Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een oude hanglantaarn van brons en geslepen glas.

Een oude hanglantaarn van brons en geslepen glas.

Une ancienne lanterne en bronze et verre taillé.
Dim. h: 96 cm
SKU: 2908170510.
Categories: Brons, Verlichting.
Auction day: 30 August 2017 19:00
Catalogue #510
Estimate: € 220 / 280
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #819

    Een hanglantaarn van rood koper en glas. Glazen van het deurtje manco.

    Lanterne de vestibule en cuivre rouge et verre. Un verre manque.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #801

    Een koperen buitenlantaarn.

    Lanterne de jardin en cuivre.
    No longer available
    Dim. h: 67 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #201
    Henri Louis Levasseur
    Period: 1853 - 1934

    “Gloire au travail”. Een groep van donkergepatineerd brons. Gesigneerd.

    “Gloire au travail”. Groupe en bronze à patine foncée. Signé.
    No longer available
    Dim. h: 71 cm
    Estimate: € 1200 / 1500
  • #804

    Een luchter van koper en kristal met vijf lichpunten en versierd met pendeloques.

    Un lustre en cuivre et cristal à cinq bras, décoration de pendeloques.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 200
  • #810

    Een verzilverd koperen luchter met vijf lichtpunten en kristallen pendeloques met twee bijpassende appliques.

    Un lustre en cuivre argenté à cinq points lumineux et pendeloques en cristal, et deux appliques assorties.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 160
  • #198
    Edouard Drouot
    Period: 1859 - 1945

    “Boerin met os”. Een groep van bruingepatineerd brons. Gesigneerd.

    “Paysanne et boeuf”. Groupe en bronze à patine brune. Signé.
    No longer available
    Dim. l: 40 cm
    Estimate: € 650 / 750
  • #588

    Een paar rococokandelaars van messing. Frankrijk, omstreeks 1750.

    Deux chandeliers en laiton style Rococo. France, ± 1750.
    No longer available
    Dim. h: 25 cm
    Estimate: € 220 / 260
  • #565

    Een koperen luchter met een centrale glazen coupe en zes lichtpunten in twee niveaus met glazen kapjes.

    Un lustre en cuivre avec une coupe centrale en verre et six luminaires avec abats jours en verre en deux niveaux.
    No longer available
    Dim. h: 110 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #833

    “Man en vrouw”. Een modern kunstwerk van groengepatineerd brons.

    “Homme et femme”. Une oeuvre d’art moderne en bronze patiné vert.
    No longer available
    Dim. h: 94 cm
    Estimate: € 3000 / 3200
  • #807

    Een koperen luchter met drie lichtarmen, glazen kapjes en een centrale coupe. Begin XXe eeuw. We voegen er een tweede exemplaar met twee lichtpunten, maar met ontbrekende coupe aan toe.

    Lustre en cuivre à trois bras de lumière, abat-jour en verre et coupe centrale. Début du XXe siècle. Nous ajoutons un deuxième exemplaire à deux bras de lumières dont la coupe manque.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 200
  • #470

    Een art deco luchtertje van verchroomd metaal met vijf zeshoekige glazen kapjes.

    Un petit lustre style Art Déco en métal chromé à cinq bras avec abats jours en verre hexagonales.
    No longer available
    Dim. h: 56 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #817

    Een hanglantaarn van brons en glas met een Griekse rand.

    Lanterne en bronze et verre avec bordure à la grecque.
    No longer available
    Dim. h: 90 cm
    Estimate: € 250 / 300
  • #808

    Een luchter van Venetiaans glas.

    Lampadaire en verre de Venise.
    No longer available
    Dim. h: 90 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #217
    Emmanuel Villanis
    Period: 1858 - 1914

    “Rebecca au puits”. Een bronzen buste met meerkleurig patina. Gesigneerd en met gieterijstempel.

    “Rebecca au puits”. Buste en bronze à patine polychrome. Signé et avec cachet de fonderie
    No longer available
    Dim. h: 20 cm
    Estimate: € 420 / 500
  • #702

    Een bronzen schouwpendule in Napoleon III-stijl. XIXe eeuw. Zonder sleutel.

    Une pendule de cheminée en bronze style Napoléon III. XIXième siècle. Sans clé.
    No longer available
    Dim. h: 53 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #364
    Carrelli

    Een designlampvoet van meerkleurig aardewerk. Gemerkt.

    Un pied de lampe design en faïence polychrome. Porte une marque.
    No longer available
    Dim. h: 25 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #424

    Een lot van drie aardewerken kruikjes.

    Un lot de trois cruches en faïence.
    No longer available
    Dim. H: 12 cm -18 cm
    Estimate: € 20 / 40
  • #233
    Mierriet Bellens

    “Mélodie”. Een beeld van bruingepatineerd brons naar Carrier-Belleuse. Gesigneerd.

    “Mélodie”. Sculpture en bronze à patine brune d’après Carrier-Belleuse. Signée.
    No longer available
    Dim. h: 76 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #809

    Een luchtertje van geelkoper in de geest van de barok met vier lichtpunten en glazen kapjes waarvan het centrale ontbreekt.

