Other lots in this auction
-
#632Een lot Venetiaans glaswerk, bestaande uit een vaasje en drie presse-papiers met inclusies. Kleine beschadiging aan het vaasje
Lot de verres vénitiens dont un vase et trois presse-papier aux inclusions. Petits dégâts au vase.No longer availableDim. h: 4 - 23 cmEstimate: € 65 / 75 -
#47Een messingen lampenvoet in barokke stijl, gedragen door vier putti.
Pied de lampe en laiton de style baroque porté par quatre putti.No longer availableDim. h: 85 cm (m.k.)Estimate: € 30 / 50 -
#189Karel De BauwPeriod: 1909-2002“Terugkeer van het veld”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Retour du champ . Huile sur toile. Signé.No longer availableDim. 80 x 70 cmEstimate: € 650 / 750 -
#82Hans Reifferscheid“Duits bergdorp”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
Village de montagne allemand . Aquarelle sur papier. Signé.No longer availableDim. 27 x 21 cmEstimate: € 75 / 100 -
#48“De Heilige Drievuldigheid verschenen aan Abraham”. Bronzen icoon met lichtblauw email. We voegen een klein kruis toe.
La Sainte Trinité apparue à Abraham . Icône en bronze avec émail bleu clair. Nous ajoutons une petite croix.No longer availableDim. 8,5 x 7,5 cmEstimate: € 30 / 40 -
#535Een paar gefineerde bijzetkastjes in Empirestijl met een deur, een lade en een marmeren blad.
Paire d'armoires latérales en placage de style Empire avec une porte, un tiroir et un dessus en marbre.No longer availableDim. h: 80 cmEstimate: € 360 / 380 -
#453Een lot Imariporselein, bestaande uit een paar schalen en twee kopjes met bordjes. Bordjes onderaan gemerkt.
Lot de porcelaine Imari, composé d'une paire de bols et de deux tasses avec assiettes. Assiettes marqués en bas.No longer availableDim. Ø: 11 - 20 cmEstimate: € 40 / 60 -
#486Een handgeknoopt wollen Kelimtapijt.
Kilim en laine. Noué main.No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#249“Scène uit Kuifje in Amerika”. Olieverf op paneel.
“Scène de Tintin en Amérique”. Huile sur panneau.No longer availableDim. 122 x 184 cmEstimate: € 120 / 140 -
#551Een paar gemberpotten van Chinees porselein met een meerkleurig decor van Lange Lijzen.
Une paire de pots de gingembre en porcelaine de Chine avec une décoration Lange Lijzen multicolore.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 80 / 120 -
#424Ronde table de milieu met wit marmeren blad, koperen galerij en tapse, gerainureerde poten. In de gordel twee laden en een schuiftabletje. Lodewijk XVI-stijl.
Table de milieu ronde à tablette en marbre blanc, galerie en cuivre et sur pieds rainurés. Deux tiroirs en ceinture ainsi qu’une tirette. Style Louis XVNo longer availableDim. Ø 64 cmEstimate: € 100 / 120 -
#494“Flamingo’s”. Aquarel op papier. gemonogrammeerd ‘SS’.
Flamands . Aquarelle sur papier. Monogrammé SS .No longer availableDim. 74 x 52 cmEstimate: € 100 / 150

