Similar lots by type
-
#277Een kortzwaard met vol messingen gevest.
Une épée courte avec poignée en laiton massif.No longer availableDim. l: 63,5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#251Een bolsjewiekensabel met bajonet aan de lederen schede.
Un sabre bolchevique avec baïonnette sur le fourreau en cuir.No longer availableDim. l: 97 cmEstimate: € 120 / 160 -
#291Een paar XIXe eeuwse infanteriesabels.
Une paire de sabres d'infanterie XIXème.No longer availableDim. l: 70 cmEstimate: € 100 / 160
Other lots in this auction
-
#591Een antieke lederen reiskoffer. Met sleuteltje.
Une valise en cuir antique. Avec clé.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#398Een aardewerken vaas met meerkleurig glazuur.
Un vase en faïence à glaçure multicolore.No longer availableDim. h; 26 cmEstimate: € 60 / 100 -
#699Een zwartgelakt tweepersoonsbed met smeedwerk.
Un lit double laqué noir avec ferronnerie.No longer availableDim. 200 x 145 cmEstimate: € 40 / 60 -
#700Een handgeknoopt Oosters wollen karpetje. Slijtage.
Petite carpette d’Orient en laine. Nouée main. Usures.No longer availableDim. 200 x 140 cmEstimate: € 25 / 35 -
#22Gustave De BruynePeriod: 1914-1981“Werkelijkheid en verbeelding”. Een ets. Gesigneerd buiten de plaat.
“Réalité et imagination”. Une eau-forte. Signée à l'extérieur de la plaque.No longer availableDim. 48 x 26,5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#680Twee kleine Pakistaanse wollen karpetjes.
Deux petites carpettes Mori en laine. Nouées main.No longer availableDim. 105 x 62 & 78 x 30 cmEstimate: € 30 / 50 -
#18Een kleurloos kristallen beeldje in de vorm van een ijsbeer met jong.
Une figurine en cristal incolore en forme d'ours polaire avec ourson.No longer availableDim. h: 9 cmEstimate: € 40 / 50 -
#424Nadine LundahlPeriod: °1958“Stilleven met paardje en hoorn”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1977.
Nature morte au cheval et à la corne. Huile sur panneau. Signée et datée 1977.No longer availableDim. 40 x 30 cmEstimate: € 500 / 600 -
#410een schaal van okerkleurig glas. Productie Val St. Lambert voor ACEC, Charleroi.
un bol en verre de couleur ocre. Production Val St. Lambert pour ACEC, Charleroi.No longer availableDim. Ø: 35 cmEstimate: € 30 / 40 -
#568“Moeder met kind aan de borst”. Een plaasteren beeld. Gesigneerd.
Mère avec enfant au sein. Une statue en plâtre. Signée.No longer availableDim. h: 29 cmEstimate: € 60 / 80 -
#382Een koffie- en theeservies van Brussels porselein. Compleet voor tien personen. XIXe eeuw.
Un service à café et thé en porcelaine de Bruxelles. Complet pour dix personnes. XIXème siècle.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#202“De bewening van Christus aan het kruis”. Olieverf op paneel. Vlaamse school, omstreeks 1600.
La Déploration du Christ en croix. Huile sur panneau. Ecole flamande, vers 1600.No longer availableDim. 94 x 62 cmEstimate: € 2000 / 2500

