#556Bidjar
Een handgeknoopt Oosters wollen karpetje.
#758
Drie Russische zwaardbajonetten.
#401
Twee vazen en een schaal van rood-oranje Muranoglas.
#745
Een 18 karaats geel gouden Dinh Van scheermesje.
#550Les Must de Cartier
Drie in elkaar geweven 18 karaats wit en geel gouden ringen. Gemerkt.
#552
“Personages in een Birmaans landschap”. Olieverf op doek.
”Personnages dans un paysage de Birmanie”. Huile sur toile.No longer availableDim. 47 x 38 cmEstimate: € 200 / 240 -
#347
Een paar verzilverd metalen art deco kandelaars.
Une paire de candélabres en métal Art Déco en métal argenté.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 80 / 120 -
#172Henri DillensPeriod: 1812-1872
“De waarzegster bij kaarslicht”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1860.
”La diseuse de bonne fortune et lumière de bougies”. Huile sur panneau. Signé et daté 1860.No longer availableDim. 46 x 57 cmEstimate: € 1500 / 1800 -
#86
Een wortelnoten Art-Decotafeltje met drie verstrengelde poten en één lade.
#667
#723
Een eikenhouten tweedeurskast. Tijdperk Empire.
#94Raoul PharasynPeriod: 1908 - 1991
“Hoeve-interieur”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1942.
“Intérieur de ferme”. Huile sur toile. Signée et datée 1942.No longer availableDim. 70 x 80 cmEstimate: € 75 / 100