#511Een Chinees porseleinen dekselpot, met purper decor, vogels en bloesems. Onderaan gemerkt. En cartouche aan het handvat.
A Chinese porcelain lidded pot, decorated with purple, birds, and blossoms. Marked at the bottom. Cartouche on the handle.No longer availableDim. h 22 cm, Ø 22 cmEstimate: € 60 / 100 -
#128Val Saint LambertEen lamp in groen en kleurloos kristal uit de jaren 60 van de vorige eeuw, onderaan gesigneerd Val Saint Lambert en genummerd.
A lamp in green and colorless crystal from the 1960s, signed Val Saint Lambert and numbered at the bottom.No longer availableDim. h 26 x Ø 18 cmEstimate: € 250 / 350 -
#210Een paar 18 karaats witgouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 2 ct.
A pair of 18-karat white gold earrings set with approximately 2 carats of diamonds.No longer availableDim. 7,16 gEstimate: € 1400 / 1500 -
#436BaharlouEen Oosters wollen tapijt. Handgeknoopt.
#167P.J. Mene“Caballos.” Bronzen beeld, gesigneerd.
#669Een ovaal houten salontafel met onderschap.
#481Een Chinees porseleinen vaas met floraal decor. Onderaan gemerkt.
#193“Lopende panter”. Een modern beeld met zwarte glasfragmenten op gips (?)
#467Een lot van zeven spekstenen amuletten.
A lot of seven soapstone amulets.No longer availableDim. +- 7 x 7 cmEstimate: € 40 / 45