#50
Een 18 karaats geel gouden schakelarmband.
#666Hereke
Een handgeknoopt bidkleed met zeven mirhabs.
#676
Perzisch tapijt van wol met kruismotief. Handgeknoopt.
#389
Een klein bijzettafeltje met opklapbare zijbladen.
#119
“Bloemenvaas”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Vase à fleurs . Huile sur toile. Signé.No longer availableDim. 40 x 30 cmEstimate: € 40 / 50 -
#558
Une paire d'éléphants en ébène sculpté avec des décorations en métal argenté ciselé avec des perles de verre.No longer availableDim. h: 19 cmEstimate: € 100 / 120 -
#723Guerin, Bouffioulx
Een vaas van meerkleurig geglazuurd steengoed met leeuwenschild en blauwvoet. Gemerkt.
Un vase en grès émaillé multicolore avec écusson de lion et base bleue. Marqué.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 30 / 35 -
#353
Een grote siercoupe coupe van blauw Muranoglas.
#383
Een lot postzegels in tien albums, alsook een doos losse zegels.
#33
Twee porseleinen pompinktpotjes met koperen deksel. Eén met randschade.
#230
Une bague en or jaune 18 carats sertie de brillants d'un poids combiné de + - 0,14 ct. Et un diamant central de + - 0,61 ct.No longer availableDim. 5 gEstimate: € 1000 / 1200 -
#344
Een houten kolompendule met inlegwerk. Met slinger en sleutel
Pendule à colonnes en bois incrusté. Avec balancier et clé.No longer availableDim. H. 46 cmEstimate: € 120 / 200