huit brillants et un rubis central de ± 0,50 ct.
    No longer available
    Dim. 3,20 g
    Estimate: € 300 / 400
  • #145

    Een 18 karaats art deco geel gouden dameshorloge met 18 karaats geel gouden schakelarmband.

    Une montre pour dames en or jaune 18 ct Art Déco avec un bracelet à maillons en or jaune 18 ct.
    No longer available
    Dim. bruto: 28,96 g
    Estimate: € 350 / 450
View all auction items ›

Veiling van 28 & 29 Augustus 2018

De veiling is volledig - 845 loten. Downloads in pdf en xls zijn verkrijgbaar op de downloads pagina.

28 August 2018 19:00
29 August 2018 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 28 August 2018 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More