Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een oude fotocamera met toebehoren in lederen tas.
Een oude fotocamera met toebehoren in lederen tas.
Yashica

Een oude fotocamera met toebehoren in lederen tas.

Un vieil appareil photo avec accessoires dans un étui en cuir.
SKU: 2809210298.
Auction day: 28 September 2021 19:00
Catalogue #298
Estimate: € 50 / 80
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots by Yashica

  • #68
    Yashica

    Een Electro 8 filmcamera. In originele tas en met statief.

    Une caméra Electro 8. Dans son sac d'origine et avec trépied.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60

Other lots in this auction

  • #241

    Een paar appliques van donkergepatineerd kunststof met bloemvormige roze kapjes, gedragen door putti.

    Une paire d'appliques en plastique patiné foncé avec des abat-jour roses en forme de fleur, portées par des putti.
    No longer available
    Dim. h: 60 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #287

    Een reeks van zes metalen miniatuur harnassen. Ed. Franklin Mint.

    Un ensemble de six armures métalliques miniatures. Ed. Franklin Mint.
    No longer available
    Dim. h: 20 cm
    Estimate: € 120 / 160
  • #310

    Een 18 K geelgouden hanger “Santa Teresia a Jesu infante”. +- 2,50 g. aan een plaqué schakelarmband.

    Un pendentif en or jaune 18 carats Santa Teresia a Jesu infante. +- 2,50 g. sur un bracelet à maillons plaque.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #326

    Een houten wolspoel. Onderaan gedateerd 1846.

    Une bobine de laine en bois. Datée en bas 1846.
    No longer available
    Dim. h: 125 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #123

    Vier zilveren broodbordjes in Lodewijk XV-stijl. Keuren van Delheid en 800/1000.

    Quatre assiettes à pain en argent de style Louis XV. Poinçons Delheid et 800/1000.
    No longer available
    Dim. 842,85 g Ø 17,5 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #623

    Een lot bestaande uit een gedreven en geciseleerde messingen pateen van omstreeks 1750 en een XVIIIe eeuws knipselwerkje met zijde met beeltenis van St. Ignatius.

    Un lot composé d'un plat à gaufrette en laiton martelé et ciselé d'environ 1750 et d'une découpe du XVIIIe siècle avec de la soie représentant Saint Ignace.
    No longer available
    Dim. 22 x 28 & 14 x 11 cm
    Estimate: € 120 / 140
  • #237
    Linhof Technika

    Een technische camera. Model: ‘Kardan Standard’. Sluiter: Compur 1 Lens: Symmar 1.56/150 Schneider. In goede en werkende staat. We voegen er een Linhof statief met kop aan toe.

    Une caméra technique. Modèle : 'Kardan Standard'. Obturateur : Compur 1 Objectif : Symmar 1.56/150 Schneider. En bon état de fonctionnement. Nous ajoutons un trépied Linhof avec tête.
    No longer available
    Estimate: € 250 / 350
  • #525

    Eikenhouten kleerkast met twee paneeldeuren, mooi gemoulureerd. Onderaan twee laden. XIXde eeuw.

    Armoire en chêne à deux portes joliment moulurées. Deux tiroirs vers le bas. XIXe siècle.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
  • #113

    Een wit marmeren schouwpendule. Slinger en sleutel manco.

    Une pendule de cheminée en marbre blanc. Pendule et clé manquantes.
    No longer available
    Dim. 32 x 40 x 11 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #615

    Twee handgeknoopte wollen karpetjes, waarbij een Turks (Kayseri) en een Tunesisch.

    Deux tapis en laine noués à la main, un turc (Kayseri) et un tunisien.
    No longer available
    Dim. 178 x 117 & 178 x 122 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #57
    Dresden

    Een paar siervaasjes op voet van Saksisch porselein met een verguld decor op blauwe fond. Onderaan gemerkt.

    Une paire de vases à pied en porcelaine de Saxe à décor doré sur fond bleu. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. h: 19 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #6

    Een messingen dienblad op vouwpoot.

    Un plateau en laiton sur pied pliant.
    No longer available
    Dim. 64 x 39 cm
    Estimate: € 30 / 40
View all auction items ›

Veiling van 28 & 29 September 2021

Tentoonstelling op Vrijdag 24 & Zaterdag 25 september van 10.00 tot 17.00.   Veiling volledig - 700 loten.

28 September 2021 19:00
29 September 2021 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 28 September 2021 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More