    Petit lustre en cuivre jaune dans le style baroque à quatre lumières et aux abat-jour en verre. L’abat-jour central manque.
    No longer available
    Dim. L 70 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #490

    Een oude hanglantaarn van brons en geslepen glas.

    Une ancienne lanterne en bronze et verre taillé.
    No longer available
    Dim. h: 96 cm
    Estimate: € 220 / 280
  • #221

    “Kind met kat”. Een groep van donkergepatineerd brons op zwart marmeren sokkel naar een werk van Auguste Moreau.

    “Enfant et chat”. Groupe en bronze à patine foncée sur socle en marbre d’après une oeuvre d’Auguste Moreau.
    No longer available
    Dim. l: 69 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #207
    Emmanuel Villanis
    Period: 1858 - 1914

    “Seule”. Een bronzen buste met meerkleurig patina. Gesigneerd en met gieterijstempel: Société des Bronzes Paris.

    “Seule”. Buste en bronze à patine polychrome. Signé et avec cachet de la fonderie: Société des Bronzes Paris.
    No longer available
    Dim. h: 23 cm
    Estimate: € 480 / 550
  • #814

    Een bronzen hanglantaarn. Glas ontbreekt.

    Lanterne de vestibule en bronze. Verre manque.
    No longer available
    Dim. h: 95 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #816

    Een luchtertje met zes lichtpunten en glazen pendeloques.

    Petit lustre à six lumières et aux pendeloques en verre.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 80

Other lots in this auction

  • #175

    Een 18 karaats wit gouden ketting met hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,45 ct. en een grijze parel.

    Chaîne en or blanc 18 ct et son pendentif serti de brillants ayant un poids total de ± 0,45 ct et d’une perle grise.
    No longer available
    Dim. 10,32 g
    Estimate: € 600 / 700
  • #436

    Een piëdestal van gedraaid eikenhout.

    Un piédestal en chêne torsadé.
    No longer available
    Dim. h: 102 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #731

    Een lot van drie bronzen Indische bellen.

    Un lot de trois cloches en bronze indiennes.
    No longer available
    Dim. h 17 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #564

    “Piccadilly Circus”. Een foto op plexiglas.

    “Picadilly Circus”. Photo sur plexiglas.
    No longer available
    Dim. 120 x 160 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #177

    “Man met paard”. Een groep van donkergepatineerd brons op zwart marmeren voetstuk.

    “Homme et cheval”. Un groupe en bronze patiné sur socle en marbre noir.
    No longer available
    Dim. h: 41 cm
    Estimate: € 500 / 700
  • #63

    Een lot van zes borden en een dienblad op koperen voet van meerkleurig en verguld porselein, waarbij twee Weense, een Engels, twee Belgische en de laatste van Limoges.

    Lot de six assiettes et un plateau sur piédouche en cuivre, en porcelaine polychrome et dorée dont deux de Vienne, deux anglaises, deux belges et le dernier de Limoges.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #828

    Een oude pop uit de jaren vijftig. Schade aan een voetje. We voegen er twee kleinere poppen van kunststof aan toe, waarbij één gemerkt van Schildkröte.

    Ancienne poupée des années 50. Dégât à l’un des pieds. Nous ajoutons deux poupées plus petites en plastique dont une avec la marque de Schildkröte.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 80
  • #535
    Heraeus Edelmetalle GmbH Hanau

    Een serie van zes zilveren baren van 999 ‰ met voorstelling van gebouwen in Offenbach.

    Suite de six ligots en argent 999‰ représentant des bâtiments à Offenbach.
    No longer available
    Dim. 186,65 g
    Estimate: € 200 / 300
  • #71

    Een paar vierhoekige flesjes met een decor van klassieke bustes in cartouches, omgeven met vergulde motieven en op kobaltblauwe fond. Eén dop gerestaureerd.

    Paire de flacons en porcelaine à section carrée et à décor de bustes classiques dans des cartouches entourées de motifs dorés sur fond bleu cobalt. Un bouchon restauré.
    No longer available
    Dim. h: 10 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #440

    Een grote strook machinale Vlaamse zwarte kant.

    Grande bordure en dentelle noire flamande.
    No longer available
    Dim. 190 x 100 cm
    Estimate: € 100 / 200
  • #183
    Borgo

    “Reiger.” Bronzen beeld op onyxen sokkel. Gesigneerd.

    “Héron”. Sculpture en bronze sur socle en onyx. Signée.
    No longer available
    Dim. h 46 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #667

    Een famille roze schaaltje van porselein met een decor van een haan op rozenstruik.

    Une coupelle en porcelaine famille rose, décor de coq sur un rosier.
    No longer available
    Dim. Ø: 14 cm
    Estimate: € 90 / 120
View all auction items ›

Veiling van 29 & 30 augustus 2017

De veiling is volledig. 835 loten. Downloads in .pdf en .xls zijn verkrijgbaar op de downloads pagina.

29 August 2017 19:00
30 August 2017 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 30 August 2017 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More