#185Paul Permeke“Woonwagen bij valavond.” Olieverf op board. Gesigneerd.
#577Limoges FranceEen porseleinen servies. Onderaan gemerkt CH Field Haviland model Sou-Tcheou.
#312Albert van Dyck“Zicht op Schilde”. Een schilderij, gemengde techniek op papier. Onderaan gesigneerd.
#654Zoltan Forrai‘Aan de bar’, een aquarel, getekend Zoltan Forrai.
#259A. Delannoy‘Interieur met Mechelse kast’, olieverf op paneel, gedateerd 1941 en gesigneerd A. Delannoy.
#378Een licht beige gelobde glaspasta vaas.
A light beige lobed glass paste vase.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 35 / 45 -
#345Een art nouveau coupe in faience.
#279“Landschap met vijver”. Een schilderij, olieverf op paneel.
#557Een porseleinen servies met vergulde randen. Limoges France.
#597Een blauwe koersfiets, U.S. Scanini, 18-speed, framemaat 56.
#592“De breister”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“The knitter”. Oil on canvas. Signed.No longer availableDim. 69 x 49 cmEstimate: € 80 / 120