Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een oude grammofoonspeler met oude platen. Zwengel en naald ontbreken.
Een oude grammofoonspeler met oude platen. Zwengel en naald ontbreken.

Een oude grammofoonspeler met oude platen. Zwengel en naald ontbreken.

Un vieux joueur de phonographe avec de vieux disques. La manivelle et l'aiguille manquent.
Dim. 105 x 60 x 53 cm
SKU: 3101230682.
Category: Meubel.
Auction day: 1 February 2023 19:00
Catalogue #682
Estimate: € 60 / 80
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #496

    Ronde mahonie tafel met verzilverde visvormige ornamenten op de poten, lichte kras op tafelblad.

    Table ronde en acajou avec ornements en forme de poisson en métal argenté sur les pieds, légère rayure sur le dessus de la table.
    No longer available
    Dim. h79cm x Ø88,5cm
    Estimate: € 250 / 300
  • #436

    4 antiek gesculpteerde stoelen, met gecanneerde rug en zit. 19e eeuws.

    4 chaises antiques sculptées, à dossier et assise cannelés. 19ème siècle.
    No longer available
    Dim. h112cm x b45cm x d42,5cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #650

    Tafeltje met 2 laden in de gordel.

    Table avec 2 tiroirs en ceinture.
    No longer available
    Dim. 102x52x74 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #156

    Een grote notenhouten en wortelhouten tweedeurskast. Lodewijk XV-stijl, XIXde eeuw.

    Une grande armoire à deux portes en noyer et ronce. Style Louis XV, XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. 231 x 165 x 66cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #349

    Een rond, gecontourneerd, wortelnotenhouten Chippendale salontafeltje rustend op klauwpoten.

    Une table basse ronde et profilée en ronce de noyer Chippendale reposant sur des pieds griffes.
    No longer available
    Dim. Ø 82 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #456

    Art deco salontafel van gefineerd notenhout.

    Table basse art déco en placage de noyer.
    No longer available
    Dim. h 57,5 x Ø 80 cm
    Estimate: € 230 / 250
  • #186

    Eikenhouten tweedeurkast. Mooie paneeldeuren met barok lijstwerk. Duitsland, begin XIXde eeuw.

    Armoire à deux portes en chêne. Belles portes à panneaux avec moulures baroques. Allemagne, début XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. 195x62x200 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #476

    Twee ronde Art deco tafeltjes, notenhout fineer.

    Deux tables rondes Art déco, placage de noyer.
    No longer available
    Dim. h 58,5 x Ø 59,5 cm
    Estimate: € 330 / 350
  • #486

    Een Art deco étagere met walnotenfineer.

    Etagère art déco en placage de noyer.
    No longer available
    Dim. h 178 x b 90 x l30 cm
    Estimate: € 330 / 350
  • #196

    Een notenhouten meubel met opzet. Onderaan twee deuren met cassettes onder twee laden en het opzet met gevitreerde deur en spiegel.

    Un meuble en noyer exprès. Au bas deux portes avec cassettes sous deux tiroirs et le design avec une porte vitrée et un miroir.
    No longer available
    Dim. 130x60x240 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #699

    Een geaccoleerde mahoniehouten wandconsole met marmeren blad. Blad gerestaureerd.

    Une console murale en acajou de forme accolade avec dessus en marbre. Tablette restaurée.
    No longer available
    Dim. b: 78 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #310

    Een verlengbare ovale tafel met gerainureerde tapse poten. Zonder verlengblad.

    Une table ovale extensible avec des pieds fuselés. Sans rallonge.
    No longer available
    Dim. 133 x 106 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #660

    Metalen vintage gynaecologiebank, verstelbaar.

    Divan de gynécologie vintage en métal, réglable.
    No longer available
    Dim. h83 x l182 x b49,5cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #344

    Een fauteuil en een armstoel in Régencestijl.

    Un fauteuil et un fauteuil de style Régence.
    No longer available
    Dim. H: 93-95 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #326

    Commode met drie laden van gefineerd hout in transitionele stijl. Marmeren blad. Begin XXste eeuw (blad gebroken).

    Commode à trois tiroirs en bois plaqué de style transitionnel. Feuille de marbre. Début XXème (tablette cassée).
    No longer available
    Dim. 80 x 77 x 38 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #346

    Een laag mahoniehouten kuipzeteltje, versierd met gebeeldhouwde zwanenhalzen.

    Un siège baquet bas en acajou, orné de cols de cygne sculptés.
    No longer available
    Dim. h: 70 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #466

    Twee Art deco ronde tafeltjes, gefineerd walnoten hout.

    Deux 2 tables rondes art déco, placage de noyer.
    No longer available
    Dim. h 61 x Ø 60 cm
    Estimate: € 330 / 350
  • #506

    Een tweeledig Aziatisch hardhouten buffet met onderaan twee deurtjes en vier laden, in het opzet vier laden en twee in twee delen openende glazen deurtjes.

    Un buffet en bois dur asiatique à deux niveaux avec deux portes et quatre tiroirs en bas, quatre tiroirs dans le dessus et deux portes vitrées qui s'ouvrent en deux parties.
    No longer available
    Dim. 188 x 130 x 49 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #689

    Een paar eikenhouten armstoelen met lederen bekleding (letsel aan het leder).

