#291Een paar XIXe eeuwse infanteriesabels.
#251Een bolsjewiekensabel met bajonet aan de lederen schede.
#277Een kortzwaard met vol messingen gevest.
Une épée courte avec poignée en laiton massif.No longer availableDim. l: 63,5 cmEstimate: € 80 / 120
#668Een dekselvaas en een gemberpotje van meerkleurig Japans aardewerk en porselein.; Onderaan gemerkt.
Un vase à couvercle et un pot à gingembre en faïence et porcelaine japonaises multicolores. Marqués en bas.No longer availableDim. 12 - 36 cmEstimate: € 35 / 40 -
#611PhilipsEen oude radio in houten kast. Model 634C, 1933.
#621Een verguld messingen Boeddhahoofd.
#583Een Oost Afrikaans houten voorouderbeeld.
#100Mora ChronometreEen 18 K geelgouden zakhorloge. In origineel etui.
#648Een roodkoperen bakboordlantaarn van de S.S. Recordo.
#556Een mahoniehouten commode in Regencestijl met drie gebogen laden.
#418Een paar antieke vaasjes van Chinees porselein met een famille verte decor van vogels op een bloeiende tak. Gemerkt achteraan. Beide gerestaureerd aan de rand.
Paire de vases antiques en porcelaine de Chine à décor d'oiseaux de la famille verte sur une branche fleurie. Marqué au dos. Tous deux restaurés sur le bord.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 80 / 100 -
#64Louis Van Bressem“Winters zicht te Hockai”. Olieverf op doek. Gesigneerd en op de verso gedateerd 1962.
Bateaux de pêche. Huile sur toile. Signé. Légers dégâts de peinture.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 100 / 150