Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een oude Engelse musket, gefabriceerd voor de Turkse markt.

Een oude Engelse musket, gefabriceerd voor de Turkse markt.

Un vieux mousquet anglais, fabriqué pour le marché turc.
Dim. l: 115 cm
SKU: 2809210227.
Category: wapens.
Auction day: 28 September 2021 19:00
Catalogue #227
Estimate: € 180 / 240
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #277

    Een kortzwaard met vol messingen gevest.

    Une épée courte avec poignée en laiton massif.
    No longer available
    Dim. l: 63,5 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #291

    Een paar XIXe eeuwse infanteriesabels.

    Une paire de sabres d'infanterie XIXème.
    No longer available
    Dim. l: 70 cm
    Estimate: € 100 / 160
  • #251

    Een bolsjewiekensabel met bajonet aan de lederen schede.

    Un sabre bolchevique avec baïonnette sur le fourreau en cuir.
    No longer available
    Dim. l: 97 cm
    Estimate: € 120 / 160

Other lots in this auction

  • #365
    Capodimonte

    “Het ritje op de ezel”. Een groep van meerkleurig Italiaans biscuit. Ontwerp van B. Merli.

    The Donkey Ride. Un groupe de biscuits italiens multicolores. Design by B. Merli.
    No longer available
    Dim. b: 26 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #96

    Een tweeledige Georgian hoekbibliotheek met bovenaan twee beglaasde deuren met latwerk en onderaan twee paneeldeuren.

    Une bibliothèque d'angle géorgienne en deux parties avec deux portes vitrées en treillis en haut et deux portes à panneaux en bas.
    No longer available
    Dim. 224 x 100 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #269

    Een spiegel in verguld houten lijst in Lodewijk XVI-stijl met een strik bovenaan.

    Miroir de style Louis XVI dans un cadre en bois doré avec un nœud au sommet.
    No longer available
    Dim. Ø: 74 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #336

    Een houten stoeltje, omplooibaar tot trapladdertje.

    Une chaise en bois, pliable en escabeau.
    No longer available
    Dim. h: 90 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #48

    Een antieke aardewerken kruik.

    Une cruche antique en faïence.
    No longer available
    Dim. h: 38 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #570

    Een art deco staanlamp van goudgeel gepolijst koper. De stam bekleed met donkerbruin daim.

    Un lampadaire Art Déco en cuivre poli jaune or. Le tronc est recouvert de cuir de daim marron foncé.
    No longer available
    Dim. h: 181 cm
    Estimate: € 800 / 1200
  • #258

    “Cupido.” Beeld in gepatineerd brons op marmeren sokkel. Naar Auguste Moreau.

    Cupidon. Statue en bronze patiné sur un socle en marbre. D'après Auguste Moreau.
    No longer available
    Dim. h 32 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #500

    Een Engelse breakfront bibliotheek met onderaan vier paneeldeuren en vier laden.

    Une bibliothèque anglaise à façade brisée avec quatre portes à panneaux et quatre tiroirs en bas.
    No longer available
    Dim. 200 x 162 x 42 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #507

    “Vrouw met bloemen”. Een zeer fijn gesculpteerd ivoren beeldje op houten voetstuk. Kleine restauratie aan een kwast onderaan. Peking, XXe eeuw.

    Femme aux fleurs. Figurine en ivoire très finement sculptée sur socle en bois. Petite restauration sur un pinceau en bas. Pékin, XXème siècle.
    No longer available
    Dim. h: 25 cm
    Estimate: € 500 / 550
  • #202

    “De bewening van Christus aan het kruis”. Olieverf op paneel. Vlaamse school, omstreeks 1600.

    La Déploration du Christ en croix. Huile sur panneau. Ecole flamande, vers 1600.
    No longer available
    Dim. 94 x 62 cm
    Estimate: € 2000 / 2500
  • #94
    Jan Van Pee/ Van Penne
    Period: 1640 - 1710

    “Personages in een landschap”. Olieverf op paneel. Antwerpse school. Toegeschreven aan. Te restaureren.

    “Personnages dans un paysage”. Huile sur panneau. Ecole anversoise. Attribué à. A restaurer.
    No longer available
    Dim. 23 x 37 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #566

    Een eikenhouten meubel met twee maal twee paneeldeuren en een neerklapbaar paneel in het midden. XIXe eeuw.

    Un meuble en chêne avec deux portes à deux panneaux et un panneau rabattable au milieu. XIXème siècle.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
View all auction items ›

Veiling van 28 & 29 September 2021

Tentoonstelling op Vrijdag 24 & Zaterdag 25 september van 10.00 tot 17.00.   Veiling volledig - 700 loten.

28 September 2021 19:00
29 September 2021 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 28 September 2021 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More