#684P.J. RedouteEen set van 2 gravures van bloemen, Pierre Jozef Redoute.
#519Hubert De VriesPeriod: 1899-1979“Antwerpse Haven”. Een schilderij, gemengde techniek op doek. Onderaan gesigneerd.
#145Achiel Van SassenbroeckPeriod: 1886-1979“Karren in de Kempen.” Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Carriages in the Kempen." Oil on panel. Signed.No longer availableDim. 35 x 45 cmEstimate: € 550 / 650 -
#17Een vaas in groen en kleurloos kristal, onderaan gesigneerd Val Saint Lambert.
#688Een rood groene en zwarte vaas. Jaren 60/70.
#63Val Saint LambertEen vaas in groen en kleurloor kristal, onderaan gesigneerd Val Saint Lambert.
A vase in green and colorless crystal, signed Val Saint Lambert at the bottom.No longer availableDim. h 20.5 x Ø 14.5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#181Een koperen vergulde Franse Louis XV-stijl cartel wandklok met opschrift op de wijzerplaat ‘Henry Lepaute Paris’. Frankrijk, XIXde eeuw.
A gilt copper French Louis XV-style cartel wall clock with the inscription on the dial 'Henry Lepaute Paris'. France, 19th century.No longer availableDim. 85 x 40 x 15 cmEstimate: € 400 / 600 -
#89Albert van Dyck“Gusta met mand”. Een tekening, houtskool op papier. Onderaan gesigneerd.
"Gusta with basket". A drawing, charcoal on paper. Signed at the bottom.No longer availableDim. 40 x 28cmEstimate: € 100 / 150