#251Een bolsjewiekensabel met bajonet aan de lederen schede.
#291Een paar XIXe eeuwse infanteriesabels.
#277Een kortzwaard met vol messingen gevest.
Une épée courte avec poignée en laiton massif.No longer availableDim. l: 63,5 cmEstimate: € 80 / 120
#296Een eikenhouten consoletafel met een lade en twee uitklapbare bladen.
#164Jan Hubertus Leonardus De HaasPeriod: 1832-1908“Ossen bij de stal”. Olieverf op doek. Gesigneerd links bovenaan. Zeer lichte verfschade in de neutrale zone rechts bovenaan.
Boeufs à l'étable. Huile sur toile. Signée en haut à gauche. Très légers dégâts de peinture dans la zone neutre en haut à droite.No longer availableDim. 37 x 55 cmEstimate: € 400 / 600 -
#469Een hallantaarn van koper en geslepen glas in Napoléon III-stijl.
#493“Pinguin”. Een kunststof beeld naar ontwerp van Orlinski.
#559Een marmeren zuiltje.
Une colonne de marbre.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#494Een antieke koperen handpomp op houten plaat.
Une pompe à main en laiton antique sur plaque de bois.No longer availableDim. h: 58 cm (pomp)Estimate: € 30 / 50 -
#339Een paar lampenvoeten met sang-de-boeufglazuur.
Une théière en porcelaine de Chine à décor de fleurs et de papillons. Avec tasse et dans un panier.No longer availableDim. h: 14 cm (theepot)Estimate: € 65 / 75