    Paire de fauteuils en chêne recouverts de cuir (usures au cuir).
    No longer available
    Dim. H:105 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #606

    Hoge houten krantenstandaard met 5 houders op draaistuk, onderaan 3 poten.

    Porte-journaux haut en bois avec 5 supports sur pivot, 3 pieds en bas.
    No longer available
    Dim. h 166,5 x b 59 cm
    Estimate: € 230 / 250
  • #296

    Kleine eikenhouten linnenkoffer met twee gemoulureerde panelen. XIXde eeuw.

    Petit coffre à linge en chêne à deux panneaux moulurés. XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. h47 x b81 x l42
    Estimate: € 60 / 80
  • #566

    Een mahoniehouten tafel met gecontourneerd blad.

    Une table en acajou avec un plateau profilé.
    No longer available
    Dim. 123 x 90 cm
    Estimate: € 120 / 140
  • #236

    Eikenhouten klapsecretaire in Engelse stijl. Onderaan vier laden, achter het klapblad opbergvakken en een centraal deurtje.

    Secrétaire à abattant en chêne de style anglais. Quatre tiroirs en partie basse, des casiers de rangement derrière l'abattant avec une petite porte centrale.
    No longer available
    Dim. h103 x b66 x d44
    Estimate: € 50 / 100
  • #320

    Een laag D-end tafeltje met een lade in de gordel.

    Une petite table D-end basse avec un tiroir en ceinture.
    No longer available
    Dim. 47 x 107 x 50 cm
    Estimate: € 40 / 60

Other lots in this auction

  • #654

    “Meisjesportret.” Op doek. Draagt handtekening ‘Jones’.

    "Portrait de fille". Sur toile. Signé 'Jones'.
    No longer available
    Dim. h46 x b37cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #305
    Junghans Automatic

    Klokje op batterij, Junghans Electronic “Ato-Mat”, ‘70

    Horloge à pile, Junghans Electronic "Ato-Mat", '70
    No longer available
    Dim. h13cm x b19cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #69
    Mary Jacques

    “Meisje met parasol”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Fille à l’ombrelle”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 26 x 21 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #158
    Victor Paillard & Romain, Paris

    Een driedelig klokstel van brons en zwart marmer. De pendule versierd met een beeld van een spinnende jonge vrouw, naar Mathurin Moreau, de kandelaars in de vorm van kruikdraagsters naar Grieks voorbeeld. Goede staat, met slinger en sleutel. Frankrijk, XIXde eeuw.

    Une garniture de cheminée en trois pièces en bronze et marbre noir. La pendule ornée d'une statue de jeune femme filante, d'après Mathurin Moreau, les bougeoirs en forme de porteurs de cruches d'après un exemple grec. Bon état, avec balancier et clé. France, XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. H. 69 cm
    Estimate: € 600 / 1000
  • #191

    Massief zilveren koffie-en theeservies, koffie-en theepot, melk-en suikerpot. Hollanse importkeuren ZII, 835/1000. Makersmerk DA+ voor Dirk Aubert, Den Haag.

    Service à café et thé en argent massif, cafetière et théière, bol à lait et sucrier. Poinçons d'importation néerlandais ZII, 835/1000. Orfèvre DA+ pour Dirk Aubert, La Haye.
    No longer available
    Dim. 2115 g brut
    Estimate: € 900 / 1200
  • #363

    Een instructief rekje met 15 houtsoorten.

    Une étagère instructive avec 15 échantillons de bois.
    No longer available
    Dim. H: 12 cm
    Estimate: € 30 / 35
  • #234
    L. Trezel

    Een set van twee art nouveau glasramen gedecoreerd in reliëf met bloemen. Gedateerd 1906 (bijgevoegde documentatie).

    Ensemble de deux vitraux Art Nouveau à décor en relief de fleurs. Daté 1906 (documentation jointe).
    No longer available
    Dim. 47 x 34 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #304

    Een paar vazen van polychroom porselein met handgeschilderd decor, met parkieten onderaan. Eén herstelling aan de tak van de vogel.

    Une paire de vases en porcelaine polychrome à décor peint à la main, avec des perruches au fond. Une réparation à la branche de l'oiseau.
    No longer available
    Dim. h 20 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #308

    Een paar koperen wandlampen met glazen lampenkapjes.

    Paire d'appliques en cuivre avec abat-jour en verre.
    No longer available
    Dim. L: 40 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #524

    Een meer dan levensgroot beeld van polyester, met voorstelling van het Monster van Frankenstein.

    Une statue en polyester plus grande que nature, représentant le monstre de Frankenstein.
    No longer available
    Dim. H. 215 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #615

    Een bronzen vijzel en een ketel met drie pootjes van gietijzer. XVIIIde eeuw.

    Un mortier en bronze et un chaudron à trois pieds en fonte. XVIIIème siècle.
    No longer available
    Dim. H: 10-20 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #484

    “Geabstaheerde buste”. Krijttekening op papier. Draagt handtekening.

    "Buste Abstrait". Dessin à la craie sur papier. Porte une signature.
    No longer available
    Dim. 46 x 65 cm
    Estimate: € 300 / 350
View all auction items ›

Veiling van 31 januari & 1 februari 2023

Veiling volledig - 700 loten - Tentoonstelling: op vrijdag 27 & zaterdag 28 januari van 10.00 tot 17.00u.

31 January 2023 19:00
1 February 2023 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 1 February 2023 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More